Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

W aptece internetowej Gemini jest teraz Prenatal Grip Care za 79 groszy (normalna cena w Gemini to 14,29 a w innych aptekach nawet koło 20 zł).
Wyprzedają z powodu kończącej się daty ważności, do 30 czerwca.

Akurat robiłam zamówienie i wzięłam 2 opakowania, bo mnie znów coś męczy, a spokojnie zdążę zjeść przed datą.

LINK

http://fajnamama.pl/suwaczki/7dr3e5c.png

Odnośnik do komentarza

Ania777
W aptece internetowej Gemini jest teraz Prenatal Grip Care za 79 groszy (normalna cena w Gemini to 14,29 a w innych aptekach nawet koło 20 zł).
Wyprzedają z powodu kończącej się daty ważności, do 30 czerwca.

Akurat robiłam zamówienie i wzięłam 2 opakowania, bo mnie znów coś męczy, a spokojnie zdążę zjeść przed datą.

LINK

Ja jakos w marcu kupowałam ale na cefarm24 tez takim terminem, ale za niecałe szesć zł. Więc na prawde warto

Tekst linkatabelka Tekst linkahttp://www.suwaczki.com/tickers/3jgxvfxm399gon9a.png]Tekst

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
pomyślałam sobie, że może stworzyłybyśmy coś na wzór Naszej tabelki, albo do istniejącej dopisały jakieś dodatkowe kolumny? Mam tu na myśli wyprawkę np. -wózek, -marka kosmetyków dla dziecka, -może markę pieluszek, -laktator, -bulelki itp.
Ja jestem kompletnie zielona. Wiem, że kiedyś dawałyście nawet linki do swoich wózków, ale jak je znaleźć wśród tylu stron teraz?
Gdyby chociaż same wózki??? Co myślicie? Fajnie byłoby to mieć w jednym miejscu i móc korzystać z doświadczenia innych mam :)

Odnośnik do komentarza

eewelinka powiedz i a ja jak sie smaruje zwykla oliwka dla dzieci nie na rozstepy to moge czy tez mam omijac brodawki ?? bo mnie tam rzadko co swedzi :)

Ewelina_86 jak juz pisalam chyba moje moce poszly na odstawke :D ale u CIebie strzelam ze chlopiec :)

Kupilam siostrzenicy mojego jakies kredki temperowke malowanki z naklejkami itp. bo nie mialam pomysla a ona 6 lat skonczyla wiec kredki jej sie przydadza i reszta tez :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Martolina dzięki za rady! Co do Polnej mnie tylko utwierdzasz, że mimo wszystko chyba jednak najlepszy wybór. Ja 2x leżałam już na Polnej i muszę powiedzieć, że byłam bardzo pozytywnie zaskoczona i bardzo zadowolona z opieki no i mój gin prowadzący tam pracuje. Co do szkoły rodzenia to ja jeszcze się zastanawiam ale skłaniam się do Bambino ale zamierzam zapisać się dopiero po połówkowym. Wybieranie wózka mnie ominie, bo dostanę po bratanku od brata.

http://fajnamama.pl/suwaczki/b6w56zm.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

kingusialkr
Dziewczęta chciałam sie pochwalić co dziś upolowałam. Z racji, że ubranka i resztę rzeczy dla maluszka odkladam na wakacje dziś zakupiłam inny przydatny gadzet: termometr na podczerwień- do czoła i do ucha. Upolowałam go w Lidlu od dzis sa . Już wyprobowałam bardzo fajna i przydatna rzecz przy maluszkach na pewno niezbedna, bede miala jeszcze czas zeby wyprobowac jego dokladnosc ale w instrukcji napisali ze mierzy tez temperature wody :) za tydzien poluje na elektroniczny ciśnieniomierz:D

a z innej beczki... moja córcia codziennie daje o sobie znać jestem taaaka szczesliwa ale i mile zaskoczonazaczelismy 19 tydzien a spodziewalam sie kopniaczkow pozniej , taka mila niespodzianka mi sie trafila , a są one z dnia na dzien coraz wyraźniejsze i też niunia upodobała sobie bardziej lewą stronę brzuszka :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ganns65gcmlq5rw4.png

Nie chce cię zmartwień ale kupiłam u nich dwa i oba wyrzuciłam. Nie nadawały się do użytku. Najlepszy jest termometr rteciowy bo najdokładniej wskazuje.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

ZjemCiMiśka
Cześć dziewczyny ! :)
A mnie nie swędzi nic.. smaruje sie Oliwką w żelu :)
Znalazłam se prace dorywczą na umowę zlecenie, stoje z okularami :D w sumie siedzę bo się domagałam krzesła :D
Ja też czasem w nocy coś tam czuje jak przyłożę rękę.. takie stuk puk, ale leciutkie i rzadko.. obawiam sie, że właśnie mój nadprogramowy tłuszczyk z przed ciąży i łożysko na przedniej ścianie.. to przez to będę bardzo słabo ruchy czuć :( a tak czekam na wyraźnego kopa :D
Słuchajcie..
Dziś rano się bardzo zmartwiłam bo leżąc se jeszcze w łóżeczku, okropnie stwardniał mi brzuch po prawej stronie pod pępkiem, a wyglądał tak jakby ktoś w te miejsce jakąś piłkę od tenisa wsadził ...i tylko w tym miejscu gdzie stwardniał był uwypuklony. Czy któraś wie co to moze być? :(
Dodam że nie odczuwałam przy tym bólu..

Macica się stawia. Ja mam ten problem od 12 tc . Biorę magnez 3x3 tabletki ale to zalecane przez gin. Mnie to spotyka z 4do 5 razy dziennie

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

eewelinka
Piszecie tu o bólu brodawek.. NIE WOLNO ich smarować olejkami czy balsamami na rozstępy, tylko specjalnymi do brodawek. To może być główna przyczyna tego bólu.. Gin mi powiedział żebym z olejkiem uważała na brodawki bo źle na nie działa! Spróbujcie omijać brodawki kiedy się 'olejkujecie' czy smarujecie.. :)

Tak samo przy karmieniu można stosować bepanthen na brodawki

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,a ja siedze dziś i się nudze,mój w pracy a ja się obijam.
Też już od jakiegoś czasu czuje ruchy,nawet mo poczuł jak mu reke przycisnełam;-),ale z piersi jeszcze nic mi nie leci.
Jutro mam wizyte i usg może wkońcu się dowiem czy w środku Julka się chowa czy Mateusz;-D
Za rok o tej samej porze bedziemy bawić nasze bobasy jak ten czas leci,już połowa prawie.

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Jay 90 widze, że mamy dość podobnie określone rzeczy :) Dodałam sie do tabelki, liczę , że jutro w końcu poznam płeć :)
Ja ostatnio smaruje się olejkiem arganowym bo zostawiałam u babci palmers, i jest całkiem spoko. Moja teściowa juz kiedyś mi mówiła, że sutki to tak kilka dni przed porodem można już bepantenem smarować (jest nawet specjalny do sutków) żeby je znieczulić przed karmieniem, obejdzie się bez ran. Ona jest pielęgniarką także coś tam myślę , że wie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

kasiek81
Odnośnie termometru to różnie z tym bywa,jak się trafi na dobry to i posłuży,ja mam elektroniczny kupiłam 5 lat temu jak synka urodziłam i mam go do tej pory.A pomiar ma dokładnie taki sam jak rtęciowy bo sprawdzałam.

Mowie o lidlowycg. Kupiłam 3 , dałam trochę więcej i działa. Nie każdy jest do bani.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

magdalena3 wydaje mi się, ze też się nie powinno. Możesz mieć potem problemy z brodawkami przy karmieniu ;) Skład oliwek dla dzieci jest bardzo podobny do tych na rozstepy.. Np. z Hipp'a jest rewelacyjna na rozstępy jak i dla dziecka. Więc wracajac do tematu uważam, że na brodawki nawet oliwki dla dzieci się nie nadają ;)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny chyba tydzien mnie nie bylo a tu tyleee stron.
Mnie sutki mniej bolą. Brzuch tez mi czasem twardnieje jak sie nachodze. Czuję juz ruchy dziecka szczegoln.org mała lubi poszaleć wieczorem. Wczoraj moj przyszly poczul kopniaki haha bylo widac jak delikatnie skora na brzuchu sie unosi. Cudowne uczucie. Dzisiaj ruszylam na seconhandy i upolowalam sliczne bluzki dla siebie i Marysi i cudowny sweterek dla malej.

Odnośnik do komentarza

Hej :) Od dawna Was czytam a dzisiaj w końcu postanowiłam do Was dołączyć. Mam termin na 11. października i to moja pierwsza ciąża. Podczas ostatniego badania 3d dowiedziałam się że będę miała synka. Bardzo podoba mi się Wasz pomysł z tabelkami, postaram się jak najszybciej do nich dopisać. Pozdrawiam Was serdecznie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...