Skocz do zawartości
Forum

Majóweczki 2015


Joasia21

Rekomendowane odpowiedzi

Dominika 1989
Co do gaci,to nie wiem ,czy cos dają:)
Myślę,że jest to bardziej kwestia elastyczności skóry,bo wiem,bo moich koleżankach,że można i w złotych gaciach chodzić i smarować się kremem Diora za tysiaka,a jak masz skłonności do rozstępow,czy genetycznie uwarunkowany brak elastyczności,to Ci to wszystko gó....da,może odrobine pomoże.
Ja mam elastyczną skórę i nawet,jak zrzucam sporo kg szybko to nic mi nie obwisa.

Co do porodu,to niektóre szpitale strasznie naciskają na poród naturalny,a póżniej dzieja się tragedie.Ja po moim 1szym porodzie,gdzie mi sie łozysko odkleiło i balam sie,że mała się niedotleniła,nie urodziłabym naturalnie,nie ma opcji,taka jestem posrana.Gdybym nie miała wskazań do cc ,to bym zapłaciła.

ELŻBIETTA,
tak jak dziewczyny Ci piszą,pogadaj z nim na spokojenie,o co Ci chodzi,jak jełop sam nie umie się ogarnąć!Daj mu dziecia jak zacznie ryczeć,a Ty idz pod prysznić,a póżniej mu powiedz,ze beznadziejny z niego ojciec,bo dziecko płacze.
A długo jesteście razem? planowaliście dzidziusia?,może on po prostu czuje się zagubiony,co oczywiście nie zwalnia go z obowiązkow!

Odnośnik do komentarza

PANIFIONA,
ja bym poszła na Twoim miejscu do psychiatry,nie do psychologa,bo to strata czasu.Może zleci Ci terapie,albo da leki,te nowej generacji są bardzo dobre.Nawet jeżeli nie będziesz karmić piersią,a będziesz szczęśliwa,to dla Justynki to będzie lepsze.
KARINKA I SZCZĘSLIWA MAMUSIU,
ja na Waszym miejscu też bym poszła do specjalisty,skoro miałyście już wcześniej problemy,nie ma na co czekać.

Mam koleżanke,kt.miała depresję w ciąży i jak urodziła i strasznie długo zwlekała z wizytą u psychiatry,teraz za 2 mce znowu zostanie mamą i mówi,że jak tylko coś zacznie się dziać,to czym prędzej pobiegnie po leki:)

Odnośnik do komentarza

Co do obwodu główki u nas było 32cm :)
Jeśli chodzi o szczepienia to mieliśmy dać dziecku skojarzoną, ale kosztuje 110zł i po obliczeniu kosztów stwierdziłam, że mnie nie stać, więc szczepimy normalnie. Mam nadzieję, że nie będzie bardzo płakał
W temacie wagi stwierdziłam, że muszę coś z sobą zrobić. Od poniedziałku zaczęłam ćwiczyć A6W. Moim zdaniem najlepsze ćwiczenia. Kiedyś je robiłam i są ok

http://suwaczki.maluchy.pl/li-71256.png

Odnośnik do komentarza

Ja juz kończę pierwsza miesiączkę po porodzie i dobrze bo hormony dały mi się we znaki i miałam ochotę wszystkich ostatnio pozabijac;)
Obwod główki natalki 32 a klatka piersiowa 30.
co do teściowej to u mnie też oj ona ma zimne rączki chyba źle ja ubralas itd itd a wiecie co najbardziej mnie wk... ze ona siw boji wziąć mała nawet na ręce a jak przyjeżdża ktoś z rodziny to opowiadają z mężem o małej tak jakby robili przy niej wszytsko a klepie słowo w słowo to co ja im opowiadam o małej czyli co lubo jak lubi

Nasze szczęście przyszło na świat 20.04.2015 O godz 23.30

Odnośnik do komentarza

Myszeczka naczytałam się tyle o tej szczepionce ze brak mi słów .. a mówiłam ze nie bede szukać niczego na ten temat w necie i niestety nie wiem co mnie pokusiło i wczoraj zaczęłam grzebać i to był błąd. W dodatku na forum kwietniowek ktoś dał link do artykułu o nagłych zgonach maluszków po infarniksie i moje apogeum strachu gotowe. Z drugiej strony jak pewnie mają być jakieś odczyny poszczepienne to będą po skojarzonych jak i po NFZ .. mimo wszystko mam strach ze mały po przebytej chorobie źle ja zniesie mimo że odczekamy ileś tam czasu. Chyba za bardzo swiruje ale od kiedy jestem mamą to jestem jakaś przewrazliwiona..

Odnośnik do komentarza

Myszeczka - no to masz Kobiecino pomocnikow,jak nic :/ ja w takich chwilach ciesze sie,ze moja tesciowa jak meza nie ma,to nawet nie pomysli,zeby wpasc :D

Dziewczyny,ja wiem,ze kazda matka robi jak uwaza,ale ponad 30° na zewnatrz,a laska dzieciaka w wozku w gruby koc zawinela. Przeciez to dziecko sie zagotuje. Udar gotowy! Placza te dzieci w wozkach,bo im za goraco! Ja moja na krotki rekawek i w spodenki ubralam i mam problem,bo jak nie od tylu to od lrzodu slonce grzeje a ona czerwona. Wiec albo flanelka ja zaslaniam albo robie luft w budce i tak ide jak szurnieta w zaleznosci jak slonce zawieje ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/relgdf9h47l07utr.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8yx8d7t5juzb4.png

Odnośnik do komentarza

Panifioono marti ma racje może masz możliwość to zadzwoń chociaż do pediatry lub położnej. Moja robi w każdą pieluchę a czasem nie zfąże czystej zapiąć już następna kupka. Jak od wczoraj nie robiła to ciut przy długo.
Szczęśliwa mamusiu trzymamy kciuki żeby to nie było zapalenie płuc. Cholerne te zarazki tych maleńkich nie omijają. Oby było dobrze.

http://fajnamama.pl/suwaczki/f85c3ik.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...