Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fasolkaaaaa

Hej.
No to zakończyło się wszystko tym, że przed 15 mam stawić się na oddziale... Lekarz zaskoczony, że nic się nie wydarzyło. Wypisze skierowane i wsio.
Wieczorem miałam na wkladce bordowy śluz ale nie zauważyłam żeby jeszcze później coś było... Kilka skurczy przez noc jeden dość mocny no i ból okresowy. Od rana cisza.
Oj uparte to moje dziecko :-)

Po sprzątam sobie w domu, na obiad gdzieś wyskoczymy nie chce mi się nic gotować...

No jedno jest pewne, sama ze szpitala juz nie wyjdę :-)

Kari- U Ciebie jak?

Madziara- Ruszyło coś?

Odnośnik do komentarza

kristafowna, u nas dzis 6doba i narazie babybluesa nie widac. Chyba, ze u tatusia :P czasem go cos wyprowadza z rownowagi, przewaznie jakas glupota i burknie cos pod nosem.
U mnie jedynie dyskomfortem jest nawal i to,ze mam cycki jak balony i twarde jak cegla.

Laski zmiescilam sie w jeansy, ktore nosilam przed ciązą ! :D
Mały jest taki spokojny, tylko je i spi, wiec mam czas na porzadki w szafie itd.

Dzis chyba zrobie jablecznik :P i mam w planach zrobic nalesniki z serkiem i bananem. Mam nadzieje,ze nie zaszkodzą. W ogole nie mam pomysłów na obiady ;/ :(

Gabi82, ja sobie rozlozylam 12szt pieluch na dzien, sprawdze jak to wychodzi w praktyce. Kąpiel ok, na poczatku spokojnie, potem płakal ale generalnie ok.

Czy pepuszki waszych Maleństw też nieprzyjemnie pachniały? po jakim czasie odpadly ? Czyscimy octeniseptem, ale niezbyt ladnie pachnie :(

magda111, dokladnie. Dochodzi do mnie,ze musze poczekac.

Falbanki i siusiak w dol pod kontrola :D

Odnośnik do komentarza

Dziewczynki ja nadal w dwupaku.... się rozkręca i rozkręcić nie może.
Ktg ie wskazało mocnych skurczy.... pokazało takie których ja wcale nie czułam... a jak mam mocne to w domu...
leżę w łóżku i wygrzewam się i mnie skręca w pipi... kłuje niesamowicie... i krzyż napiernica jakby miało go rozsadzić... poza tym cisza
przeziębienie się rozkręciło więc musiałam odwiedzić lekarza, który stwierdził, że dobrze, że przyszłam to nie dopuścimy do zapalenia płuc czy oskrzeli... i mam leki i mam sie kurować więc kuruję

ogólnie humor mam do niczego.. doła mam, płakać mi się chce, każdy dzwoni i pisze czy urodziłam a mnie to doprowadza do białej gorączki.... no masakra jakaś...
w czwartek kolejne ktg... a jak to nic nie pomoże to czeka mnie wywoływanie w przyszły poniedziałek....

Odnośnik do komentarza

Lenson
Zrobilas mi ochote na nalesniki :) odpoczywaj zanim twoj dziubek je spi i robi kupiki :)

Marta89
Nie daj sie depresji pakuj swoje malenstwo do wozka i idz na spacer do sklepu Jedz na zakupy kup sobie cos zrob dla siebie pomoze ci :) u nas bylo 0 stopni nawet to zapakowalam Colina i heja na zakupy

Marta a
Colinowi tez najlepiej na cyckach sie spi . Ale w nocy po karmieniu ktore wpada okolo 12:00 juz moge go polozyc do naszego lozka jego jest bee i placz i w ciagu dnia nie da sie jedynie tez cycki ewentualnie jak wczoraj bujaczek. Chyba nic madrego ci nie moge poradzic jak oddaj mu swoje cycki :)

Mae
Spoko kobietk widzisz u mnie tez waga stoi i dupa. Ale dajmy se czas schudniemy :)

Jutro mamy wizyte u lekarza :)
A ja chyba wsadze se pampersy od colina ... Mam niby ten okres a cieknie ze mnie ze nie daje rady sie przebierac ciagle wszStko zalane probowalam tampona najwiekszego to boli a drugie pol godz i przeciekam nawet po porodzie nie mialam takiej jazdy. Maz mi musi przywiesc te najwieksze podpaski z apteki .

Odnośnik do komentarza
Gość Fasolkaaaaa

Hej. A wiec leze w szpitalu.
Ktg wykazało lekkie skurcze ale bez szału.
Miałam konkretne usg zrobione, przepływy ok, wody ok, mały też dobrze. Wazy w przybliżeniu 4200! :-) Jeszcze lekarz do mnie, że to nie jest aż tak dużo bo ja jestem duża. To pielęgniarka sie śmieje do niego że może sam chce urodzić :-) Ogólnie ordynator jest murzynkiem cholernie sympatyczny facet!
Ale do rzeczy. Jako ze nie mam ani centymetra rozwarcia to oksytocyny dać nie mogą więc jutro będą mi zakładać balonik MIAŁA KTÓRAŚ??? I zobaczymy co dalej...

Odnośnik do komentarza

KariKari, Madziara, Fasolka nie zazdroszczę Wam tego oczekiwania. U mnie poród zaczął się niespodziewanie 3 tygodnie przed terminem, więc nie mam pojęcia, jakie musicie być poirytowane tym czekaniem.

MartaA, nie mam pojęcia jakim cudem tak szybko zgubiłam te kilogramy. Będąc w ciąży obawiałam się, że długo będę musiała się ich pozbywać ciężką pracą, a tu taka niespodzianka :) Zawsze miałam tendencję do tycia i utrzymanie szczupłej sylwetki w moim wypadku graniczyło z cudem, więc teraz jestem bardzo zadowolona. Mam nadzieję, że pozbędę się jeszcze kilku kg i będę 'sexi mamą' hihi :)

My po pierwszej wizycie u pediatry. Polcia ładnie przybiera na wadze.
Waga urodzeniowa - 3320 g
Waga po 26 dniach od narodzin - 4030 g
Pulpecik się z niej robi.
Załączam kilka zdjęć z sesji noworodkowej, którą robiliśmy w 11. dniu życia Poli:

monthly_2015_01/grudnioweczki-2014_23238.jpg

monthly_2015_01/grudnioweczki-2014_23239.jpg

monthly_2015_01/grudnioweczki-2014_23240.jpg

monthly_2015_01/grudnioweczki-2014_23241.jpg

monthly_2015_01/grudnioweczki-2014_23242.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla rozpakowanych mam :)

Soqlka piekne zdjęcia małej!

Dziewczyny nierozpakowane życzę szybkich porodów, niestety wiem jak to sie czeka i serdecznie współczuje, ale tak czy siak to juz niedługo :))

U mnie mały przybrał w 12 dni ponad 700 g, karmimy tylko cycem. Śpi w nocy ładnie, budzi sie na jedzenie o 12, 3, 6 i potem o 9 wstajemy, albo czasami o 11. Dzisiaj nie spał praktycznie od 11 do 16, troszkę marudził ale daliśmy rade :)
Mamy problemy z prutaniem, ale jak poćwiczę mu nóżki do brzuszka, to coś tam mu idzie, z kupa nie mamy problemów, chociaz zauważyłam ze raz dziennie jest zielona. Położna powiedziała ze niby ok, ze to od powietrza.
Pieluch zużywamy tak koło 10 na dobę, wiec wydaje mi sie ze jest ok, najwiecej było na początku.
Megi Ty masz juz okres, a ja 3 tyg od porodu i dalej ze mnie cieknie, juz straciłam nadzieje ze przestanie kiedys :/
Lenson zazdroszczę z tymi dżinsami, ja niby sie w swoje dopinam ale niestety tak mnie uciska na ranę po cesarce ze nie moge :(
Z ciazy zostało mi jeszcze 3 kg, 11 kg w ciagu 3 tygodni, tylko niestety brzuch jeszcze jak flaczek, ale jeszcze 3 tygodnie i zaczynam ćwiczyć. :)))

Odnośnik do komentarza

Soqlka przecudne zdjecia a malutka taka slodka!
To naprawde mialas szczescie z kilogramami,nalezy ci sie!

monikam nie martw sie ja krwawilam 4 tygodnie a teraz jeszcze mi cos brazowego leci takze konca nie ma!A jest juz 6 tydz.

KariKari, Madziara, Fasolka szkoda mi was,tyle czekania,podziwiam wytrwania!

Megi wlasnie polozylam malego do lözeczka i spi!!!!!!!!!!!!! Nie wiem jak dlugo ale spi! Wlozylam kolo glöwki moja bluzke w ktörej spalam moze cos pomoze,zdam relaje jutro czy wyszlo .
Ja tez mam w piatek wizyte u ginekologa,daj znac co ci powie.

Dziewczyny pytanie co z koncepcja na przyszlosc?
Ja teraz pogadam w piatek z moja ginekologiczka,sama nie wiem,tabletki anty nie moge bo karmie,spirala?

Lenson ty musisz cycki odpopowywac! Dlatego sa twarde i bola! A jak tego nie bedziesz robic bedzie nawal albo zastöj i wtedy doiero to boli a jak sciagniesz to poczujesz ulge,zmniejszaja sie i beda miekkie.
Mi w szpitalu nie kazali nic przy pepuszku robic,tylko suszyc by mokry nie byl,ma sam odpasc i tak bylo ale möwili ze jak bedzie smierdziec albo sie tam cos rozbabrze to sie zglosic do lekarza,moze powinnas sprawdzic.

Ps ja mialam dzis nalesniki z nutela i bananem,jakis dzien nalesnikowy!

Odnośnik do komentarza

Soqlka cudcudne zdjecia ;) super ze kilogramy odeszly tak szybko ja mam jeszcze. 5 ale to w 7 tyg Zaczne cwiczyc kupilam juz stepper do cwiczen i brzuszki pojda w ruch ;) mala dzis rekord dopiero obudzila sie po 4 gogodz na cyc ;). O 23 pila i o 3.30 sie obudzila Martaa tez zastanawiam sie nad antykoncepcja z tego co wiem to sa jedne tabletki anty dla kobiet karmiacych bratowa je miala ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza
Gość Fasolkaaaaa

Hej. Po 6 na ktg wyszly mi skurcze w granicach 65 i zaczęłam plamić na brązowo. Ogolnie brzuch mnie boli jal diabli... Po 9 mamy obchód zobaczymy co dalej :-) W nocy były 2 porody których w ogóle nie słyszałam :-) A dziewczyna obok mnie co leży mowi ze od 2 nie śpi bo tak sie laski darły... :-)

Sqolka- Boska ta Twoja Pola.! :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...