Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem!

Jejku jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę, że maluchy Wam tyle śpią w nocy! my kładziemy już spać koło godz 18, bo jak próbowaliśmy przeciągnąć to był mega bunt i płacz. I potem budzi się koło godz 20-21, potem 23 potem 1-2 potem 3-4 i o 5 rano wstaje gotowy do zabawy. próbowałam dać smoka, lulać ale jest ryk dopóki cyca nie dam. Z zasypianiem samemu to już w ogóle zapomnij! w nocy jak zęby go nie męczą to zaśnie przy cycku. ale poza tym noszenie i kołysanie. Choć i tak lepiej bo była faza, że spał tylko nam na klatce piersiowej i tak jak Chiyo chciałaś odrąbać swojego palca tak ja chciałam kupić fantoma, żeby go tam kłaść :D jaka to metoda dziewczyny z tym odkładaniem itd? może ja to zacznę wdrażać?
Chiyo tak mi się przypomniało, żebyś uważała z tym kciukiem. Mamy kolegę który jak był mały właśnie ssał kciuka i mu to zostało do czasów studiów. Sam był wściekły bo w sytuacji stresowej stary chłop ssał kciuk. Dodatkowo skóra na tym kciuku była jakas inna, jakby wiecznie odmoczona. To tak tylko informacyjnie :)

Bashia piękna księżniczka :* jak Ci się udało zmniejszyć rozmiar zdjęcia? bo ja coś nie umiem dodać, więc chyba rozmiar za duży! a haker ze mnie że szok!

Piotruś

Odnośnik do komentarza
Gość ania125 z kom

ale macie tempo :) próbuje od rana odpisać ale co chwile nowe posty :) my od rana ws podróży bo jedziemy do moich rodziców parę spraw pozalatwiac. Krzyś miał dziś pierwsze śniadanie ws Macu ;) on mleczko a my kawa i ciastko na trasie :)

Kasia ja o tobie cały czas pamiętam moja cukrzycowa koleżanko i nawet ostatnio sprawdzałam jak dawno pisałaś. .. witaj z powrotem!

Odnośnik do komentarza
Gość ania125 z kom

pisze krótkie posty bo się boje ze coś zniknie
Dziewczyny chce was ostrzec i napisać co się u nas stało wczoraj : Krzyś w ciągu dnia miał drzemkę i położyłam go do łóżeczka i przykrylam do pasa kocyki em żeby nie zmarzl. zadzwonił tel i wyszłam pogadać. W pewnym momencie usłyszałam jakiś jęk, poszłam zobaczyć a tam Krzyś całą głowę ma przykryta kocem i to tak podwójnie!
na szczęście nic się nie stało ale przez to podnoszenie nóżek do góry po prostu najpierw wciągnął na siebie kocyk a potem.mu spadł na twarz :(
Dlatego jeśli wasze maluchy śpią pod kocem czy kołdra to zabezpieczcie końce. Krzyś w nocy ma śpiworek a w dzień tak go na chwile nakrylam...
Nieszczęście gotowe...

Odnośnik do komentarza
Gość ania125  z kom

Kasiu ja nie byłam na krzywej ale mam plan iść za tydzień w sobotę
Ale cukry po porodzie miałam ok wiec teraz słodkie jadam jak najbardziej.
Jak chcesz w kom zmniejszyć zdjęcie to zapisz je w MMS a potem z mmsa zapisz gdzieś i takie wstaw.

Odnośnik do komentarza

ewcia spacerówka podobno od około 6 miesiąca ale ja już wiem że będę musiała zweryfikować to, bo mają Hania już teraz się powoli zaczyna w gondoli nie mieścić. Nosi ciuchy już na rozmiar 80 :) więc na przejdę wcześniej, tylko po prostu w rozłożonej na płasko będę wozić.

Muszę kupić jakiś dobry śpiwór do spacerówki właśnie, bo z takim maluchem w zimę bez gondoli będzie chyba bez śpiwora kiepsko... Może któraś z Was kupowała i może polecić ?? Chętnie bym skorzystała z rady.

Kasia, no ja wiem że niektóre dzieci się uzależniają od kciuka, ale... Przecież rączek jej nie spętam by go do buzi nie brała. Czytałam trochę o tym o zwykle, w większości przypadków dzieci wyrastają z tego. No i mam nadzieję, że u nas też tak będzie. Smoczka za nic w świecie nie chce. No i co mogę zrobić? Ten przypadek studenta z kciukiem w ustach (choć zabawny jakby to sobie wyobrazić) to jednak chyba ekstremum ;)

ania - na prywatnym złożyłam Ci pewną propozycję - jak znajdziesz chwilę to zerknij. My z Hanią czekamy na odpowiedź ;))) Szerokiej drogi!

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję czcigodna Silv :) przelew ekspresowy ;) nie mogę z telefonu wejść, ale jak tylko księżniczka usnie siadam do lapka, bo ciekawość zżera ;)

Ania ciasto przepycha :)

Mamy dzisiaj gości, więc będzie królować ciasto jogurtowe Ani i zapiekanka makaronowa z szpinakiem, pomidorami i beszamelem :) tak niskokaloryczne :)

Odpykałyśmy szybki spacer, bo wieje jak skurczebyk.

Życzymy miłej soboty :)

monthly_2015_12/fasolki-sierpien-2015_40764.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

Witamy się spacerkowo!
Silv zaproszenie doszło, dziękuję :-) tylko jak dobrze rozumiem to najpierw muszę z kompa wejść tak? A co dalej? Bo kompa rzadko ruszam a tel mam pod ręką. Proszę o jakieś wskazówki bo nie wiem co z czym :-D
Dziewczyny których maleństwa same uspiaja wg Tracy: ile czasu zajęłaWam nauka? Bo ja muszę spróbować zanim Ewa zawladnie naszym łóżkiem do końca :-)

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

BASHIA jesteście mega mega dzielne! Aż mi się serce cieszy jak widzę ze piszesz :) O Lence oczywiście nie zapominamy ani nna chwilę. Super cudowna kruszynka :) na zdj do schrupania :* I pomimo tego co było i jest to tak jak CHIYO pisała widać ze malenka jest pogodna. Bardzo dobrze wygląda i teraz czekaj jak za chwilę będziesz biegać za ubrankami bo zacznie z wszystkiego wyrastać :) A oczy na niesamowite :)

Dziewczyny przeglądając Was na prywatnym to największym zaskoczeniem była dla mnie SILV :D kochana no Ciebie to jakoś całkiem inaczej sobie wyobrażałam ;) nie wiem czemu:)
Ja próbuje dodawać zdj ale problem mam bo wielki plik a w komp mam Starego painta i nie da się zmniejszyć :/ do tego nawet jak zmniejszyłam na tel to mi i tak błąd wyskakiwal. Jak będę mieć więcej czasu to ogarne obiecuje :) chociaż przy Was pieknosciach to ja nie wiem czy się chce pokazać :P

Byłam dzisiaj pytać o sesję :) i robimy w przyszłym tygodniu :) mam nadzieje ze wyjdą super zdjęcia :) już się nie mogę doczekać :)

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina1986

Mama Ewy my stosujemy ja od nieco ponad tygodnia. Tylko jak sie zdecydujesz to proponuje konsekwencje. Chociaz kuszace bedzie wziecie dziecka i usypianie po staremu ;) ja sie zdecydowalam bo juz nie mielismy sily jej nosic. A i w lozku sie malo miejsca zrobila. Roczna corka mojej przyjaciolki od poczatku spala z nimi. Jak miala 8 msc i juz bylo im ciasno podjeli decyzje o usypianiu w lozeczku. Yhm zapomnij.. juz za duza na to byla. Caly dzien po takim nocnym odkladaniu bala sie wlasnego taty bo zle jej sie z odkladaniem kojarzyl. No i final taki ze teraz mala spi z mama a tata w drugim pokoju bo sie w trojke nie mieszcza. Ja juz leciutko podnosze materactyk w wozku.

Odnośnik do komentarza

Kasia moja mała tez się tak budzi. Jak zaśnie o 1930 to później pobudki 22 01 03 i zazwyczaj od 4 juz się kreci bo albo kupa albo baki i zazwyczaj ok 5 pobudka. I na dniu mało spi a ile się trzeba namęczyć żeby usnela. Ale ja tak jak dziewczyny piszą nam zamiar spróbować z tym odkładaniem ale to jak nas całkiem problemy brzuszkowe opuszcza bo u nas niestety nadal jest kiepsko.

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bk6nle2adag11.png

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprj44jzcnrgysj.png

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina1986

Magda g planowam tylko w nocy zreszta jak pisze w ksiazce nie mozna zmieniac dwoch rzeczy naraz. Jesli w nocy usypiasz w lozeczku dzienne drzemki pozostaja bez zmian. Czyli czytaj u nas noszonko. Tak tez robilam. Wczoraj moja corcia podczas drzemek dziennych SAMA zasypiala w wozku. Bez bujania wozenia. Do tej pory bylo to nierealne zeby zasnela sama bez noszenia. A wczoraj lezala w wozku w kuchni i bawila sie lala ja zmywalam,obracam sie a ona spi ... jesli usypiasz dziecko jak ja do tej pory to wiesz w jakim szoku bylam. Pozniej zasnela tez dwukrotnie sama w wozku. Podejrzewam ze gdyby byla w lozeczku to tam by zasnela. Po prostu powoli uczy sie zasypiac sama. Niestety na poczatku metody ciezko jest :( a i niestety ja od paru dni tez baczki budza :/ w pn idziemy z tym do lekarza. Bo espunisan dziala ale w dzien. Moze o zlych godzinach podaje

Odnośnik do komentarza

Pisalyscie o kolczykach. Ja nie jestem zwolennikiem przekluwania małym dzieciom. Moje dziewczyny miały przebijane w wieku 6 lat. Teraz pomimo że dostaliśmy dwie pary kolczyków to też nie mam zamiaru przebijać.

ANIA czy te ciasteczka twoje to są takie normalne czy one muszą leżeć tak jak pierniki niektóre? Bo ja się nie znam to pytam :))

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Kowalska luzik. Tylko nie zapominaj że abonament trzeba opłacać co miesiąc ;-)
Mmadzia a jak sobie mnie wyobrażałas? :-)
U nas dziś pierwsza marchewka i poszło super:-) tylko później mała już nie chciała a dalej była głodna więc zanim ja z tej marchewki wytarlam i przystawilam do cyca to ryk się zrobił taki że hej. No ale uważam Pierwsza próbę za udaną.
A mam pytanie. Kiedy teraz dawać kleik skoro na obiad zamiast kleik jest marchewka? Na kolejne karmienie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...