Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie wróciłam po trzygodzinnym maratonie po sklepach i dentyście . Dentystę przeżyłam, gorzej z zakupami, nie lubię tłumów. Normalnie (czyli zanim pojawił się Bartek ) zakupy robiłam możliwie jak najwcześniej, teraz jestem skazana na męża, który co rusz w delegacji... A święta, Dziewczyny robię takie już trzeci rok z rzędu, wcześniej mama robiła, ale niestety jest już po 3 udarach na wózku i nie zastanawiałam się co będzie tylko jakoś tak naturalnie wyszło. Wszystko kwestia organizacji. W tym roku ze względu na Bartka i tak trochę obowiązków się wyzbyłam bo siostra pomoże, ale ogólnie jeszcze zostało mi: 3 ciasta do upieczenia, ryba po grecku i pieczona, kompot, kutia, kluski z makiem, groch z kapustą, barszcz, zupa grzybowa (ale wywar już mam) i nie pamiętam już co :)

A i w kwestii sprzątania- u mnie odkurzanie codziennie bez wyjątku ze względu na kudłatego psa- nie ma przeproś.

rewolucja może i masz rację z tym, żeby nie stresować dziecka zmianami w święta... pomyślę może jeszcze w weekend wstawię łóżeczko...

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

Witamy sobotnio!
RudaMaruda życzymy przede wszystkim spokoju i zdrówka. Cudownych Świąt!

Wczoraj ogarnęłam prezenty, a Natalia patrzyła z maty jak szeleściło.
Dzisiaj odebrałyśmy bombki. Kupiłyśmy chleb i coś na obiad, bo ludzi co niemiara. Poszłam kupić sobie coś na święta , ale kolejka do przymierzalni utwierdziła mnie w przekonaniu, że jednak znajdę coś w swojej szafie. :)

Ja farbuję henna, bo powiedzmy udało mi się częściowo odzyskać naturalny kolor ;)

Spacer zaliczyłyśmy niedawno, cudowna pogoda :)

Muszę ogarnąć łazienkę, bo jak świąteczne porządki to i pies też musi być wykąpany, a że waży ponad 30 kg to pod prysznic jak ukrzyżowaną wsadzałam no i łazienka do odgruzowania.

monthly_2015_12/fasolki-sierpien-2015_41149.jpg

monthly_2015_12/fasolki-sierpien-2015_41150.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

ania my z jedzeniem mamy problem caly czas. Jak kp to byl ryk i nawet polozna wzywalam zeby zobaczyla jak karmie bo se mysle moze pozycja zla niewygonie jej albo cos robie zle. Wiec po dwoch miesiacach zaczelam sciagac bo myslalam ze z butli bedzie jadla lepiej. I tak byl placz, wiec myslalam ze jej nie smakuje mleko i dawalam jej od czasu do czasu mm ale i tak bez zmian. Teraz juz tylko mm cyce puste , pewnie przez to ze tylko sciagalam a ssala w sumie tylko w nocy .. mozd z dziesiec razy zdarzylo sie ze zjadla ladnie bez krecenia i bez placzu masakra niewiem czemu tak jest. Juz ja nawet karmie na "chodzaco kolyszaco " . Ahh humorzasta moja dziewczynka.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki!

Mama wzięła dziś mu Piotrusia na spacer wiec maraton w sprzątaniu był! Padam! A jeszzce pół domu zostało plus jakieś potrawy zrobić :/

Rudamaruda Życzę Ci z całego serca Magicznych Świąt! Wracaj do nas szybko. Będziemy tęsknić za wami :*
Ania125 oby krzywa wyszła ładnie ale masz rację! Dobrze ze wyniki po świętach :) a zakupy no no! Pozazdrościć!
Ewelajna mi przez mmyśl przeszło żeby robić świata ale szybko to sobie z głowy wybiła :) także podziwiam!
Idę bawić się z synkiem :) a potem sprzątanie Cześć 2

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Jak tam u Was kobitki dzisiaj dzień mija? U mnie totalna porażka. Nie zrobiłam nic. Dziecko mi powiedziało ze zrobiłam niedobry obiad a M ze sobie nie radzę z trójką dzieci. Cudnie wręcz :) no cóż dziś kaszana może jutro będzie lepiej :)

ANIA twój optymizm po prostu jeszcze do mnie chyba nie dotarł :)

EWELAJNA jesteś moim guru :) nie wiem jak Ty to wszystko ogarniasz poproszę receptę :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza
Gość Misiaczek

My mieliśmy dzisiaj hard Core. Jak wyszliśmy z domu o 8 rano, tak wróciliśmy pół godZiny temu. Od razu Mały do kapania i teraz próbuje Go uspac bo widzę ze ma dosyć :/ jak nie będZie chciał spać to wiem ze sami sobie będZiemy winni :/

Odnośnik do komentarza

Rewolucja pochwal się nową fryzurką :) ja w poniedziałek jestem zapisana do fryzjerki i na hennę i regulację brwi co by jakoś w te święta wyglądać, ale zapisywałam się już z miesiąc temu i już wtedy ciężko było godziny zgrać, ja w sumie chyba tylko podetnę końcówki tak z 10 cm i może z grzywką coś zaszaleję, farbować też nigdy włosów nie farbowałam i póki co nie zamierzam bo lubię swój kolor :)
J dzisiaj odwaliłam kawał dobrej roboty- sama siebie chwalę, a co :D okna pomyłam, pościel pozmieniałam, żyrandole wyczyściłam, pranie zrobiłam no i najważniejsze... choinkę ubrałyśmy z siostrą, ale to wszystko dzięki temu, że mąż zajmował się synkiem to ja mogłam spokojnie zająć się sprzątaniem :)
Joanna89a to mnie nastraszyłaś, ja dopiero we wtorek myślę jechać z mężem na przedświąteczne zakupy spożywcze i chemiczne (środki czystości itp). Wiem, że to trochę późno, ale wcześniej nie było jak, bo albo mąż musiał dłużej w pracy zostawać, albo znowu z małym nie miał kto zostać czyt. moja mama, bo z siostrą na tak długo bałabym się go zostawić mimo że ma już 22 lata :P Ale za to jutro wybieramy się na zakupy do galerii coś sobie kupić na święta, jak uda mi się upolować coś ładnego to się wieczorem pochwalę :D

Odnośnik do komentarza

Hej i u mnie dzisiaj dzień udany. Byliśmy na bardzo długim spacerku z Kubusiem na pieszo poszliśmy do moich rodziców, a to z 5 kilometrów jest. A później razem z mama i siostra poszliśmy na zakupy kupiłam sobie spódniczkę i kurtkę na wyprzedaży przynajmniej mam się w co ubrać na święta. Jestem bardzo zadowolona chociaż na chwilę mogłam wyrwać się od codzienności. Bo z Kubusiem został dziadek :) dali radę.

Rewolucja pokaż się w nowej fryzurce.

Dziewczyny podziwiam was ze jesteście w stanie tak zorganizować święta i sprzątanie. Ale ja również dochodzę do wniosku ze dom to nie jest muzeum i troszkę kurzu jak będzie to się nic nie stanie. W końcu codziennie odkurzam i myje podłogi. A ze nas nie ma na święta to kuc mnie w oczy nie będzie. Posprzątam jak wrócimy. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

cześć Dziewczynki!
Ja dziś nie zrobiłam nic..... dosłownie! Miałam w planach sprzątanie, to pojechałam na zakupy, wróciłam, spacerek, przyszli goście, niedawno poszli.....i takie oto wielkie nic z moich niewielkich planów ;) Pogoda była przepiękna, więc postanowiłam jednak umyć okno w naszym pokoju i co? i nic :) ale chęci były!
Ania ja pytałam o to jedzenie, bo mój maluszek ostatnio naprawdę wariuje..... a im dalej w ciągu dnia, tym bardziej :) Czasem chodzę, delikatnie go kołyszę, a butlę jakoś przytrzymuję, no to jeszcze mu pasi :)
Rewolucja jak tylko przeczytałam o fryzjerze, to od razu pomyślałam, że robisz się na bóstwo przed ujawnieniem się tu nam :) no i dziewczyny już o tym wspominały, teraz nie ma wyjścia:P
Bass ja nie farbuję włosów od roku :) przede wszystkim po to, by odpoczęły, no a teraz jeszcze wypadają dosyć, dosyć, więc tym bardziej chcę je oszczędzić. Odrosty mam spooreee, ale już wyglądają w miarę ok, gorzej było jakieś pół roku temu.

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki

Chyba ze trzy dni mnie nie było:D Ledwo nadrobiłam, dobrze ze przy weekendzie trochę zwolnilyscie:D Ale żeby do wszystkiego sie odnieść to w życiu...wiec będzie chaos uwaga:)

Co do sprzątania to ja to co do tej pory ogarniałam w kilka dni, ogarnęłam w 3 godziny podczas spaceru Tosi z tesciówką:D ( 2 dni po 1,5h - żeby nie było za pięknie ).. Normalnie motorek w doopie był:D Pozniej reszta juz z Tosią wiec przykładowo myłam podłogę tańcząc i śpiewając fasolowe hity:D
Maż na drinku urodzinowym u kumpla. Ma zapowiedziane ze jutro ma być na chodzie;) Żaden kac, bo jutro ja mam urodziny i chce go żywego:D
Ja teraz zaleglam na kanapie i w końcu mogę do Was napisać.

Olga kochana nasza wracaj do zdrowia i do domku gdzie czeka synuś z mężem. Najważniejsze ze zareagowałas i jesteś bezpieczna. Jak sie czujesz? Wysyłam mnóstwo pozytywnej energii i usmiechu dla Ciebie:)

RudaMaruda trzymaj sie!! Moja Tosia tez marudna i dzis np mi sie aż płakać chciało bo nigdzie jej sie nie podobało tylko na rękach. Nigdy tak nie miała ładnie sie sobą zajmowała na macie lub bujaczku wiec byłam zdegustowana:D Nie zostawiaj nas na długo! Zyczymy z Tosią zdrowych i spokojnych Świat.
Niech moc będzie z Tobą:*

Olciak przykro mi ze usłyszałaś taka diagnozę. Wyobrażam sobie jak sie przestraszyłas i zmartwiłas ale ja kochana wierze ze wszystko będzie dobrze! Zobaczysz! Skoro jesteście w domku to nie masz sie czym martwić!

Rewolucja dużo zdrówka dla synka. To okropne ze choroby dotykają tez tych malców i musza tak sie męczyć:( Oby jak najszybciej Was to opuściło. I tez chce Cie bardzo zobaczyć;)

Ania zazdroszczę "samotnych" zakupów:D Ja jeszcze ze dwa miechy muszę poczekać aż Tosia nie zacznie jeść czegoś więcej niż cyca:) Super ze zakupy sie udały i masz racje! Chyba nic nie jest w stanie tak poprawić humoru kobiecie jak udany shopping:D

Kowalska fajne masz te dziewczyny i jak sobie razem poleguja:D

Joanna padłam jak przeczytałam Twoje zakupowe przygody:D Jak Ty to fajnie opisałaś ha ha:)

Mmadzia głowa do góry. Dokładnie jutro będzie lepszy dzien:) a radzisz sobie doskonale:) niech nie gada farmazonów:)

Witam Was wszystkie "nowe" Mamy:) Fajno ze jest nas coraz więcej.

Wiem ze miałam jeszcze napisać wiele rzeczy ale raz ze zapomniałam co a dwa to byście nie przeczytały takiego poematu:D

Dobrej nocy buźka:*

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

EWELAJNA dzięki :) U mnie plan zawsze jest. Bardziej lub mniej ambitny a wychodzi z tego zawsze wielkie nic. Ja najlepsza to jestem właśnie z robienia planów :) No ale cóż trzeba spiąć tyłek i dac radę mam jeszcze czas.

JOANNA my jutro (znaczy się dzisiaj ) jeszcze na zakupy się wybieramy bo ja z dzieckiem to za wiele nie ogarne sama i aż sięteTeraz boję co to będzie.

Cieszę się ze mialyscie udany dzionek :) że posorzatane i wogole :) widocznie to u mnie tylko taki spadek mocy był.

Ja włosy farbuje bo akurat mam problem bo mam dużo siwych i wyglądam potem jak babcia :( na szczęście byłam za wczasu bo nappoczątku grudnia :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Takiej nocy jak dzisiejsza nie miałam jeszcze nigdy. Agatka budziła się dokładnie co dwie godziny na jedzenie. Smoczek nie pomagal:-/
Możliwe że w 20 tygodniu zaczął się skok z 14? A może to już ten z 22? Długo tak nie pociągne :-/ a tak było pięknie, Agatka przespala całe noce bez żadnej pobudki:-(

Odnośnik do komentarza

Hello, z tymi zdjęciami, Dziewczyny u mnie nie jest tak łatwo. Mam nowy telefon i za chiny ludowe nie mogę wysłać z niego zdjęć. Poprosilabym męża o pomoc, ale pewnie próbował by mnie namówić, żeby w ogóle ich nie wysyłać. Ogarnę to, obiecuję.

Izkuś, jeśli chcesz, wyślę Ci namiary na priv na tego pediatre, tyle, że on przyjmuje w Wadowicach.

No właśnie, Mamuśka...a Ty? Gdzie masz obiecane zdjątko? Hahaha

Ewelad, a Ty? Pokaż się :))

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina1986

Mmadzia Ty dla mnie z trojka dzieci jestes niepokonana! Naprawde czesto mysle jak ludzie sobie radza majac wiecej niz jedno dziecko. Uwazam ze to spore wyzwanie. Kiedys marzylam o trojce dzieciaczkow ale zycie mnie zweryfikowalo ;)
Co do zakupow to my od jakiegos czasu zamawiamy w tesco online. Wygodna forma i nie trzeba tego targac... Biedni tylko dostawcy,ostatnio mial m.in.dwie zgrzewki wody,mleka,10 kg zwiru,proszek,plyn do plukania,miesa itp. Nasze dziecko nie trawi chodzenia po sklepie i na ogol zakupy konczyly sie rykiem a my nic nie mielismy kupionego... Dlatego z nieba spadlo nam to tesco. I pod same drzwi przynosza :) co do porzadkow to ja ogarniam standardowo bo cale swieta sie goscimy u moich rodzicow i m.

Odnośnik do komentarza

OLCIAK u mnie dziś podobnie. Agatka wstała o 4 i do 5 nie spala karmienie oczywiście o tej 4 i 5 i dopiero potem drzemka I co chwilę się budziła i padam na twarz :/ W kościele to cały czas ziewalam :)

Powiem wam ze ja z tą trójką czasem daje radę :) najgorzej jakna cchwilę odpuszczę albo jestem zmęczona albo się źle czuję to w momencie dom zarasta wszystkim. Ja nie wiem jak to się dzieje tak szybko...

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...