Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Ewulka jaką butelkę z łyżeczką? :)
Dziewczyny uważajcie na soczki, lekarka mi ostatnio mowiła zeby podawać głownie wodę, od nawyku picia soczków dzieci maja potem problem z próchnicą :/ a podobno najgorsze sa Kubusie. Duzo cukru a mało wartości.
Zresztą ja jako były cukrzyk pamiętam że soki owocowe były zakazane, bo sa słodkie ale nie maja błonnika jak owoce - więc cukier skacze, a to niedobrze.
patrycja Krzys jeszcze nie miał z żył pobrania,jedziemy jutro prywatnie robić te wyniki. Dziś nie mam samochodu.
Mamuśka rozumiem że się boisz ale z drugiej strony to taka zasada obustronnego zaufania, po to mamy prywatne forum że możesz nas tam zobaczyć, bo ci ufamy, moze ty nam też zaufaj :)

Moj synek miał dzis o 13.00 zjeśc cały słoiczek warzyw ale po 1/3 zasnął... co dziwne bo to nie jego pora. Ale chyba jak sie obudzi podam resztę bo mu smakowało - przez godzinę się chyba nie zepsuje? U nas dzis na stole Hipp Zupka jarzynowa :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

A i jeszcze miałam napisać że u nas też skok... Po 3 pobudki w nocy i zero chęci spania po nich, jestem padnięta. Za to w dzień Agatka odsypia noce. Dzisiaj np miała jeść obiad o 13.00 a od 12.00 śpi. Najpierw półtorej godziny na zewnątrz a teraz ja przyniosła, rozebralam a ona nawet oczu nie otworzyła...
Kupiłam wczoraj to koło do pływania. Wyprubujemy w niedziele bo jutro nie będzie pływania bo jedziemy do teściów (hura:-/).
A i Agatka już pięknie pije z kubka niekapka :-) tez zakupionego wczoraj:-)

Odnośnik do komentarza

Ania125 - nie zamartwiaj sie na zapas. Jutro pobiora krew z zyly i bedzie dobrze. Szkoda tylko mi Krzysia i tego bolu! Ale zycze milej pani ktora to zrobi bezbolesnie! Trzymajcie sie!

Silv - nawet nie wiesz jak sie ciesze ze nie tylko moj M taki jest. Dzieki za zdjecie! A powiedz mi czy wokol domu na dole macie pomalowane na szaro? Czy to jakies plytki? Bo ja chce kamien o kolorze grafit i taki sam kamien na kominie.

Mamuska - wiec jesli Twoj synek nie Kaziu ;) to ujawnij przynajmniej imie! Chocia zachecam do dodania zdjecia na prywatnym. Czekamy na Ciebie i Rewolucje!!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki! Ja tez bardzi nieufna jestem, ale zaufalam Wam na forum prywatnym i nie zaluje :) tam tylko stale bywalczynie i nie ma tam osob ktore sie rzadko udzielaja albo wcale.

Ale sie dzis obkupilam na przecenach ;) promod i bershka wygraly ;) no i maly tez byl grzeczny i dostal prezent :)

Bylam zlozyc podpis w zlobku i az mi smutno, ze wracam do pracy za pare miesiecy :(

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

No tak, jeszcze Ewelad nie ujawniła swojego lica :)

Powiem Wam, że zrobiłam Hani buraczka na palniku. Niestety musiałam dodać cukru. Inaczej nie da się zrobić. Mam nadzieję, że pomoże i to.

Mamusie, których dzieci mają/miały katar...czy w tym czasie szło więcej koopek?
U nas 4, 5 dziennie, tyle, że normalne, więc się na razie nie martwię...ale pewnie i tak zaraz zacznę:/

Odnośnik do komentarza

Hej
U nas dzisiaj kolęda, więc rano szybkie zakupy były, teraz sprzatam i czekamy na księdza, dobrze ze Mąż w domu to pomaga.

MamaOlinzy może to wina smoczka.

Rewolucja i Mamuska ujawnijcie sie

Aniu badania wyjdą Dobrze musi być wszystko ok i na pewno będzie. Trzymaj się dzielnie.

Patrycja spróbuj podawać małej mleko ty kp czy mm. W końcu midi coś zjeść.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

Ania butelka z łyżeczką podobna dobra do soków, bo dzięki niej dziecko nie dostanie próchnicy podobno.

Wiem, że soczki słodkie dlatego nie daje non stop tylko w ciągu dnia max 30ml na smaka :D no i też z tych owoców są witaminy.

Patrycja nie zamartwiaj się na zapas - Olek miał tak dwa razy, że jadł tak mało że mnie nerwica brała. Następnego dnia nadrabiał. Jeżeli dziecko zachowuje się normalnie to może poprostu ma taki dzień .. jak każdy. Wiem, co czujesz ale bez stresu. Może wieczorem nadrobi. Oli czasami tak ma że w ciągu dnia tak średnio a wieczorem to dorabiam i dorabiam mleka :D

Odnośnik do komentarza

Pilka, dzięki za objaśnienia rozszerzania - my też planujemy dodawać różne smaki, ale mleczko zostawić jako bazę, no chyba, że Olizna rzuci się na nowe jedzonko ;-) choć na razie jest mlekołakiem i dwie piersi co 2h regularnie opróżnia :-) Może faktycznie kubek niekapek to dobre rozwiązanie, żeby mój Mlekołak zechciał z butli znów pić.

Misiaczek, królika trzeba nasolić na te 12h, żeby zmiękł/skruszał i żeby potem nadawał się do gotowania. Po tych 12h przed włożeniem do gotowania dla bobasa królika wystarczy opłukać z tej soli i tyle :-)

Bashia, ale fajnie, że Lenka tak do 10.30 śpi - u mnie Olizna budzi się o 6.00 i zasypia dopiero o 20.00 - normalnie dorosła panna ;-) jedyne co to śpi w ciągu dnia na spacerze w wózku lub w samochodzie, a tak to niezmordowanie tarmosi i gryzie zabawaki non stop cały dzień. Może rzeczywiście Twój M. ma ciężej ostatnio, ale pamiętaj - Ty też masz swoją pracę -> opiekę nad Lenką, więc dużo wyrozumiałości dla siebie :-)

Odnośnik do komentarza

Rewolucja oczywiście że farmaceuta odradzi bo to od 6 roku życia a maść od 1 dnia. Mnie to poleciła koleżanka farmaceutka, która sama ma malutkie dziecko i wcześniej sama na swoim przetestowała. Plastry mają zdecydowanie większe stężenie olejków eterycznych, ale dzięki temu w całym pomieszczeniu łatwiej oddychać, ale oczywiście rozumiem, że nie chcesz ryzykować...
Dziewczyny doradźcie coś na ulewanie bo od dwóch dni dziwne ulewanie jakby samą wodą ok. godziny po jedzeniu... aż się boję co to jest. Dziś dałam floractin może cos da...

http://www.suwaczki.com/tickers/wff29vvjhoucq3sg.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny dziekuję za słowa pocieszenia - trzymajcie za nas kciuki...
patrycja jedno dniowy brak apetytu to nic strasznego jeszcze, możenie ma dnia na jedzenie. Może spróbuj dac cos innego, kleiku na mm, albo łyżeczke owoców? Krzys ostatnio często gardzi butelką za to jakies papki zjada zrobione z tego samoego mleka, którego z butelki nie chce wypić... Moze to taki skok wlasnie? Albo przez chorobę, tak jak pisze Olga...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Witam Drogie Dziewczyny postanowiłam sie ujawnic, czytam Was od końca ciązy i jakos wczesniej brakowało czasu i odwagi. Ja to taka matka "weteranka". Mam trójke dzieci, najstarszy syn kończy niedługo 20 lat, córka 16 i najmłodszy Piotrus pojawł się na świecie 1 sierpnia. O ciąży dowiedziałam się króto po swoich 40 urodzinach. była ona dla mnie i rodzinki wielkim zaskoczeniem, ale okazała się wielką radoscia. Wszyscy kochamy małego. Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie. Więcej napiszę później.

Odnośnik do komentarza

Wiecie co, mój Kaziu jak się budzi, to tak fajnie nieraz brewkami zalotnie robi :)))) no słodziak!! wie jak zdobyć mamusię (choć już od dawna ma ją w garści:)). Teraz wstał po 1,5h (ale za radą Rewolucji bezstresowo daję Kaziulkowi pospać :D:D) i ogląda pościel, dziś mu zmieniłam :)
Ooo, chyba głodek się odzywa, więc resztę dopiszę później :)))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...