Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Kowalska ja tez przed ciąża palilam papierosy, i to bardzo dużo. Lubiłam palić sprawiało mi to przyjemność. Na razie nie ciągnie mnie do palenia może dla tego że moj mąż tez nie pali bo rzucił specjalnie dla nas. Ale jak będzie dalej to nie wiem.

Wczoraj przyszła zamówiona do nas mata edukacyjna jestem bardzo zadowolona. Kubusiowi również się podoba.

Dzisiaj kończymy 3 miesiące i Kubuś dzisiaj jest wyjątkowo marudny. Mam nadzieje że to minie.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgwn15hky2x8xj.png

Odnośnik do komentarza

Dawno do was nie zaglądałam notoryczny brak czasu, podziwiam mamy mające więcej niż jednego dzieciaczka, że wyrabiają u mnie bywa różnie raz burza raz słońce eh.

Myślami jestem cały czas z bashia i małą Lenką wierze że wszystko u nich dobrze się skończy.

Moja Lenka też ma problemy kupkowe robi śluz zamiast kupki czasami naprawdę tak to wygląda :-( Byłam u lekarki i nic sensownego się nie dowiedziałam kazała trzymać dietę ale żadnych badań nie zleciła jedynie żeby podawać kaszkę dla alergików dwa razy dziennie po dwie trzy łyżeczki i czekać. Ja pytam na co aż stanie się coś złego ręce opadają. Zmienię lekarza może jakoś mnie pokieruje zaleci badania i pójdzie ku lepszemu. Czasem wydaje mi się że tą służbę zdrowia w kosmos wysłać niech ufoludkow leczą.
Lenka w ciagu 8 tygodni przybrała tylko 860 i obecnie waży 5800 mając 16 tygodni tylko 100 gram tygodniowo. Zastanawiam się nad karmieniem nocnym czy jej nie wybudzać , bo śpi nieraz ciagiem nawet 9 godzin. Cały czas kp i nie potrafi jeść z butli wcale macie może jakiś patent jak ją nauczyć?

Odnośnik do komentarza

ręczniczek! ha! u nas dzis rano bylo morze kupy. ba, ocean! niestety, ocean wylal sie, jak to ocean, z pieluszki i zagoscil na trwale na przescieradle (mala spi z nami), na szczescie mamy mate pod materacem, ale i tak czeka nas wielkie pranie, wlasnie wysylam k do Piotra i Pawla po wybielacz/ odplamiacz dla niemowląt.
hurra, mamy kupkę, młoda pod zlewem doprowadzona do porządku:) ale wczoraj przy zasypianiu byl horror, od 24 wycie takie, ze dziwie sie, ze sasiedzi policji nie wezwali:( na szczescie tatus, wyrwany przeze mnie w niemocy, wzial na raczki, no i cisza, rzecz jasna. córeczka tatusia, nie ma co:)
Bashia, Bashia, moje myśli krąza wokol Ciebie i maleństwa.... zagladam tu przy kazdym karmieniu w nocy i co kwadrans w dzien. wysylam mnostwo dobrych mysli, zeby Wam sie dobrze dzialo, dziewczyny, zeby sie Wami dobrze zajęli..

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h3owv88nw.png

Odnośnik do komentarza

Co do palenia to ja przed ciąża palilam sporo. Rzucenie przyszlo z trudem ale w ciąży miałam totalne obrzydzenie, palacze śmierdzieli mi na kilometr, mój M przerzucil sie na elektronicznego bo musial sie po kazdej fajce myc żeby sie do mnie zbliżyć :-) A teraz im dalej tym bardziej mnie ciągnie, zwłaszcza w towarzystwie gdzie mnie wciąż nic nie wolno :/ Poderzewam wiec ze kiedys sie zlamie niestety. Fajki to taki podstępny nałóg ze nigdy nie wiadomo kiedy powali na kolana.

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina1986

My tez dzisiaj konczymy 3 msc i corcia zawsze po wstaniu miala swietny humor to dzis maruda roku! No i w nocy tez sie krecila . Zastanawiam sie czy zeby sie powolutku nie wyzynaja... co prawda sie nie slini ale wszystko co jest w jej zasiegu wpada do buzi

Odnośnik do komentarza

Dzis konczymy 3 miesiace :D sto lat dla pozostalych 3miesiaczkow :)

U nas tez malutki z kupka z dzis zaszalal i wysoko poszlo wszystko :D ale jedynie od urodzenia zdarzylo sie dwa razy zeby mu wylecialo gdzies poza pampers.

U nas malutki tak juz smiesznie trzyma zabawki w dwoch raczkach :)

Karolcia mowilam, ze mata super :)

Co do papierosow to u mnie jeden dziennie na wieczor po calym dniu :) uwielbialam to przed ciaza :) dla mnie to taka chwila relaksu i odprezenia.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

Duzo dzieciaczkow z 17.08 sto lat :) a jest ktos z 01.09?
Moj M nie pali i z naszego towarzystwa tez ostatnio jakos wszyscy porzucali tak wiec pokus nie mam :) za to od czasu kiedy juz mi wolno lubie wypic lampke czerwonego wina :) Chociaz tyle przyjemnosci.
Bashia calym sercem jest z Wami mysle o Was caly czas w wolnej chwili odezwij sie do nas wszystkie tu z niecierpliwoscia czekamy.

Odnośnik do komentarza

Co do kp to moj tez szybko sie najada. 5min i po sprawie. W nocy ma 5godz przerwy a potem rachciach i pozamiatane. Ale skoro nie marudzi i rośnie to chyba tyle mu potrzeba. Nie sadze zeby pozwolil sie glodzic. No a takiej kupy jak dzis to jeszcze nie widziałam. Wylewala sie przodem pampersa bo zrobił na lezaczku. Jak widze dzis dzien wielkiej kupy na forum

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71378.png

Odnośnik do komentarza

Ale dużo dzieciaczkow z dzisiaj. Wszystkiego dobrego dla Was :-*
Moja mała też się szybko najada. Wydaje mi się ze nasze dzieciaczki tak opanowały siłę ssania ze szybciej brzuszki napelniaja.
Mam do Was Mamusie pytanie. Jak często obcinacie Waszym maluszkom pazurki u stopek? Bo my jak u raczek odcinamy minimum raz w tygodniu to u nóżek obcinalysmy 2razy i to tylko duże paluchy, reszta jeszcze nie urosła na tyle żeby móc obciąć. Aż sprawdzałam niedawno czy w ogóle paznokietki są. Czy powinnam się martwić?
bashiacały czas jesteśmy z Wami myślami i tak jak wszystkie Mamusie tutaj czekamy na dobre wieści

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidio4plwcv7nsg.png

Odnośnik do komentarza

cześć Dziewczynki, jak tak czytam o Waszym paleniu, to myślę od razu o moim łakomstwie na słodkie, nie wiem co gorsze, bo niestety u mnie to też nałóg:/ W ciąży jadłam, choć starałam się jakoś ograniczać, a po porodzie potrafiło wszystko leżeć na talerzu i nie ciągnęło mnie, a teraz....
Olciak my dzień po :-)
Rzeczywiście duuuużo dzieciaczków z 17go było - wszystkiego najlepszego :-) chyba była wtedy pełnia :P
Wiecie co, mój Malutki przebudził się dziś o 5, delikatnie zawołał, pokręcił się, a ja mu tylko z łóżka ciiiii zapodałam i......zasnęłam, on chyba też, wstaliśmy o 8 :-)

Odnośnik do komentarza
Gość Czarnamamba008

Hahahahah CHIYO uśmiałam sie ;) " jak ma ślady na twarzy to wiem ze pora na manicure " haha dokładnie tak :-) chociaz na początku sie bałam obcinać teraz lepiej mi to idzie anu stopek nie mam jeszcze co obcinać zabardZo ;-)

Dziewczynki dzieci nasze krócej jedzą bo tak jak ktos wyżej napis-ł opanowały juz cwaniaki "sztukę ssania" i teraz im to sprawniej idzie wiec i szybciej :-) gdyby były głodne na pewno dałyby znaka :-)
My dzis po 2 turze szczepień i póki co mój synek spi... Ale dzielny jak nie wiem , bardziej płakał przy ubieraniu niz przy szczepionkach hah :D

Dziewczynki po ukończeniu 3 mca dajemy dziecku juz tylko wit D tak ?
Pytałam dzis u pani dr jak ona widzi wprowadzanie pokarmów to mowi ze jak skończy synek 4mce to zacząć od marchewki jeden dzien 1 łyżeczka 2 dzien dwie łyżeczki i tak po troszku a za około 4 tygodnie od rozpoczęcia tych warzyw juz normalne porcje do 150ml . A u Was jak dr mówią ? Bo juz nie raz jak śledzę forum to co lekarz to inna opinia ...

Miłego dnia i buziaki dla dzieciaków w szczególności tych co maja dzis 3 mce :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...