Skocz do zawartości
Forum

Październikowe maluchy 2015


Rekomendowane odpowiedzi

Agata, bardzo Ci współczuję, tez w ten dokładnie sposób straciłam kiedyś dziecko
Lekarz kazał mi wtedy czekać pół roku, ale wiem, że dziewczyny z powodzeniem zachodzą wcześniej i wszytko jest ok.
Słuchajcie, zaszalalam dziś, miałam już dość ciągłego lenia i ciągłego wchłaniania wszystkiego co się da. Poczułam się gruba i to nie przez ciążę. Postanowiłam od dziś przejść na dietę, ofc zdrowa a nie odchudzająca. I tak mi się lekko zrobiło, że dostałam takiego pałera, że poleciałam na siłownię :-D czuje się jak nowo narodzona:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3k1m7gu7hd.png

Odnośnik do komentarza

Agaa,to bardzo się wymeczylas,u.mnie jakoś łatwiej poszło,fakt,bolało mnie po tych tabletkach ale obrazu dali mi zastrzyki żebym nie cierpiała. Jak szyjka się rozluznila i poronienie doszło do skutku zrobiło mi się lżej,tzn przestałam odczuwać działania tych tabletek. Zabieg również miałam. Dzisiaj mija tydzień,to trudny czas,fizycznie również czuje się ok,niestety muszę pozwolić sobie na chwilę słabości i poplakac. Staraj się jak poczujesz się na siłach,ja raczej nie będę kontynuować starań,boje się bardzo rozczarowania. Wezmevto co daje mi los. Chciałam bardzo tego brzdaca, uczucia macierzyńskie bardzo u mnie buzuja ale staram się zająć głowę czym innym. Agaa,życzę Ci zdrowia i powodzenia,trzymam kciuki. Ja już za tydz będę miała wynik badania his,pat.

Odnośnik do komentarza

Agaa współczujemy,ale na pewno będzie dobrze jeszcze zostaniesz mamą jak dojdziesz do siebie trzeba zacząć się starać.A ja mam może nie na miejscu pytanie jak nie chcesz to nie odpisuj ale sie nie znam poprostu-czemu te skurcze ąż takie silne,przy podaniu tabletki na poronienie szyjka chyba nie rozszerza sie aż tak mocno jak do zwyklego porodu?

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Agaaa ,ja po zabiegu łyżeczkiwania macicy fistałam miesiączke 4 tygodnie po,jak kolejny okres,dostalam ze 4 h po przed zabiegiem tabletkę,ale skurcze miałam bardzo delikatne,niemal nieodczuwalne.Po wszystkim fizycznie czułam się doskonale,naprawdę zero cierpienia,ale psychicznie wrak.dochodziłam do siebie prawie 4 miesiące,przez ten czas wszelkie reklamy pieluch w TV,widok mam z wózkami,kobiet w ciąży na nowo sprawiały mi ból,czasem przynosiły płacz, czasem ktoś cos wspomnial w złym momencie... I rozpadalam się na kawałki.my zdecydowalismy się zabrać ciałko maleństwa i pochować w rodzinnym grobie, nie wyobrażałam sobie pożegnania inaczej. Odwiedzam teraz grób kiedy chce,pogadam,poprosze naszego Aniołka o opiekę nad rodzeństwem.od czasu gdy znowu jestem w ciąży jest naprawdę lżej.nie wiem co mi los przyniesie, staram się być dobrej myśli, czego i Tobie i Moni 40 życzę.

Odnośnik do komentarza

Witamy nowe dziewczyny na forum,może zacznie się coś dziać.
Usagi86 ja w sprawie tego lux medu bo ja korzystam-jak to poród znaczy chodzi Ci w prywatnym szpitalu lux medu?A są takie?Ale z tego co mi wiadomo to mój pakiet tego nie obejmuje a mam dość szeroki zakres,trzeba byłoby pewnie na stronie lux medu poczytać ale wątpię.
Kamiodka Ty się uspokój z tą siłownią teraz to raczej nie czas na takie wybryki;-)na spacer lepiej iść i się dotlenić

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzwn156xau4f0r.png

Odnośnik do komentarza

Agaaa, bardzo smutno się czyta to co napisałaś. Naprawdę mam wielką nadzieję, że po chwili odpoczynku, zarówno psychicznego, jak i fizycznego, uda się kolejny raz zajść w ciążę, a tym samym odrobinkę te wspomnienia złagodzić.

Kamiodka - mi tak jak Usagi, zarówno lekarz, jak i 2 prowadzące ćwiczenia (dyplomowane trenerki) powiedziały to samo, że pierwszy trymestr zdecydowanie nie, od drugiego pod stałą kontrolą. Ja chodziłam dotychczas na raczej intensywne ćwiczenia typu fat burning, 2-3 razy w tygodniu, więc zależało mi, żeby nie odpuszczać, ale trenerki powiedziały mi, że optymalnie na pilates mam wrócić w 4 miesiącu.

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c15nmjagfd6bq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9uay3luwocfhs.png

Odnośnik do komentarza

Ja jestem z Wrocławia.
Karola22 jak dokladnie zrobiłaś z tą działalnością czy to nie jest tak że jak zakładasz firmę to na początku płaci się niski zus ok 400 zl i przez 2 lata jego płacenia nic ci się nie należy dopiero jak wchodzisz na wysoki zus to wtedy masz wszystkie profity .
Głupi przykład mój mąż miał działalność i był na niskim zusie zamknął działalność i chciał się zarejestrować jako bezrobotny i odmówili mu zasiłku bo miał niski zus to nie będzie tak samo jak z macierzyńskim?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Weekend ogólnie minął w sumie w porządku może mimo okropnej migreny, która nie chciała odpuścić cała noc z soboty na niedziele. Do tego okropnego bólu głowy doszły straszne skoki temperatury. Temperatury nie miałam ale czułam się okropnie.. raz ciepło raz zimno.
Może to dlatego, że w końcu odważyłam się zważyć no i przytyłam 6kg! Pierwszy raz w swoim życiu mam 7 z przodu.. ;D.
Dzisiaj dzień już trochę lepszy. Narobiłam fureee chruścików i właśnie dopiero wstałam z "drzemki". Pierwsze swoje kroki skierowałam do kuchni po chruścika z duuuużą ilościa cukru pudru ;p.
Pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza

mimi86 zdaję sobie sprawę, że to dużo bo sama się wystraszyłam. Nie wiem czy to nie też zasługa tabletek, które dostaję na niedoczynność tarczycy. We wtorek idę do ginekologa i mam nadzieję, że on rozwieje wszystkie moje wątpliwości. W takim tempie to do 100kg dobije :D a tego chciałabym uniknąć. Najgorsze jest to, że w mojej diecie nie ma żadnych super tuczących rzeczy. Wręcz przeciwnie przewaga owoców i warzyw dlatego tym bardziej jestem strasznie zdziwiona ;). Do tego codziennie przynajmniej godzinny spacer no i oczywiście obowiązki w domu. No cóż może tak musi być.
Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...