Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Ewulka8, ja kupilam w kauflandzie. Byly tez brokuly, kalafior, marchewka, groszek i chyba jeszcze cos.

My mamy jedne skarpety ktore nie spadaja. Reszta, hm, w polowie dnia mam dosyc i dziecie przewaznie "biega" boso :-)

Odnośnik do komentarza

Ewelajna, dzięki za linka. Fajna rzecz, ale tak sobie myślę, że bardziej przydałoby mi się coś co myje ramy okien. Nie cierpię myć ram. Same szyby to pikuś.

Ania, u Was śnieg, a u nas piękna wiosna. Cały dzień byliśmy dziś na wycieczce :)

Muszę jednak zmienić plany, bo mąż zatrudnił panią do mycia okien u nas :)
Także, będę mieć czyste, a i na wycieczkę z czystym sumieniem pojechałam :)

Misiaczek, ja priv obsługuję z telefonu przede wszystkim. Także, loguj się i zjedz coś dobrego myśląc o naszej Mmadzi.

Mamuśka, jak Kaź?

Odnośnik do komentarza

heja, hej!!
U nas nadal kaszlisko straszne :/ Wybudza mi Kazika, biedny robi się czerwony, tak go dusi, nie urywa się :(( Na szczęście póki co nie pogorszyło się, ale lepiej też nie jest :(
Rewolucja po wiśniówce z mężem i spać?! No co to, to nie!! Działać, a nie spaaaać :D
Mmadzia, Rewolucja i ja nie mam teraz spokojnych nocek :( tak szkoda tych naszych bobasków....
Kazio leje mnie po twarzy, dziś przy okazji wsadził mi palca do oka - taki bonus (bolało!), ale najbardziej to jednak lubić ciągnąć za włosy :)) dodam, że też potrafi nieźle pociągnąć - auć!
Ach, od małego nas wychowują te dzieciaczki ;)
MamaEwy ten bunt jedzeniowy pewnie minie, jak i u nas :) Kazio nadal nie zje dużego słoiczka, ale mały wciąga :)
Ania Ty wiesz, że ja do tej grupy to w ciemno wchodzę :D

Odnośnik do komentarza

Ewulka ja kupuję mrożonki w Chacie Polskiej. Nie wiem, z jakiej jesteś części Polski, bo ten sklep to chyba nie wszędzie jest. Jakoś tak średnio brzmi to zdanie, które napisałam, ale dziś już za wiele nie myślę, więc proszę mi to wybaczyć :-P
Co do bicia to u nas też bardzo często i wyrywanie włosów, albo przynajmniej ciągnięcie za nie. Ostatnio też fajną zabawą okazało się wkładanie mi palców do oczu. Chyba zacznę nosić gogle i taką maskę jak do szermierki ;-P

Odnośnik do komentarza

Odnośnie teściowych ;)

U nas bardziej trzaskania zabawkami niż bicie. Za włosy nie pociągnie, bo teraz mam króciutke, a M hmmm niedużo już ;)

My od nowa zaczynamy nazwijmy to rozszerzenie diety ;) mamy krzesełko, M zrobił tacę, nic tylko wycinać ;)

Dziś byłam u przyjaciółki zobaczyć pierwszy raz 1,5 miesięczna Hanie i ja już nie pamiętam jak Natiśka była taka mała, znaczy się pamiętam, ale to taki odległy czas i Hanka jakaś taka leciutka i malutka :)
Życzymy super nocki.

monthly_2016_03/fasolki-sierpien-2015_45400.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

Kowalska święta racja, zwłaszcza ten podpis na dole :) bo przyznam, że ja większych uwag co do wychowania mojego męża, to nie mam... tak nawet teraz pomyślałam dłuższą chwilkę nad tym :))
A przypomniało mi się jeszcze to:

Synowa dzwoni do teściowej i pyta:
- Mamusiu, jak się dziecko zesra to przebiera ojciec, czy matka?
Teściowa odpowiada:
- Oczywiście, że matka!
Na to synowa:
- No to Mamunia się zbiera i przyjeżdża, bo synuś tak się napierdolił, że do kibla nie trafił.
:D :D :D pamiętajcie w razie w :D

U nas niestety dalej ciężko :( Smutny, kaszlący, biedny Kaź :(((

Odnośnik do komentarza

Oj MAMUSKA ty jak już coś napiszesz :))) KOWALSKA Ja się podpisuję dwiema rękami pod obrazkiem :) choć moja T to z tych co odwrotnie bo do niczego się nie wtrąca i w niczym też nie pomaga... jedynie Agatke bierze na chwilę jak starsze do dzieci wioze. To i tak dużo :)

MAMUSKA zdrówka dla Kaziczka :* niech już kaszel przejdzie sio!

Dziewczyny ja z ta moja Żaba to mam przeboje z karmieniem. Raz tylko pierś raz tylko mm. Czasem mieszane. Znów się ubralam żeby jak najwięcej karmić piersią i teraz się k arminy spod pachy :) Tak małej spasowalo :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Moje dziecko też mnie leje po twarzy, wyrywa mi włosy i drapie po nosie :-/ palców do oka nie wkłada bo mam okulary ale te to z radością by zwaliła z mojego nosa haha
Do klubu nie myjących okien dołączam w połowie bo zanim przeczytałam o niecnym planie Ani zdążyłam już część umyć haha ale solidarnie reszta po świętach ;)

Odnośnik do komentarza

Hejka

Misiaczek ja tylko na tel korzystam z forum i jakoś daje radę z tym prywatnym. Najgorzej jest wejść bo nie wyświetlają sie wiadomości prywatne w całości. Ale teraz mam otwarta osobna zakładkę i nie muszę wchodzić przez link za każdym razem.

Kowalska ju ar de best:D Normalnie by wypadało sobie wydrukować i powiesić na ścianie w widocznym miejscu:) A wiecie ze plakaty teraz w modzie:)

Mamuśka oby Kaziowi przeszło to choróbsko. Współczuje:( Podejrzewam jak bardzo sie martwisz i boisz o małego. A kysz wstrętny kaszlu!

Rewolucja co do czyszczenia ram okiennych to tutaj w domu mamy białe. Doczyścić to to masakra. Do domu wybrałam juz ciemne okna:D

Moja Antosia jak na niedziele przystało wstała dziś o 9:) Teraz jest właśnie na pierwszej drzemce;) Biegnę gotować jej obiadek. Dla nas dziś nie muszę gotować bo maż cały dzien w pracy a my z Tosia do rodziców moich jedziemy:)
Muszę sie ewakuować bo atmosfera w domu strasznie gęsta..
Miłej niedzieli kochane!:*

Aha jeszcze chciałam napisać Wam ze wczoraj mieliśmy gości z chłopczykiem 3 tyg starszym od Tosi - z końca lipca. I byłam w szoku bo ten mały piernik raczkuje na całego. Normalnie z salonu uciekał nam do sypialni i to w tempie ekspres:D Do tego tez wstaje i w ogóle człowiek energia. Moja przy nim to ostoja spokoju:)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvjlced7c2d.png
http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvzp7wry0j.png

Odnośnik do komentarza

hej dziwna sprawa, już myslałam że serwery padły ;-) mamusie chyba miały udana niedzielę :)
kowalska super tekst ;-)
rewolucja zgadzam się że w myciu okien to najgorsze własnie ramy, szybę mozna szybko doprowadzić do błysku dobrym płynem, to zabawa z resztą mnie zniechęca i wykańcza. Także myjka to nie to...
Tosio daj znać jak twój bosch sie bedzie sprawował... ja jestem zachwycona zakupem odkurzacza. Codziennie przejade sobie szybko podłogi i super, szybko, przyjemnie i czysto. A raz w tyg mąż bierze kombajna i odkurza wszystkie zakamarki :) No i witaj z naszym ekskluzywnym klubie :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Hello :-)

Kowalska przed chwilą pokazałam mężowi zdjęcie od Ciebie i co? Właśnie Usypiam na nowo dziecko przy cycusiu bo nie mogliśmy opanować śmiechu.

Mamuska później Twoje doczytałam to już nas w ogóle brzuchu bolą od smiania się :-)
Biedny Kaziutek. Zdrówka, Zdrówka i jeszcze raz zdrówka dla niego

Mamuska082015 Twój dowcip też niezły haha :-D no i bardzo z życia wzięty :-)

Dziewczyny już chyba wiem na czym polega nasz problem z jedzeniem. Po prostu dawalam Ewie za pozno jeść jak ona już maruda się robiła. Dzisiaj była wyspana i pięknie zjadła duży słoiczek z rybka. Muszę ją jeszcze ze 2dni poobserwowac ale to chyba to.

I rzeczywiście dzisiaj cisza na forum. Ja miałam pisać na spacerze ale nie miałam jak bo padało i po całym dni też myślałam że będzie kilka stron do nadrobienia więc się zaskoczylam

Tak w ogóle to mam już dość tej pogody. Raz zimno, raz ciepło. Jutro pierwszy dzień wiosny więc już mogłoby być cały czas ciepło tym bardziej że tylko na to czekam żeby się do spacerówki przesiąść bo Ewa jak nie śpi na spacerze to takie histerie odstawia ostatnio w wózku ze szok. Wyje bo na lezaco nic nie widzi a nawet jak jej trochę podniose to też za chwilę wyje bo ona chce siedzieć a pozycja na wpollezaco jest be.

Miłej nocki Mamusie i przespanej przede wszystkim (jak najbardziej się da)

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

Witam:)
Dzisiaj faktycznie cisza, mamusie zajęte pewnie czymś innym no tak bywa..
Co do teściowych to mam nadzieje że nie będę zolza. Starszy syn ma 20 lat, to różnie to może być, byle nie tak szybko. U nas dom dosyc duzy, stare budownictwo, przylegający budynek gospodarczy to śmiejemy sie jakby co to wszyscy na siłę się pomieści my. Ciężko chyba zachować granice między nie wtrącaniem się a tym żeby nie być takim obojętnym, aż się boje, brryy. ..
REWOLUCJA fajnie ze Jasiu posiedzi z małą, potowarzyszy jej bo moi w weekend no to jeszcze zabawia małego w tygodniu natomiast zanim wrócą ze szkoły i nauka na kolejny dzień to nie chce ich obciążać. Kochają małego po powrocie muszą go wycalowac, wybawic a potem mają swoje sprawy.

MAMUŚKA zdrówka dla Kaziutka, biedny maluszek , ale otoczony taka miłością szybko wróci do sił.
MAMA EWY oby ten patent z jedzeniem skutkował trwałe. U nas różnie, są dni ze nawet je sporo i udało się nam coś ustalić a tu kolejny dzień przynosi zmiany.Idac za waszym przykładem zaczęłam sama gotować i kilka dni super smakowalo a dzisiaj i wczoraj już niespecjalnie...
Tez chce juz wiosny.

Ja okna pomylam, ale to mimo że okien sporo to w miarę idzie, opuściłam sobie natomiast dokładniejsze sprzątanie w szafach bo to zabiera mi najwięcej czasu. Ja to w ogóle taki typ ze tak na zewnątrz to mam w miare porządek, staram się na bieżąco ogarniać i jakoś to wychodzi. Natomiast w szafach ciągle bałagan co poukladam to znowu to samo. I to wszędzie, w kuchni, łazience. No i z takimi porzadkami odpuszczam, Piotruś marudny, chce teraz jakoś szczególnie uwagi to nie będziemy się nawzajem męczyć...
JUSTYNKA u nas w rodzinie chłopiec z początku lipca i dziewczynka z połowy czerwca, też są o wiele ruchliwsze od Piotra. Raczkuje od dość dawna, Piotr to ruchliwy do opisywanego tu bicia po twarzy i szarpania za włosy. No ale kazde dziecko ma swoje tępo rozwoju. Zresztą mamy na razie spokój.
MAAMA nie denerwuj się mała nadrobić wszystko. U nas z obrotami różnie, są dni ze ich sporo i takie ze jakby zapomniał co potrafi. I trzeba go na nowo prowokować, zachęcać. Próbowałam ćwiczeń, są w internę filmiki.
Coś jeszcze chciałam napisać ale już nie pamiętam. Dobrej nocki:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...