Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Marysia- Nosz co za uparciuch z tego Twojego synka :) No, ale pomyśl, że jutro będziesz już miała Go przy sobie. :D
O której będziesz miała cc ?

Wisia- GRATULACJE!!! :)

Mae- Super, że masz już swoje prezenty rozpakowane. :) Faktycznie ten przewijak ciut duży...

JemTruskawki- Ja miałam ktg dopiero 3 razy i niby coś z tego rozumiem ale nie rozumiem nic. :/ Wiem AŻ tyle gdzie jest puls malucha a gdzie 'skurczomierz' :p

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7y2yz7q0e9.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdvgh2q7ta5.png

Odnośnik do komentarza

Wisia gratuluje coreczki!!!!! Niech rosnie zdrowo
Co do ktg to nie wiem jak to czytac. Czarna magia dla mnie
Mae jakies pol godz temu poruszala sie bolesnie dla mojego brzuszka. Teraz rzadziej rusza sie ale za to z jakim impetem :) Sliczne lozeczko i wozek
Marysia jeszcze chwila i bedziesz tulic Kubusia
Zaczelam nocny maraton przed tv przerywany wycieczkami na siusiu ;) Ciekawe o ktorej dzis zasne hahs

Odnośnik do komentarza

Kucze dziewczyny za Wami nadążyć to ciężka sprawa:-) ledwo dobę mnie nie było i tyle sie wydarzyło.
Wisia gratuluje!!! I zazdroszczę, że już po wszystkim...
Mae świetny wózek:-) ja wciąż czekam na swój a do cierpliwych nie należę...
jemtruskawki po opisie Twoich bóli sądziłam, że wypakujesz się na dniach a tu się chyba nie zapowiada...
A mi te bóle znowu przeszły tak niespodziewanie jak się pojawiły:\ tylko brzusio się spina i mała już chyba nie wie gdzie te swoje długie nogi podziać i kopie,wierci się i wykręca mi brzuch w jakieś dziwne formy:-)
I wy wszystkie takie gotowe do szpitala a ja jeszcze nie zaczęłam kupować!!! Jakoś ciągle sądziłam, że ten 29 to przecież szmat czasu hehe
Za to dostałam dziś wór ubranek od przyjaciółki i dopiero zaczynam kompletowanie także trzymajcie kciuki bo to podobno niezła przygoda i wyzwanie tak?

]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Tak mi się dziś podobał ten sweterek w h&m ale cena jak na ostatnie dwa tyg ciąży trochę mnie jednak nie przekonała... 129 pln.
Co myślicie ? :)

Chyba pomyje sobie podłogi, chociaż ten kręgosłup znacznie utrudnia poruszanie się.
Jutro miałam zamiar się wyspać bo dziś musiałam podnieść się z łóżka już o 8, a znów się nie zapowiada. Około 10 przyjeżdza pan z dostawą znywarki. Wreszcie się doczekałam :D

monthly_2014_12/grudnioweczki-2014_21879.jpg

Odnośnik do komentarza

wisia gratulacje kochana,wracaj szybko do siebie i napisz jak bylo!
jemtruskawki swietnie wygladasz i widac po tobie ze szybko wrucisz po ciazy do formy bo jestes drobniutka i chudziutka. Sweterek tez swietny!
Agnesmagnes to teraz masz co robic,fajnie dostac ubranka od kogos ,sama dostalam od siostry po synku i duzo sie przydalo i sporo zaoszczedzonej kasy.
Carolinee to niezle,tylko zazdroscic! U mnie spadlo 8 kg ,jutro sie zwarze moze juz wiecej,cwiczycie cos?
Aleksandra to dziwne moze jest uczulony na pampersy?
Gabi kurde niewiem czemu niefchodza,bede dalej prubowac!
Marysia przykro mi bardzo,szkoda!
Kari i inne cierpiace dziewczyny ciezko jest was pocieszyc ale to moze byc lada dzien!
Lenson mi maz przyniösl bukiet röz chyba ze 30 i wielka maskotke dla malego. Mamy w tym miesiacu rocznice slubu no i gwiazdka do tego ale szalenst nie bedzie ,budowa i wykonczenie domu jest w tej chwili dla nas najwazniejsze.
Pragosia gratuluje udanej wizyty.
magnoliam to ty chyba nastepna co?
Dziewczyny pytanie do tych ktöre urodzily,otöz ja strasznie sie w nocy poce az sie leje ze mnie,niby po porodzie to normalne a jak u was?
Jak u was tam na dole,krwawicie,lepiej juz?

Odnośnik do komentarza
Gość 4leks4ndr44

Marta dzieki za sugestie:-) uzywamy oryginalnych pampersow, a pozniej chcialam sie na biedronkowe przerzucic, sprobuje juz teraz z innymi:). Co do pocenia sie, to w ciazy to i fale goraca bardziej mnie zalewaly niz teraz. Diety jako takiej nie mam. Jem zdrowo po prostu a na niektore rzeczy uwazam bardziej i obserwuje czy nic sie nie dzieje po zjedzeniu. ja juz praktycznie nie krwawie, teraz takie plamienie mam. A cwiczyc nie cwicze ale od stycznia chcialabym na joge wrocic. :)

Odnośnik do komentarza

Jemtruskawki bardzo ladnie prenentuje sie brzusio w tym sweterku. Dobry zakup
Agnesmagnes pranie i wieszanie tak malutkich ubranek to fajna sprawa. Ubaw mialam ze skarpeteczkami, jak je powiesic by nie spadly. Oboje z mezem smialismy sie :) z prasowaniem gorzej, tyle tego, ale milo. Padlam z bolacym kregoslupem bo jestem bardzo uparta i chcialam miec od razu wszystko uprasowane

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...