Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

MArta89 to fajnie ze masz wybrana przychodnie :) moze tez tam zagoszcze :) Ja miałam zamiar do rydułtow ale do Adamczykowej ale tez słyszałam rozne opinie na jej temat wiec chyba do tego rybnika albo do dr Łaczka tez dobry lekarz chyba w gaszowicach przyjmuje :)

NO mama moja w czwartek przyjedzie zrobimy zupe jarzynowa cały garnek bym miała na 3 dni potrawki z kurczaka leczo i zamrozimy i miesa mielonego nakupie u masaza dam soie zmielic tez mozna szybko potem z mielonego cos zdrobic spagetti czy mielone czy zapiekanke w piekarniku ..... lubie łossia jesc tez robie w piekarniku w foli jest dstepny swiezy non stop w lidlu :) wiec tez dobrze a zupy na bierzaco jakies bede gorowac i wcinac gotowane mieso z zupy dwa w jednym :)

Lenson trzymaj sie !

http://www.suwaczki.com/tickers/hchys65gl0qjl4xr.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Wisia gratulacje!! Dużo zdrówka dla Was!!
Sylwunia no wkooońcu jesteś i pokazałaś swoje skarby, śliczności przesłodkie :))
MłodaFasolka Ty czekaj na mnie i na nasz termin hehe
asiaaak oj nie chciałabym być w skórze Twojego męża hihi :D
Lenson bo Ty odrazu na porodówke masz iść a nie na patologie :D To jest Ci pisane :D hehe a tak serio to zdrowia dla Was życzę i szczęśliwego rozwiązania :) Trzymam kciuki

Wybaczcie że wszystkim Wam nie odpiszę ale tak czytałam Was na raty i ciężko spamiętać wszystko. Ja dzisiaj nie do życia jestem i mnie na sam koniec przeziębienie jakieś bierze. Gardło to mnie tak boli, że w ogóle się nie odzywam. W ogóle dzisiaj w końcu naszykowałam łóżeczko jak należy i z tym prasowaniem urobiłam się jak nie wiem ;/ Plecy zaraz mi pękną;/ a jeszcze ciasto robie, bo pochwalę się że jutro kończę 26 latek. Mam nadzieję, że nikt nie przyjedzie bo nie mam ochoty na gości ;/;/ Ale mając siedmioro rodzeństwa to mało prawdopodobne;/ Ale, że to już 9 miesiąc to mam wymówke i nic nie robie, żadnej imprezki ciasto kawka i niech spadają :D
Moja mała tak boleśnie się kręci, że aż czasami mało gwiazd nie zobacze ;/ Czasami te ruchy jej takie gwałtowne są ;/ Jakby fikołka normalnie robiła.
To się rozpisałam, ale cały dzień siedzę z zamkniętą gębą przez gardło to chociaż sobie popisałam hehe :)
Dołączam focie kącika naszej księżniczki :) A powiedzcie mi ten ochraniacz to tak ma być czy powinien nachodzić na materac??

monthly_2014_12/grudnioweczki-2014_21909.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Młoda Fasolka - ja tez mam ten śluz i niewiem co o nim myśleć... z wymiotami to mam tak że czuję że zaraz zwymiotuje a tu mi się odbije podbije do gardła i nic.... terminy porodów też mamy podobne
zauważyłam że am jadłowstręt i najchętniej nic bym nie jadła..
do tego leżę cały dzień a mimo to brzusio boli - wstałam dziś tylko kilka kroków do wc i zeszłam dwa razy na dół po jedzonko i piciu....
zaczynam od wczoraj czuć bóle krzyża... i bądź człowieku mądry czy to normalne... nie chcę panikować, ale wolałabym wiedzieć czy to normalne... a wizyta dopiero za 9 dni.... a ostatnia miałam jakieś 2 tygodnie temu
Mała się rusza ale nie ta jak zwykle - teraz tak powoli i leniwie jakby biedactwo nie miało miejsca się nawet ruszyć.... ajjjj...

Odnośnik do komentarza

aasiak- to chyba nowy odkurzacz pod choinkę, co? :D A tak poważnie to bym chyba dostała białej gorączki...

MłodaFasolka- ja mam 38tyg+3 i od 3 dni nie mogę spać bo do 1-2 mam takie skurcze, że wczoraj już jęczałam, przede wszystkim krzyż tak napie***la że aż jęczałam wczoraj. Zrobiłam sobie ciepłą bańkę na plecy i położyłam się do łóżka. Przeszło. Od rana napieranie na kosci biodrowe i łonowa i co? Gówno. Tak chyba ma być... :/

Mimi_88- śliczny kącik!

ALE MNIE DZIŚ GONI NA SŁODKIE :((

Odnośnik do komentarza

MartaA nie widać, ze dopiero co urodziłaś. Super wyglądasz :) dzięki za wskazówki ws jedzenia. W razie czego jakbyśmy nie dawali rady z zakupami i gotowaniem to w zanadrzu mamy kochane mamusie :)
Vanesa mówisz gołąbki, poproszę kilka sztuk
AgaPo super, że u Ciebie wszystko dobrze :)
Lenson kciuki zaciśnięte bardzo mocno. Nie martw się będzie wszystko dobrze. Pisz w miarę możliwości. Co za patologia na tej patologii. To jakieś żarty czy co??
Vanesa od kilku dni w ciągu dnia chodzę senna, ziewam cały czas. Nie mam siły na nic i ogólnie mam dola
MłodaFasolka haha to tak jak mój mąż. Mój każe dopiero w przyszłym tygodniu rodzić :)
Aasiak nie masz za suchego powietrza w domu?? Ja teraz dodatkowo nawilżam i wietrzę cały czas, bo w domu momentalnie robi się sucho i od tej suchości drapie mnie w gardle. Najgorzej jest w nocy, budzę się przez to, muszę napić się. Do listy prezentów pod choinkę dopisz odkurzacz do nowego mieszkania :)
Mimi piękny kącik. Ochraniacz dobrze wisi
KariKari może pojedź na IP to sprawdzą co z córeczką i dopytasz się o objawy, bo do wizyty masz jeszcze tyle dni
Jemtruskawki ja wczoraj miałam fazę na słodkie, zjadałam całą czekoladę za jednym zamachem :)
Na obiad ugotowałam dziś pomidorówkę na żeberkach.
Wyszła zaje....ta. Normalnie nie miałam siły wstać od stołu haha

Odnośnik do komentarza

Kochane, jestem już w domu padnięta.

Generalnie : MASAKRA !
Byłam w 2 szpitalach i mnie nie przyjeli ! W calym Trójmiescie nie ma miejsc w szpitalach !
Ani na pordówkach ani na patologii !
Niejedna ciezarna jezdzila z nami od szpitala do szpitala. Zrobili mi ktg, 3 razy badali na fotelu, usg i do domu. W szpitalu powiedzieli, że lekarz prowadzacy powinien mi wypisac skierowanie na badanie krwi i dopiero potem ewentualnie do szpitala. Także umyli rece, powiedzieli, że są od leczenia a nie stawiania diagnozy. Haloo ! chyba nikt nie zauwazył tego, ze jestem w 39tyg i nie ma na co czekać ! ;/
Z tego wszystkiego na koniec zwymiotowalam po KTG ;/ Mój lekarz jutro przyjmuje po poludniu, wiec musze isc prywatnie zrobic badanie na próby watrobowe itd. i potem ewentualnie do niego z wynikami i do szpitala. echh...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Ja nadal w dwupaku, chociaż do terminu tylko 2 dni :(. Mam już dość - wszystko mnie boli, w nocy nie mogę spać i marze tylko o tym, żeby już uściskać moją Kruszynkę...

jemtruskawki - przyznam szczerze, że miałam podobnie. Koło 37 tygodnia dostałam sinych bóli krzyżowych. Potem na wizycie wyszło, że mam rozwarcie na 1,5 cm.

Mój lekarz następnej wizyty nie przewiduje. Termin na 11.12 - powiedział że jak nie urodzę do 18.12 to muszę przyjechać do szpitala - przeraża mnie wizja wywoływania porodu. Mam delikatne skurcze, co jakiś czas - szczególnie wieczorem albo nad ranem ale KTG nic nie pokazuje. Będę musiała jeszcze poczekać na moje słoneczko...

Trzymam kciuki za wszystkie nierozpakowane mamusie :)

Odnośnik do komentarza

Lenson!!!!! rany rany ale się porobiło! ja normlanie zbieram szczenę z podłogi ale niestety to jest właśnie nasz piękny kraj ehhh
KariKari a ja myślałam, że z tym wiecznym "kacem" to tylko ja mam przechlapane:/ tylko błąkam się po tym domu i wypijam wszystkim wszystko z kubeczków aczkolwiek dośc już mam herbaty wszelakiego koloru:/ woda woda i jeszcze raz woda z sokiem:) i faktycznie siku robie niezmiennie tyle samo co wcześniej hmmm tylko nie zastanawiałam się nad tym....
MłodaFasolka ja też ma takie upławy ale już od jakiegoś czasu, pachwiny oj masakra ponieść nogę i spinający brzuch i?......nic...:/
Mimi_88 wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się urodzin :)))) a łóżeczko....zakochałam się normalnie <3 prześliczne!!!<br /> Magnoliam powodzenia^_^
Nuria, aLusia trzymam kciuki żeby poszło szybciej niż Wam się wydaje
Dziewczyny sprzątające i gotujące narobiłyście mi wstydu, że ja tak nic nie robię więc posprzątałam też i nawet część ciuszków wyprana ^_^ jednak płacę za to teraz bolącym kręgosłupem:( no i wreszcie piłkę napompowałam ale jakoś mnie na razie nie kusi...

]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Magonia gdzie Cie przyjeli?? na Klinicznej?? Jak cisnienie?? 3mam kciuki, moze nawet sie gdzies spotkałysmy na izbie przyjec??!!
Nie mam na co czekać. Jutro ide prywatnie zrobic proby wątrobowe itd.
ok 15-16 bd mieć wyniki i zobaczę co dalej. Lekarz przyjmuje do 18, więc bedziemy działać. Brak mi słów :(
Najlepiej jakby mi chyba wody odeszły teraz ;//

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...