Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam chustę TULA, kupiłam używaną, w mega dobrym stanie za 100zl. Moje dziecko usypia w niej błyskawicznie, a wiąże się ją też dosyć łatwo :) tak więc polecam. Co do maty, też mamy taką zwykłą, ale Synowi to nie przeszkadza, a wręcz wydaje dźwięki zadowolenia jak na niej leży ;)
Silv, mam pytanie do Ciebie- może głupie, ale powiedz mi jak Ty rozpoznajesz, że Twoja Agatke np. Boli rączka? ?
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale albo mojego Małego nic nigdy nie boli, albo mi o tym "Nie mowi" hmmm... albo ja po prostu nie umiem nic rozpoznać?;)

Odnośnik do komentarza

Moniii - ja karmię piersią i dokarmiać mm. Hania od początku duża, miała krótkie wędzidełko i laktacja nie rozkulała się tak jak powinna. Nie wspominając już o mojej anemii po porodzie, która też zrobiła swoje. Teraz jakby mniej mm chciała, może więcej w piersiach jest mleczka. Byłoby fajnie!

Hania na spacerze z babcia, zgodnie z codziennym rytuałem a ja za obiad się biorę. Na wyjścia kupiłam jej Aquastop - położna poleciła. Cena super - 12 zł a jest tak wydajny, że chyba nam na dwa lata starczy ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

Mamy matę z Fischer Price, ale dostaliśmy w spadku, więc nie ma zabawek, natomiast przyczepiłam jakieś tam swoje.

Drugą taką mniejszą matę też mamy z fp, ale to Natalia dostała w prezencie i bardziej jest nią zachwycona, ponieważ wszystko jest bliżej. Na nieszczęście naszych uszów obie grające :)

Najlepszą zabawą jest bycie na rączkach i patrzenie z zachwytem na żyrandol :)

Zamówiłam puzzle piankowe, jutro powinny przyjść. Więc leżenie na brzuszku już nie tylko po kąpieli :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49roeq5e26op88.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.

My dzisiaj po szczepieniu. Mała była dzielna i bardzo nie płakała pomimo trzech kluc. Musiałam w końcu z nią iść sama bo M do szkoły pojechał po Anie. A tak obiecywalam sobie ze on z nią pójdzie. No ale przeżyliśmy i mała jeszcze potem ze trzy godziny na polu spała.

Ja się właśnie też zaczęłam za nosidelkiem rozglądać a tu widzę ze wy też :) jak miło :) mnie niestety ceny i chust i nosidelek powalaja a te tanie to pewnie nic nie warte i dziecku krzywdę można zrobić ib tego sie boję. Na olx też nic znaleźć godnego nie mogę więc pewnie nic nie kupię :/

Dobrej nocki kochane :*

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza
Gość Ewelina1986

Kurcze moja corcia jest z tego samego dnia co syn Olgi a polozona na macie mega zezuje i odrazu ja sciagam bo mnie to niepokoi :/ Waszym dzieciom tez sie to zdarzalo?
Super te nosidelka ktore polecacie.. ja szukam czegos tanszego ale dobrego.. Kolezanka poleca https://m.mall.pl/nosidelka/tomy-nosidlo-freestyle-classic-bezowe?gclid=CjwKEAiAmeyxBRCJxoKk7IWLl2oSJABvZjhhtUxDo3RP55ZjeUeX-aPRIxsHeon5siVQ5WEpI6528hoCWBbw_wcB co o nim sadzicie?

Odnośnik do komentarza

daniela popieram- na stawy vitrum 1250 (calcium+wit d3)-ja zażywam na kolano, oprócz całej litanii innych leków

mmadzia nosidełko spokojnie myślę można używane kupić-ja już kiedyś pisałam, ze kupiłam tak dla starszej córki i zostawiłam teraz dla synka, mam babybjorn

matę mam tę samą co ania- również jestem bardzo zadowolona-tania, ładna, mały chętnie leży i interesuje się zabawkami, ja już powoli wywlekam to, co zostawiłam po córce-grzechotki i inne grajki, muszę przyznać że fp ma dobrą jakość, wszystkie zabawki po 5 latach jak nowe

http://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5esvprfs90.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq8u696a8ri931.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Ewelina tylko to nosidełko jest do 8,55kg to zaraz wyrośnie mój już waży 6.5także nie długo mu by zostało. Niestety ja zrobiłam taki błąd i kupiłam hustawke elektryczna która jest do 9kg (zamiast takiej do 22jak tu któraś z dziewczyn dawała linka i na dodatek była za 170zł około)także nie poszaleje ;p na dodatek mało co w niej był bo kolkowal i nic oprócz rąk nie pomagało. To już lepiej szukać czegoś na dłużej...
Ja juz zaraz z wanienki zrezygnuje :-P jak nie ma mojego męża to zaczęłam kąpać młodego w brodziku w prysznicu bo nie trzeba nosić wylewac sprzątać ;:-P

Odnośnik do komentarza

Misiaczek ja przeczytałam, co Silv napisała o bolącej rączce i jakoś nie zastanowiło mnie to tak od razu, ale po kilku godzinach (to mój lekko spóźniony zapłon) wróciłam myślami do tego i zaczęłam zastanawiać się, skąd ta Silv o tym wie :P i tak pół dnia obserwowałam mojego Synka, ale nie wykazywał oznak bólu rączki. Dobrze, że zapytałaś, bo sama byłam ciekawa :D
Joanna z tymi zabawkami to my mamy podobnie, tylko że ja je "kupuje" od ponad miesiąca i moje dziecię ma tylko grzechotki odziedziczone w spadku po kuzynach :/ Już miałam upatrzoną karuzelkę, ale teraz doszłam do wniosku, że kupię jednak matę, choć chwilami zastanawiam się nad leżaczkiem-bujaczkiem, czy huśtawką.... wszystkiego nie kupię, chcę podjąć dobrą decyzję i nie podjęłam jeszcze żadnej (a to chyba najgorsza opcja).
Ewelina nie zauważyłam, by mój syn zezował na macie, ale może to dlatego, że jest taka stara, zużyta i naprawdę nieciekawa (stąd opcja kupienia nowej maty). Choć czasem zdarza mu się zezować, ostatnio odrywa swoje rączki i patrząc na piąstkę zezik się trafi. Z nosidełkami to nie pomogę niestety.
Mmadzia my też mieliśmy szczepienie dziś i przyznam, że mimo trzech wkłuć poszło nam lepiej niż przy krwi!

Odnośnik do komentarza

ewelad wlasnie nie pamiętałam która mamusia ma taką matę ;-) ale dzięki za podpowiedź.
Tak samo nie pamietam niestety kto wspominał o smoczku do inhalacji i to jest super sprawa! Kupiłam i dostałam dziś paczkę, mały fajnie cały czas ciumkał smoczek a para prosto do noska szła... A więc dzięki! To są takie patenty o których chyba tylko z naszego forum sie mogę dowiedzieć :D

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Ania125, ja też miałam zalecone inhalacje dla mojego dziecka, i meczylam się z maseczka, bo wyczytałam, że smoczek do inhalacji nie jest taki fajny- dziecko "polyka" lekarstwo. A też już go chciałam kupować. Myślisz ze nie jest jednak taki zły? :)
Silv, dziekuje za wyjaśnienie :D
Co do zezowania - mój nie robi zeza. A strasznie się tego bałam !
Chciałam Wam jeszcze polecić maść Tormentiol. Kupiłam w aptece, bo wyskoczylo Małemu odparzenie na dupce, ale takie od razu czerwone. Nawet miał małe otarcia przy samej dupce. I ta maść działa rewelacyjnie, po jednej dobie smarowania odparzenie całe znikło ! Śladu nie zostało. Nic ! Normalnie jako krem pod pieluszke używam bsbydream. A co do tej serii to W ogóle zaopatrzylam się w całą serię kosmetykow bsbydream i jestem bardzo zadowolona. Jakby coś, to czytałam wstępnie też na temat rozszerzania diety maluchów i właśnie też słoiczki babydream wypadają najkorzystniej wśród wszystkich sloiczkowych jedzonek. Lepiej nawet niż Gerber. To tak ba przyszłość :D

Odnośnik do komentarza

MAMUSKA my ostatnio mieliśmy jedni wklucie i było więcej wrzasku niż wczoraj przy trzech:) dlatego nie chciałam sama iść. Na szczęście nie było tak źle. Widzisz jakie kochane dzieciątka mamy :))

SILV ja też zachodzilam w głowęjak rozpoznalas bolaca rrączkę. Teraz madrzejsza o tą wiedzę sprawdzałam czy Agatke nic po szczepieniu nie boli :)

EWELAD rozglądam się za używanym ale i tak ceny mają kosmiczne. Będę jednak szukać bo by mi dużo pomogło. Dzwiganie fotelika to już przekracza powoli moje możliwości bo ja ogólnie bardzo słaba jestem.

http://www.suwaczki.com/tickers/er3m8u69afywnlln.png

Odnośnik do komentarza

Haha a to takie proste;-) Moja miała poprzednio 3 i teraz też 3 uklucia a boli ja tylko to na ręce... Nóżki nie bolą
Ale też pielęgniarka mówiła że to w rękę jest najbardziej bolesne... Jeszcze następnym razem będą 3 uklucia:-/ dobrze ze rota jest to wypicia i Agatce bardzo smakowało:-)
Dziewczyny a czy któraś z Was już rozszerza dietę maluszka? Jak się do tego zabrać i kiedy zaczac? A może macie jakieś mądre książki na ten temat?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...