Skocz do zawartości
Forum

Fasolki sierpień 2015


kalafiorki

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka;)
Jak wiecie jestem w szpitalu. Zrobili mi ktg(wyszedł jeden malutki skurcz), usg i badanie( malutkie rozwarcie i główka wysoko) o ZGROZO!!!

Jutro o 8 rano mam mieć kroplówkę z oksytocyną przez 4h. Może mnie coś po niej weźmie...jeśli nie, jeden dzień odpoczynku i w poniedziałek kolejna dawka.

A tera, Dziewczyny trzymajcie mnie, bo zaraz kogoś tu zamorduje.
Leżę w 2osobowej sali z dziewczyna, która przeraźliwie chrapie.
Jak Traktor Tom!!!
Ja nie znosze chrapania i nie ma mowy, żebym chociaż na chwilę zasnęła. Muszę zacząć zaraz rodzić, bo nie wytrzymam tego chrapania.
Dżis po południu tak chrapala, że myślałam wyjść z książką na korytarz,bo nie mogłam skupić się na czytaniu.
Nie wiem co robić, bo trzepnąć to mi jej nie wypada;)

Odnośnik do komentarza

ewald Gratuluję! Ale duży chłopak :-)
rewolucja Wiem Co czujesz bo kiedyś leżałam z takim traktor em. Kobieta miała bezdechu i generalnie spala praktycznie non stop! W nocy nikt nie mógł spać i ja się wkurzył am i poszłam do dyzurki zostawiając otwarte drzwi żeby było słychać i powiedziałam co i jak. Na drugi dzień babę przenieśli do 1 żeby nikomu nie przeszkadzała! Ale lepszym pomysłem jest poprostu poród :)

madzik piękna!!!

Dziewczyny czy któraś z was kupiła monitor oddechu? Jakoś schize mam i ciągle patrze czy maluch oddycha, może monitor by mnie uspokoił?

Piotruś

Odnośnik do komentarza

Iwcia, plecy nie muszą bolec.

Mmadzia, trzymamy kciuki. Pewnie pojechalas na IP...?

Ewelina, termin minął mi 7 sierpnia. Dziś jest 8 dzieñ.

Ewelad, jak dotychczas największy kawaler;) Krakowski chłopak:)
Gratuluję Ci bardzo.

Na mnie pora dziś? Kto wie? Taka ładna data, takie ładne święto...

Trzymajcie się, Dziewczyny i trzymajcie ciocie za Hanuśkę, żeby kroplówka ją pogoniła:)))) i zdrowo przyszła na świat:)

Odnośnik do komentarza

rewolucja trzymam kciuki! Piękna data!
i na pewno nie będzie moja ;) wiec bierz i rodz ;) liczę ze oksytocyna u Ciebie szybko podziala!

Ewelad gratulacje! !!!

mmadzia powodzenia!

U mnie od wizyty cisza, wiec dzis na pewno nie urodze.... zawsze im blizej wizyty tym bardziej mam wrażenie, ze zaraz urodze, a po nic.... wrrr....

http://www.suwaczki.com/tickers/uannxzkr1zq23rgd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/43kthdge3hmnk8e8.png
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=42339

Odnośnik do komentarza

mmadzia, nasza złodziejko dat - to jednak nie mnie, a Mari podkradłaś! ;) Serdeczne gratulacje!!! szybko Ci poszło! Najważniejsze, że już po wszystkim. Bez nacięcia - to moje marzenie!

marta, rewolucja trzymamy kciuki i liczymy na wysyp dzieciątek świątecznych! :) Oby oksy pogoniła Wasze maluszki. Piszcie co u Was koniecznie!

Iwcia, mnie w zasadzie tylko na dole ściska skurcz, a oprócz tego często łapią mnie te bóle typowo okresowe. Tylko, że te skurcze przygód ergo krótkie i rzadkie. W ten weekend więc zostanę w dwupaku, nie mam już złudzeń.

kasia my niby mamy używany, ale jakoś chyba nie będę umiała my i tak zaufać :(

ewelad, gratulacje! Przepraszam, ale nie pamiętam - to była cesarka? Duuuuuży chłopiec! Oby moja Hania aż taką nie urosła :D

joanna współczuję migreny, na początku ciąży regularnie miałam i czasem tylko wyć się chciało, bo paracetamol działał równorzędnie co połknięcie miętówki. Mnie dziś o 4 rano taki skurcz w łydce złapał, że wrzeszczałam z bólu. Mój P na równe nogi wstał bo myślał, że rodzę. W sumie mi nie żal go - tak mnie wczoraj zdenerwował, że płakałam godzinę! Najgorsze, że on teraz olewa bardziej to bo wszystko zwala na moje hormony. A wczoraj zrobił mi przykrość swoim wyskokiem i hormony tu nie miały nic do rzeczy! Wkurza mnie to zrzucanie wszystkiego na hormony!!!

Mari, jeszcze tylko u nas dziś gorąco jak w piekle, a od jutra z każdym dniem ma być lepiej. Dobrze, bo u mnie w szpitalu nie ma klimy :( a mi od początku ciąży permanentnie gorrrrąco.
Może jeszcze jest szansa u Ciebie na trafienie w datę, ja wczoraj musiałam się pogodzić z porażką ;) Ojciec mojego dziecka twierdzi, że poród nastąpi 18go - no to teraz zobaczymy czy jego Haneczka posłucha...

http://www.suwaczki.com/tickers/zpbn6iyeeuje8n3v.png

Odnośnik do komentarza

ewelad , mmadzia gratulacje !!!!!!!

Rewolucja masakra z tym chrapaniem tez tego nie znoszę, ale moze dzięki temu będziesz zmobilizowana i urodzisz szybciej heheee :D pisz na bierząco co i jak , trzymamy kciuki ;-)

Noi dla wszystkich dzis rodzących powodzenia :-) ja termin na jutro ( mój termin co prawda taki plus minus kilka dni bo nie mam niestety dokładnego ) ale 0 jakichkolwiek oznak... Wlasciwie to boje sie wszystkiego, porodu zmian i w ogole ale skoro juz to tak blisko ... To mogłabym rodzic juz :-)

http://s4.suwaczek.com/201508161352.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...