Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

My właśnie wracamy od teściów... Byliśmy 1,5 godziny a już nie mogłam wytrzymać... Tzn oni są ok a zwłaszcza teściowa ale nie cierpię jak teść całuję Agatke:-/ i dlatego teraz nie lubię tam jeździć.
Byliśmy na 2 cmentarzach i wszędzie z Agatka... Mam nadzieję że ten "sok" czy "jad" jej nie zaszkodzi;-)
U nas była tak cudowna pogoda że nie mogłam jej nie zabrać...

Odnośnik do komentarza

ha ha to i ja dołączam do prośby o linka... mój synek pewnie jeszcze nie dorósł bo na razie słabo go interesują zabawki, ale trzeba próbowac :)
W ogóle zrobilam w ciuszkach porządki i prawie wszytsko 62 schowałam do szafy :/ szkoda, wielu rzeczy prawie nie nosił, a co gorsze świezo wyjete 68 też niektóre rzeczy na styk! Szkoda mi zwłaszcza tych nowiuśkich:/ ech te metki, bez sensu...

A na chrypkę Krzysia robiłam mu dzisiaj inhalacje nebulizatorem, byłam w szoku bo sie nie wystraszył tylko dzielnie znosił przystawianie maski do buźki.
Tylko głupia, głupia ja - po skonczeniu pamiętałam że powinno sie wysterylizowac maseczkę więc wrzuciłam ją z butelkami do worka do sterylizacji i pach do mikrofali... Tylko tam była metalowa blaszka... efekt taki że spaliłam maseczkę, dwie butelki aventa i 3 smoczki 1+.... ;/ kurrrrr...de jestem wściekła na siebie. I tak cud że kucenka nie strzeliła! A że nie mam w domu wiecej tych smoczków to mały pije z powrotem z 0+ i wkurza się bardzo przy jedzeniu bo mu za wolno leci :(
Ale już pal licho smoczki - kupię nowe no trudno, ale co z maseczką?Czy myslicie że można gdzieś dostać takie zapasowe??? Poki co nic sensownego nie wyguglałam :(
A taki był miły dzien wczesniej, dlugi spacer po lesie, dobry obiadek, spokojne popołudnie w domku...

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Aniu to sie narobilo :( ale pomysl tak, ze takie cos uczy i juz na cale zycie bedziesz pamietac. I pomysl, ze chcialas dobrze! Mi sie wydaje, ze takie rzeczy powinny byc w aptece. Jutro bys musiala popatrzec w aptece za maseczka. Bo musza robic na sprzedaz bo takie maseczki sie zuzywaja po jakims czasie a nebulizator juz na stale.

Ja tez jestem wsciekla na te rzeczy. Przykro mi, ze czlowiek tak sie stara fajne ciuszki kupic, a tu lada moment i do schowania. Ja tak co pare dni mierze niektore, dalsze ciuszki i nawet jak sa ciupke mniejsze to podwijam rekawki. I np robie tak, ze wole schowac te pozyczone jak mam za duzo i korzystac z moich zeby nie zalowac, ze sie raz ubralo.

A ja dzis kolejny dzien cwiczen zaliczony i uwielbiam ten stan :D wtedy po cw kapiel w wannie i relaks :)

http://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5eyvsx3zrf.png

Odnośnik do komentarza

dziekuję dziewczyny że mogłam się tu wyżalić :) i dzięki za rady, wyslę męża na poszukiwania!
Ja inhaluję samą solą fizjologiczną, ale tez synek nie ma wielkiego kataru tylko chrypkę dostał, więc by tak nawilzyć gardełko... A o tym smoczku nie słyszałam ale poczytam:)
Miłego dnia kobietki, zapowiadaja ładną pogodę na ten tydzien, trzeba korzystać!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny :) ja melduje sie ze spaceru - super pogoda w Gliwicach ;) i mam pytanie do mam które mają doświadczenie w problemach brzuszkowych, bączkowych i kupkowych. Mianowicie karmimy sie mieszanie mm i kp z tym ze od jakis 4 dni mm dostaje córa czesciej tzn wypija wiecej moze tak to ujme mleko bebilon1 z pronutra i od okolo 3 dni pojawily sie bączki bardzo smierdzace i baaaaardzo duzo ich. Czasem jak pusci baczusia takiego glosniejszego to zaplacze az. Problemow jako takich z kupka nie ma bo jest 1 na dzien i baczki tez swobodnie puszcza. Mozna by rzec ze ssame z pupci wylatuja :D no i moje pytanie w koncu: czy to jest normalne przy wiekszej ilosci mm? I jesli nie to czy to jest spowodowane mlekiem? Bede musiala je zmienic na inne? Jesli tak to jakie polecacie? No i jeszcze dodam moze ze mamy butelke z lovi ze smoczkiem dynamicznym 0+ i od poczatku od urodzenia moj łapczywiec jakos nie umie pic i duzo powietrza lyka i nie wazne czy to piers czy butla z tym ze odbijamy zawsze po karmieniu. To moze te baczki z tego biora sie ze duzo powietrza lyka? Duzo pytan mam nadzieje ze ktoras mamusia odpowie bo juz nie wiem co robic i myslec, chyba ostatnio za bardzo wychwaliłam tu moja malutka ;) pozdrawiam maluszki i mamusie buźka :D

Odnośnik do komentarza

heja, hej, Dziewczęta!!!
Wróciłaaaam :D
Co do mojego Maluszka, to na szczęście polepszyło się znowu i choć bączki nadal dokuczają, to jednak nie tak jak wtedy :/ To był ewidentnie ból brzuszka :((( Rewolucja podobnie jak Ty modliłam się, by przeszło wszystko na mnie, bo mogę wstawać do niego w nocy, mogę go nosić, jeśli zachodzi taka potrzeba, ale nie mogę spokojnie patrzeć na jego cierpienie.... Aaa!!! Co do bączków, to Mały czasem niezłe serie puszcza, a ostatnio jakoś zdarzył się taki głośniejszy właśnie i mąż do mnie ze zdziwieniem: To Ty??!!! :D to takie małe zobrazowanie jakie bączki się zdarzają :D
W weekend multum gości przewinęło się przez nasz domek, oczywiście cmentarz (z Malutkim, a jakże! ja już kilka razy byłam na spacerku właśnie na cmentarzu u nas, więc wszelkie zabobony nam niestraszne) i właściwie czasu na czytanie forumowych nowości nie było, yyyy, no miałam 10 minut wieczorkiem na to podczas mojej codziennej terapii :D :D a powiem Wam, może komuś się przyda! otóż miesiąc po porodzie zaczęłam mieć problemy z hemoroidami. Wynalazłam na to sztyft criorectum i po 4 dniach stosowania mogę polecić!!! co prawda zapominam w ciągu dnia stosować (powinno być 2 razy dziennie), więc aplikuję raz na 10 minutek :-)
Muszę doczytać wszystkie strony, bo jeszcze mam zaległości.
Miłeeego dnia :-)

Odnośnik do komentarza

Truskawka mój synek też po mm ma sytaaaasznie Smierdzace baki podaję bebilon pepti
A co do butelki miałam ta co ty i juz jakiś czqs temu wymieniłem smoczek i tez ci Radę bo im się Źle z tego je za dużo pracy żeby coś leciało....z tego daje wodę. Na mleko za mała dziurką i więcej powietrza brał i się denerwowal. Teraz daje avent 1+i o wiele lepiej
Mamuśka ja dawałam flegamine baby i fajnie pomagało

Odnośnik do komentarza

ja ostatnio też zmieniłam smoczki na te 1+ czyli z dwoma otworami i mały dużo szbciej i spokojniej je, lepiej leci i on sie nie denerwuje. Myslalam że będzie się krzuśił czy coś, ale własnie nie- je spokojnie.

U nas taki problem że trzeci dzien mały ma chrypkę, szczególnie słychac popołudniu jak chce sobie z nami "pogadac".... normalnie masakra jak chrypi :( nie ma goraczki ani żadnych objawów przeziębienia i nie wiem już co roobic?? Czy któraś z was się tym spotkała moze?

Ja podaję mleko Hipp Bio Combiotik i kupki są ok, a bączki nie śmierdzą, nigdy ich nie czuć, tylko słychać... ;-)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09kiovyujc1.png

Odnośnik do komentarza

Ja piłam sok z pokrzywy bo po porodzie miałam hemoglobinę na poziomie 5,2. Karmiłam i piłam. Nic się złego nie działo z małą, a mi wyniki po 3 tygodniach poszły w górę do 12,5 - także polecam. Ja kupiłam sok, bo z tego co słyszałam herbaty to trzeba ogromnie dużo wypić by coś dała na to niskie żelazo.

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...