Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

SORRY ZA SPAM, ale jakiś error mi wyskoczył :/

Marti -dzięki :) A brałaś taką tkaną skośnokrzyżowym splotem czy inną? Bo ja mam takie nosidło Banana N11 Zaffiro ale jest BEZNADZIEJNE!! I właśnie przeglądam internety za 'normalną' ;)

 

♥️Najpierw mieliśmy siebie 💚 2006💛Potem mieliśmy Was💙 2015♥️ 2017💜2020❤Teraz mamy wszystko💜

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny lubię Was czytac i odrazu przepraszam za zaśmiecanie Waszego forum ale mam nadzieje, ze chociaz troszke pomożecie :)
jako juz doświadczone po porodach :)
jestem przyszla mama lipcowa a moze i sierpniowa (roznie u mnie z tymi datami)

wiec moje pytanie brzmi: jak wygladalo u Was odejscie czopu śluzowego? W mojej pierwszej ciąży zauwazylam moze na centymetr śluz koloru jasnego brązu(dzien przed porodem) a wczoraj czy przed wczoraj przy oddawaniu moczu byl śluz (w kibelku) koloru jasnego, później zauwazylam (moze po godzinie) wiecej takiego galaretowatego śluzu na majtkach... Pytalam poloznej to mówi ze jak czop odchodzi to raczej odrazu caly a teraz czytam w Internecie ze odchodzi stopniowo, i wlasnie moze byc koloru jasnego (przejrzysty)..
doświadczone tego proszę o odpowiedz, aha dodam ze wlasnie wczoraj i przed wczoraj strasznie napinal mi sie brzuch i sama zglupialam czy to są skurcze przepowiadajacy czy tak boli bo maluszek sie wypina

Odnośnik do komentarza

liza
Odnośnie czopów to musisz czytać około połowy maja.... Str ok 2000.
Mi czop odchodził jakieś dwa tyg. Przed porodem i był to śluz pod barwiony krwią, a zaczęło się od żywo czerwonego krwawienia, potem ciemniejsze do brunatnego. Odchodził przez kilka dni, bierz opinię położnej z przymrużeniem oka, w towarzstwie skurczy w dole brzucha, które były silne przy leżeniu, a rozchodziły się przy chodzeniu.
Jeśli masz termin na lip-sierp to myślę że jest to u ciebie po prostu wydzielina. W ostatnim miesiącu jest jej bardzo dużo i trzeba uważać aby nie złapać stanu zapalnego, często zmieniać wkładki itp.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wiem ze niektore z nas mają dzieci z problemami brzuszkowymi. Chce sie podzielic z wami odkryciem. Tym cudem są słomki/rurki do tyłka. W szpitalu zaraz po urodzeniu u mojego małego pani doktor to zastosowala. U moja pediatra mi sprzedała patent że są takie do uzytku domowego. WINDI KITTER poczytajcie o tym. Jesli dziecko sie pręży napina i widac ze chce cos zrobic a nie moze to to dziala natychmiast. Mam nadzieje ze ktoras z was skorzysta i maluszkom to pomoże :-*

Odnośnik do komentarza

Iiza u mnie zaczął odchodzić kilka dni przed porodem i był ww jasnym kolorze a wieczorem tuż przed porodem był z zabarwieniem lekko krwistym. Dużo go było przy każdym skurczu.
Ja dzisiaj próbowałam małą napoić wodą. Nic z tego nie chce nie umie nie toleruje butelki/smoczka. Tak samo miałam z chłopakami. Musiałam czekać aż zaczną pić z niekapka. Masakra myślałam że chociaż z Zuzią będzie inaczej.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Mi też mówiono ze kp starczy, nie dopajac, przystawiać do piersi :)

Dobra Wróżka, zamówiłam tkana splot skosno krzyżowy 100% bawełna. Amazon Carry sling kolor paradiso ;) ze zebranych przeze mnie info takie najprostsze na początek najlepsze a jeszcze lepsze używki w dobrym stanie ale po kimś najlepiej znajomym bo dziec slini często chustę ;)

Odnośnik do komentarza
Gość zielooona

Czop odszedł dzień przed, nie czułam nic a po sikaniu jak wstałam i się odwróciłam zeby spuscic wodę to na wodzie pływał on! Taki czerwono przezroczysty glutek wielkości dużej stołowej łyżki ;) jeszcze go nie wypatruj! Masz czas ;) spokój, spokój, spokój ;)

Odnośnik do komentarza

Paula gratulacje!
Ja też zapisuje karmienia- godz i która pierś, przede wszystkim w nocy bo nie ogarniam :)
Dziewczyny coś mi się stało z sutkiem. Mam oba pogryzione bo mały ma ostatnio trudne dni ;) ale dziś w nocy nakarmilam usnal i jak wstawalam po 2 godz to sutek mnie cały czas bolał :( nigdy tak nie miałam, zawsze boli tylko przy karmieniu lub dotyku. I zauważyłam że 1/3 powierzchni ma inny odcień czerwonego :( boję się ze to jakąś grzybica lub zapalenie :( i nie wiem jak go wykarmie jednym cycem. Z tego bolacego chce odciągnąć ale nie wiem czy dawać mu to mleko :/
A dziś na 10 idziemy badać bioderka

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcj44jg4siydgu.png

Odnośnik do komentarza

Witam, no i nie udało się wczoraj napisać, padlam...
Trzymajcie kciuki, jadę na egzamin, tylko mocno trzymajcie bo trójka mnie nie satysfakcjonuje:-)
U nas tatuś dziś czuwał w nocy i mała obudziła się o 4 a potem po 7... Wczoraj była wyjątkowo grzeczna i spokojna i długo spała... Po nocy do 14 z przerwami na jedzenie co 3-3,5 h... Więc obiad nawet się udało zrobić, tylko zupę co prawda, ale to i tak sukces...
Paula gratuluję... No to teraz to już chyba wszystkie się rozpakowalysmy...:-) ekstra... Czyli powstaje noworodkowa grupa wsparcia:-) niektóre dzieciaki mają już ponad miesiąc, czy Wy to sobie wyobrazacie jak ten czas szybko leci...??!! Niesamowite... Nim się obejrzymy będą biegać...

http://s4.suwaczek.com/201505065565.png

Odnośnik do komentarza

Elżbieta napsikaj troszkę octeniseptem na patyczek, wyczysć porządnie w środku wszystko i jeszcze psiknij do samego pępuszka.
Dominika kciukasy zaciśnięte :*
Mojej Amelce taka gulka czerwona się zrobiła tam gdzie szczepionka na gruźlicę była. Powiedzie mi czy ja to może bolec? Bo ja ją klasę tylko na boku do spania i boję się na tą rączkę kłaść.

http://www.suwaczki.com/tickers/16uddqk3lvmzhw85.png
http://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3k2pcfzur1.png

http://s7.suwaczek.com/201504281765.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny nie wiem czy starczy wam tych kciukow ale tak kolo12trzymajcie też za nas bo odbieram wyniki rtg i strasznie jestem nerwowa. Od nocy mnie tak ciagnie to miejsce po nacieciu ze czuje się jak bym wczoraj rodziła...oj zmiana pogody przyjdzie...moją oliwka też ma dużą czerwona gule po tej szczepionce czego moi chłopcy nie mieli

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...