Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy sie niedzielnie kochane. :) Moje dziecko juz bez suszarki zasnąć nie potrafi ściągnęłam wiec aplikacje sleep baby sleep, któraś polecała i naprawde działa. Teraz nie blokuje suszarki tylko telefon hehehe. M uznal ze trzeba kupic Niuni własny :D
Mamuśka nie mam jeszcze poduszki. Z racji tego ze mieszkam za granicą zamowilam do mamy a ona mi przysle kurierem razem z innymi jeszcze rzeczami w przyszłym tygodniu. Póki co dostałam obsesji i wszystko jest ustawione tak żeby mala musiała leżeć na przeciwnym boku. Pod łóżeczkiem książki zdaja egzamin, bardzo rzadko znajduje ja odwrocona w prawo, mata, fotelik w aucie ustawiony tak ze aby nas widzieć musi patrzeć w lewo, w wózku tez podlozony odpowiednio kocyk pod materac. Mój M mówi ze jest lepiej ale ja jakos nie widzę wielkiej różnicy. A jak u Was?
Kurczę znów moje myśli krążą wokół Lusi i malej Lenki, dziewczyny, czekamy na wieści od Was.

Milej niedzieli Mamuśki! ;)

Odnośnik do komentarza

Hej Ciocie. U nas dzisiaj zimno ale słonecznie później wybieramy się na spacer razem z mężem bo akurat dzisiaj niedziela jest wolna.

My używamy pampersów takich jak:
Oryginalne pampersy zielone tylko na noc bo wytrzymuje, natomiast pomarańczowe tylko na dzień bo jednak przemakają i dady. Ale muszę wypróbować z rossmana tak jak mówicie.

Inez80 aplikacja super Kubus teraz płakał i nie potrafił się uspokoić i zainstalowałam ta aplikacje i położyłam przy łóżeczku i usną. Mąż też ściągnął jeszcze inne mam nadzieję że pomogą. i jak pomoże to nie trzeba kupować misia szumisia. :)

kowalsk głos poszedł nawet ustawiłam sobie pamięć w telefonie żeby codziennie oddać głos niech córcia wygra ! a zdjęcia słodkie a w tej opasce to już sama słodycz :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki, Dziewczyny!! Muszę wydrukować sobie pierwszą pomoc, bo tak jak wczoraj, to ogarnęła mnie panika, płakałam i cała drżałam, jeszcze trochę i mnie mąż musiałby reanimować, a przecież najważniejsze, żeby zachować zimną krew. Aż boję się myśleć, co by było, gdybym była sama :/
Inez wydaje mi się, że jest troszkę (troszenieczkę!) lepiej. Tylko boję się, że tak bardzo chcę widzieć poprawę, więc ją widzę, a tak naprawdę jej nie ma :/ Ostatnio mam doła (choć to chyba delikatne określenie) przez to, w dzień jakoś staram się nie myśleć, ale wieczorami muszę sobie popłakać, bo nie mogę sobie darować, że jakoś temu od początku porządnie nie zapobiegałam:/ Niby był brany na boczki, itp.,itd., ale jednak w nocy zawsze ciągnęło go na prawo:((( Nie wybaczę sobie, jeśli nie będzie tak jak powinno być.
Pisałyście ostatnio o tych rossmannowskich pieluszkach, u nas niestety nie zdały egzaminu. Przesikiwał prawie każdą (mieliśmy więc rewię mody w ciągu dnia:), pupcia była wilgotna :/ Siusiaczek był ustawiany jak zwykle, więc po prostu nie nadają się na możliwości mojego synka :)
A! I jak czytam o tych Waszych aplikacjach w telefonie, to zaczynam mieć ochotę zmienić mój przedpotopowy typ na młodszy model :)
Miłej niedzielki!! Chyba dziś wyjdziemy na spacerek....
a!! Rewolucja, a co Ty tak "śpisz" ostatnio? :)

Odnośnik do komentarza

Jeszcze jedno, czytam właśnie "Ślady małych stóp na piasku" i polecam!!! Wkleję Wam fragment recenzji: "Ta książka zwala z nóg. Nie pozwala na spokojny sen i konfrontuje z rzeczywistością Miłości. „Ślady małych stóp na piasku” Anne-Dauphine Julliand pokazują nie tylko, czym jest miłość rodzicielska, ale przede wszystkim jak wielkim darem jest Człowiek. Każdy człowiek."
Nadal myślę o Bashi, Lusi. Coś chciałoby się zrobić, jakoś pomóc, a nie ma jak.

Odnośnik do komentarza

Patrycja dzięki za linka, myślałam o tym misiu ale moja mama kupiła juz malej na gwiazdkę zająca co bajki opowiada a mój M Kubusia puchatka interaktywnego wiec juz chyba za dużo by bylo tego dobrego :/
Mamuśka nie martw sie będzie dobrze, musi być. Robimy wszystko aby tak bylo a błędów w wychowaniu dzieci nie da się uniknac. Pierwsze to poprostu eksperyment ;) umnie drugie ale i tak przegapiłam to. :(

Odnośnik do komentarza

Acha rozumiem. Na moje dziecko szum nie działal nigdy. :(
U nas tylko pomaga bujanie albo piosenka o pieskach :p
A z zasypianiem to jest tak, że ja leżę kolo małej i ona po 20 minutach sama zasypia. I nie zmieniło się to nawet po skończonych 3 misiacach :) w nocy tak samo się przebudza.. czyli 5 razy.
Karmie moim mlekiem odciagnietym gdy chce jej dać więcej ona zaciska buzię i protestuje musze spróbować tez zagescic mleko...bo jestem jak zombie wstając 5 razy w nocy na 20 minut aby ściągnąć mleko:p

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bhdge4hqnedoc.png]Tekst linka[/url]

Jestem mamą!

Odnośnik do komentarza

Patrycja ja sama zwróciłam na to uwagę, ale dopiero, kiedy znajomy powiedział mi, że jego kolega ma spłaszczoną głowę (już jako dorosły!), wcześniej nie myślałam, że to aż tak może być z tą główką :/ Głupia ja! Najlepiej widać po kąpieli, jak włoski są mokre. Tutaj są te podusie: http://headcare.co/ (liczę, że pomoże; zajrzyjcie na fb na ich stronkę).

Odnośnik do komentarza

Mnie mój starszy syn zwrócił uwagę, ja jakos nie przyuwazylam mimo ze wiedziałam ze Ala ma skłonność do preferowania prawej strony wyraźnie. Najśmieszniejsze jest to ze zauważyliśmy to w momencie gdy przestala zwracac sie w ta jedna stronę i zaczela odwrac główkę równomiernie w obie strony.
Dziewczyny czy wasze dzieci maja czasami takie zarumione policzki? Zauwazylam u mojej Ali ze czasami jeden policzek ma taki czerwonawy, wydawalo mi się ze to po karmieniu jak długo dotyka mojej skory ale dzis jakos dlugo to nie schodzilo. I teraz jak wam to pisze to pomyślałam ze może mala ma uczulenie na proszek w ktorym piorę moje ciuchy :/

Odnośnik do komentarza

Chiyo super ze z coreczka wszystko dobrze ale swoja droga nie zazdroszcze stresu i kto b pomyslal w tych czasach i podmienic wyniki jakis obled.
Dziewczyny na pewno wszystko bedzie dobrze z glowkami waszych pociech moj od samego poczatku preferowal prawa strone i po dokladnie recznika pomoglo ale ostatnio znowu wiecej trzyma glowke na tej stronie.
Zaczynam sie martwic bo do tej pory synek czesto ma zscisniete piastki i jak sie go trzyma na rekach pionowo wygina sie w literke c wedlug pediatry wszystko ok jak jest u Waszych dzieciakow?
Bashia dalej milczy :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...