Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje, SheV!
Osłono, wydaje mi się, że to będzie USG+krew, dopiero kiedy coś wzbudzi ich niepokój to będą proponować inwazyjne metody.
Moje badanie(usg+krew, ale nie wiem który konkretnie test) w przyszłą sobotę. Od 6tego tygodnia nic nie wiem i trochę się denerwuję, ale balonik nisko na brzuchu rośnie, więc jestem dobrej myśli. I krew całą zabiera wampir mały, boję się wstawać. :P

http://www.suwaczki.com/tickers/85993e3kclkyx2cl.png

Odnośnik do komentarza

ewelcia87
Chodze do polikliniki Arciszewscy. Tam tez zamierzam rodzic. Plus jest taki ze nawet jak w wynikach wychodzi cos nie tak to dzwonia sami i recepta juz czeka. Ale jak sie zle poczulam w 34 tygodniu ciazy i pojexhalam do szpitala bo u nich mozna rodzic od 37 tc. to w szpitalu krzywo na mnie patrzyli i laske robili ze badaja.

Ja na Parkowej u doktora Tomaszewskiego byłam. I już nigdy nie pójdę do innego. :D

http://www.suwaczek.pl/cache/ea90863560.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

ja dzisiaj wieczorem bede miala wypis i badania ze szpitala w tym zdjecie z USG....
juz nie moge sie doczekac fotki :)

juz nie mam pomyslow co jesc, ciagle jestem glodna, zaczyna mnie ostatnio po slodkim mdlic wiec musialam odstawic a na poczatku bylo odwrotnie jak mnie mdlilo i zjadlam cos slodkiego to przechodzilo :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

SheViolet brawo!!! całkiem spore maleństwo :)
Ja mam prenatalne za tydzień. Moja Pani ginekolog stwierdziła, że lepiej je zrobić, mam 27 lat, chorób u mnie nie było, to moja pierwsza ciąża, wszystko powinno przebiegać ok, ale na badania idę, testu PAPPA nie będę robiła.
Wczoraj pół dnia bolała mnie głowa, do tego stopnia, że mi się niedobrze robiło, a dzisiaj rano krwawiłam z nosa...przeszło na szczęście i czuję się ok - spacer czyni cuda :)
Co do jedzenia to dzisiaj pierś gotowana i fasolką szparagową...a w ramach deseru zrobiłam sobie cykorię karmelizowaną - pycha słodko-gorzki smak :) Polecam :)
Dzisiaj z koleżanką, która jest w 14 tyg. dyskutowałyśmy o płci naszych maleństw. Jestem przekonana, że urodzę syna. Tak się głupio nastawiłam, że jak się okaże dziewczynką to się sama na sobie zawiodę. Wiem, że to głupie....ale macie jakieś tego typu myśli? Przeczuwacie płeć?

Odnośnik do komentarza

Ja mam dwóch lekarzy i pomimo, że mam skończone 41 lat każdy z nich ma.odmienne zdanie na temat badań prenatalnych. Musze się zapisać na początek kwietnia i cały czas się waham.
Apetyt mi również baaaardzo dopisuje wiem musze się trochę hamować żeby nie być wiwlorybem ale myślę, że wiosna i ładna pogoda pomogą się zajac innymi rzeczami niż jedzeniem :-)
Zaparcia mam a i owszem wiec w domu wszyscy wiedzą, że jak mnie najdzie wena na grubsza sprawę to kabelek ma być wolny w 2 sekundy. Wzdęcia na szczęście bliskim nie przeszkadzają, są pełni zrozumienia dla wypuszczenia gazów :-D mąż mnie nawet zmusza ale on węchu nie ma więc jest git.
Mi najbardziej dokuczają teraz wahania nastroju, poprostu mega doły i schizy... Oby przeszło.
Brzuchal tez juz widać, ale u mnie to norma, potem się zawsze wyrównuje.
Ściskam Was i Wasze fasolki :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3k1m7gu7hd.png

Odnośnik do komentarza

sheViolet,dziękuję za odpowiedź.Niestety nie dostałam zdjecia z usG, a miałam je dokładnie 2 tygodnie temu,lekarz mi zapisał w karcie ciazy,ze jestem w 8 tyg ale wg niego ciąża jest ok tydzień młodsza.Mam tylko zdjęcie z usg w 5/6 tygodniu ale wtedy był tylko pecherzyk a nie bylo jeszcze zarodka. Wiec wyglada na to,że za 2 tyg bede w 11/12 tyg i nie wiem czy maluszek nie bedzie za malutki.Chyba jeszcze sie wybiore na usg w przyszlym tyg zeby sprawdzic jak rośnie. Jeszcze raz bardzo Ci dziekuje za chęć pomocy!

Odnośnik do komentarza

zuzia.be27
SheViolet brawo!!! całkiem spore maleństwo :)
Ja mam prenatalne za tydzień. Moja Pani ginekolog stwierdziła, że lepiej je zrobić, mam 27 lat, chorób u mnie nie było, to moja pierwsza ciąża, wszystko powinno przebiegać ok, ale na badania idę, testu PAPPA nie będę robiła.
Wczoraj pół dnia bolała mnie głowa, do tego stopnia, że mi się niedobrze robiło, a dzisiaj rano krwawiłam z nosa...przeszło na szczęście i czuję się ok - spacer czyni cuda :)
Co do jedzenia to dzisiaj pierś gotowana i fasolką szparagową...a w ramach deseru zrobiłam sobie cykorię karmelizowaną - pycha słodko-gorzki smak :) Polecam :)
Dzisiaj z koleżanką, która jest w 14 tyg. dyskutowałyśmy o płci naszych maleństw. Jestem przekonana, że urodzę syna. Tak się głupio nastawiłam, że jak się okaże dziewczynką to się sama na sobie zawiodę. Wiem, że to głupie....ale macie jakieś tego typu myśli? Przeczuwacie płeć?

Ja mam na odwrót. Marzę o drugiej córce. Wiem, że to w sumie nieistotne bo ważne ze będzie i ze będzie zdrowe. W pierwszej od początku myślałam że syn a jak w 17 tyg się okazało ze dziewczynka to pierwszy raz wtedy ryczalam !:) Teraz mam obawy, że będą jajka. .. a tego bym najbardziej nie chciała.

Zajrzyj do nas! Www.milkii.pl :)

Odnośnik do komentarza

Ja miałam usg trzy tygodnie temu, następne dopiero we wtorek. Martwię się. Znowu dziś mam gorączkę wykończe się. Co do płci mam dziwne przeczucie ze to chłopak. Moja przyjaciółka wmawia mi ze dziewczynka. Ale może serce matki wie lepiej ? :) co do jedzenia to pilnuje się żeby jeść często bo jak dopada głód to w momencie robi się nie dobrze, a wtedy to po jedzeniu. Jem wszystko ale musi pachnieć ładnie. Jak nie pachnie to nie ma mowy. Generalnie najlepiej smakują pomidory i biały ser. Ale np ostatnio zjadłam chyba z 3 kg śledzi ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3vfxm8wxbokdg.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/eoc9299o9rzqtl1m.png[/url]

Odnośnik do komentarza

ja mam chyba przeczucie ze u mnie bedzie tym razem chlopiec bo mam inne objawy niz w poprzedniej ciazy, ze wspolnych to chyba tylko tkliwe piersci na poczatku byly, w tej ciazy mnie mdli mocno nawet i wiecej latam siku niz w poprzedniej ale to moze byc spowodowane ze waze 10kg wiecej na starcie niz w poprzedniej :)

a jak juz o plci to imiona macie juz wybrane?? ja dla chlopca mam ale dla dziewczynki nie, jeszcze sie nie zastanawialismy z moim .....

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja/My mamy imiona wybrane dla chłopca Staś, dla dziewczynki Marysia :) Lubimy stare polskie imiona :) Chociaż, co do męskiego imienia była walka. W rodzinie mojego przyszłego męża jest pewna tradycja. Syn dostaje imię po dziadku ojca....mój facet dobrze trafił ma imię po swoim pradziadku - Michał, jego ojciec po swoim pradziadku Tomasz.....a wyszło, że mój syn miałby Władysław.....jak wyżej napisałam lubię stare imiona.....ale ale... Władek?! no nie mogłam się zgodzić. Michał mnie straszy, że on będzie rejestrował dziecko i jak wpisze Władka, to już się tego nie zmieni :P Uświadomiłam go, że wytoczę mu proces :D heh.....a jak mnie nerwy chwycą to jestem zdolna to jakich akcji :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...