Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

czaki trzymam kciuki aby ten koszmarny pech Cie juz oszczędził i żeby było juz tylko dobrze!!! Za jaja powiesić złodzieja jeśli nikt nie odesle dokumentów!!!
justys88 spokojnie idź do szpitala z pozytywnym nastawieniem i na pewno jakoś podtucza maleństwo i wszystko się ułoży,
Dołączam do klubu marnego humoru i samopoczucia dziś. Widzę ze jest nas więcej z takim humorem wiec chyba jesienna aura i hormony dają o sobie znać :-(

Odnośnik do komentarza

Apropo tego o czym ostatnio pisalyscie jak ktoś cos do Was powiedział... Dziś miałam gości wraz z teściową (która ich do nas zaprosiła!!!) po pierwsze mówi do mnie na wejściu kilka razy "cześć grubasie", po drugie później " masz juz te rozstepy?", po trzecie "ile juz przytylas?"... itp. I ta zazdrość w jej twarzy ze tylko 7 kg przytylam a ona musiała aż 20 kg utyc w ciąży, czytaj ze ja powinnam tyle samo a najlepiej to więcej bo przecież moja mama jest gruba! Myslalam ze ha dziś gołymi rękami udusze!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Agusia 295

anusiaa90
Witam :)
W zeszły czwartek zrobiłam 3 testy i każdy pozytywny, teraz czekam tylko na potwierdzenie lekarza (wizyta w czwartek). To będzie moja pierwsza ciąża i nie mogę się już doczekać listopada :))
Witam ja jestem obecnie w 30 tygodniu ciąży i tez mam termin na 6.11

Z moich obliczeń wychodzi 6.11 :))

Odnośnik do komentarza

Cześc Babeczki :*
mam nadzieję że wisielcze humory dzisiaj już minęły i wszelkie dolegliwości też :)
u mnie dzisiaj zapowiada się piękna pogoda więc wstałam rano a nie jak zwykle i już pranko mi się robi :) no i z rzeczy przyjemnych dziś ruszamy z synkiem na miasto na taki NASZ dzień :) czyli LODYYYYYYYY wielkie sobie zjem :D a jutro jedziemy odebrac mieszkanie i już za 2 tyg przeprowadzka :D na samą myśl gęba mi się cieszy :)
miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza

ossaa moze z komorki nie mozesz sie zalogowac bo mam wpisane haslo na stale na kompie?ja tak mialam i sie zorientowalam, wylogowalam i zalogowalam na tel i dziala:)

widze ze wczoraj to wszystkie mialysmy jakies przejscia.... pojechalam z mezem na porodowke na zwiedzane i tak mnie wystraszyla ta wizyta ze potem w aucie ryczalam. niby szpital kliniczny i to najwyzszego stopnia a tylko dwie sale do porodow rodzinych... na moje pytanie czy moge jakis zagwaranowac porod rodzinny (czyt komu dac w lape) ordynatorka powiedziala ze nie ma takiej mozliwosci niestety i jak jest sala wolna to pakuja tam parke a jak nie to maz czeka na korytarzu. nie wyobrazam sobie innego porodu niz rodzinny, wiec mam zamiar umowic sie w innym szpitalu na zwiedzane. w tyn tez jest taka mozliwosc ze mozn wykupic polozna i ona oraz maz sa caly czas przy tobie.... luksus normalnie:)

promocja na skarpetki i na rajtuzy: mothercare placisz za najdrozsze a dwie masz za 1 grosz. promocja do niedzieli.... i takim sposobem za 60 zl mam 5 rajstop i 12 par skarpet ;) kupilam juz na pozniejszy czas....

a dzis jade do siostry poszperac w jej ciuszkach dzieciecych i cos sobie upoluje;)

milego dnia kochane, glowy do gory! musimy byc mega silne ale bez przegiecia - boli? to sie poloz :)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie.
Jestem tu nowa a termin porodu mam na 27 listopada (to moja pierwsza ciaza).
Weszlam na forum wyszukujac informacji czy to normalne ze mam takie wahania nastroju czy moze popadam w jakas depresje i jakos tak fajnie trafilam na wasz watek :).
Mam nadzieje ze moge sie dolaczyc do dyskusji i podzielic wrazeniami w czasie ciazy i nie tylko.
Mieszkam w UK i wlasnie przeprowadzilismy sie do nowego mieszkania. Jakos nie moge sie zaklimatyzowac i strasznie mnie to doluje. Poza tym mam strasznie ograniczona cierpliwosc. Drobne sytuacje wytracaja mnie z rownowagi a co poniektorych mam ochote udusic golymi rekami.
Czy wy tez tak macie? Przed ciaza taka nie bylam, a wrecz przeciwnie. Zaczelo sie to jakis czas temu, i tylko Bog wie przez co przechodzi moj partner. Szczerze mu wspolczuje...
Pozdrawiam

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371uezzm98l.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny, ja mam tylko takie redakcyjne wtrącenie, otóż redakcja chce uporządkować nasze forum, przede wszystkim stronę główną, aby było nam łatwiej się poruszać po forum i czeka na Wasze propozycje. Można je wpisywać tutaj http://forum.parenting.pl/komunikaty/3150385,zmiany-na-parentingu do końca sierpnia. Zmiany nie zakłócą Waszych wątków, dotyczą jedynie wątków mało używanych. Czekamy na Wasze propozycje w dziale Komunikaty.

Odnośnik do komentarza

Hey Kasia79. Matko, ja mam nadzieje ze mi to przejdzie po porodzie lub wkrotce po, bo sama ze soba kota dostane :).
Nie bylam az tak wrazliwa do poczatku 6tego miesiaca, nagle mnie tak chwycilo.. Ciesze sie jednak iz jest to czesta przypadlosc w ciazy, bo juz sie martwilam ze moge popadac w jakas depresje. Pogoda rowniez nie sprzyja.
Super ze masz wyrozumialego meza, to jest bardzo wazne.
Milego dnia wszystkim zycze.

http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371uezzm98l.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :D

Jeeeezuuuuu nie mogę chodzić tak mnie biodra i krzyże bolą! Normalnie dramat !!!

krófka cieszę się, że wszystko gra :)

toczkahahahah, jeden z moich byłych też miał taki talent do gotowania :D Na szczęście R. w kuchni odnajduje się całkiem nieźle i smacznie :) Pod tym kątem narzekać nie mogę. O ile na mnie spadały obiady w tygodniu, o tyle w weekend tylko rosół, a drugie dania już zawsze w jego rękach :) Jakie kergulenki pyszne robi, albo dorsza w kapuście o mniaaaammmmmmmm , aż zatęskniłam za pyszną rybką....

Suu umówmy się, figura była, póki co jej nie ma i mam nadzieję, że wróci :D czas pokaże :D

CzekaCudu chyba bym umarła na weselichu w tym stanie :D W ogóle wesel nie lubię :/ ale kiecka bardzo fajna :)

Moniniussmam nadzieję, ze dzisiejsze nastroje już lepsze!

Malynato Ty już jesteś w posiadaniu numerów? hahah niezła jesteś :D Mam nadzieję, że Iga się odezwie ....

kassandra eh, mój R. mówi do mnie "Ej tłusty worze" :D Jak mu mówię, ze czuję się jak orka, mówi mi " no bo wyglądasz teraz jak orka" Ale zawsze mówi to z przekomarzaniem. Twierdzi, że cały czas jestem dla niego atrakcyjna. Z resztą my od zawsze do siebie mówimy worze, pało itp.... rodzinę to irytuje czasami ale wiedzą, że my po prostu tak mamy. Jednego dnia "Kochanie" , drugiego " Dziadu, Worze " .....

Cześka26 mam nadzieję, że będziemy się przeprowadzać w tym samym czasie :D lodów już zazdroszczę! u nas też piękny dzień się zapowiada jednak nie bardzo mam jak skorzystać z tej pogody :( wielka szkoda, bardzo chętnie poszłabym z młodym na spacer, na plac zabaw, gdziekolwiek.... a tu taka lipa :( może jak R. wróci z pracy podjedziemy znowu na samoloty.....ale to i tak już słonka nie będzie pewnie i chłodniej będzie....

bombkaa widzisz! nie wpadłam na to! aż zaraz sprawdzę :D

anmiodzikwidzę, że nastrój dopisuje :)

Angelwitaj :) Nie tylko Bóg wie przez co przechodzi Twój partner :D Podejrzewam, że większość partnerów kobiet w ciąży klepie tą samą dolę :D głowa do góry, humory miną ok pół roku po porodzie ;)

Odnośnik do komentarza

Witam nowa mamusie :)

U mnie potwierdziła sie Julia (kolejny lekarz, bo moja gin jest na urlopie) termin porodu oddała sie coraz bardziej.. juz do 7 grudnia zawedrowalismy. Mała jest nadal o 2 tyg mniejsza od terminu ustalonego z OM średnia wychodzi na 25t5d... Waga 740g ale np wymiar główki wskazuje 27t, obwód główki 26t4d.. a kość udowa zaniza do 24t.. stąd ta średnia. Jednak lekarz uspokajał mnie, ze na tym etapie to juz jest w normie i skoro na każdym prenatalnym wychodził mi termin o tydzień później niż OM, to wszystko jest ok. ....ale zostaje z listopadoweczkami ok?? !!

Odnośnik do komentarza

Dzieeeeń dobry Mamuśki :)

wczoraj wieczorem oglądaliśmy z J "Pokłosie" i finał był taki, że przez całą noc śniły mi się jakieś cmentarzyska. Ehh... Film taki sobie, powiem brzydko "dupy nie urywa", już większe wrażenie na mnie zrobiła "Róża" z Kuleszą i Dorocińskim.
Ale za to dziś rano wstałam o 6tej a o 6.30 już bylismy z J na basenie na porannym pływanku :D extra !!!

Oosaa, Kassandra - mnie J określa mianem "słonicy na wypasie" albo "tłuściocha" a ja mu powtarzam, że jeszcze troszkę i będziemy wyglądać jak osiołek i smoczyca ze Shreka :D

Misiabella - właśnie wróciłam od stomatologa, 4ka jednak na znieczuleniu (maleńka dawka) a 7ka martwa, więc bez znieczulenia. Padła jak usłyszałam ile mam zapłacić za wymianę plomb - 300zł!!! Całe szczęście mam jeszcze jedną plombę do wymiany i chyba zmienię gabinet na zdecydowanie tańszy.... Kiedyś, jak siedziałam przez tydzień na delegacji w Wawie, to musiałam tam iść z nadłamanym zębem do stomatologa i za rekonstrukcje zapłaciłam w stolicy dużo, dużo mniej.

Justys - biedactwo Ty nasze, główka do góry, będzie dobrze :* nim się obejrzysz, szybciutko wyjdziecie ze szpitala:) a mała będzie podtuczona :)

Malyna - pierdziel obiadki, myśl o sobie :) zawsze powtarzam, że lepiej być perwersyjną panią domu niż perfekcyjną :D A jak tam Iga? Dała znać co u niej? Też się o nią martwię.

Czaki - cholernie współczuję. Jednak nie liczyłabym na to, że ktoś dokumenty podrzuci. Plus jest taki, że masz okazję by zrobić nowe dokumenty z nowymi zdjęciami :)

AnMiodzik - aj też mi padł laptop, przypuszczam, że nawet dysk :( po prostu zdechł. Na razie korzystam z firmowego, ale Windows8 mnie standardowo dobija.

http://www.suwaczek.pl/cache/9efb4a2460.png

Odnośnik do komentarza

AnMiodzik, może twója córcia, jest mniejsza, niż na to wskazuje termin z OM bo ty jesteś drobniutka? Najbardziej wiarygodny termin ponoć podaje usg między 12-14 tyg. Później dzieci rosną w swoim tempie, jedne są większe, jedne mniejsze, ale nie musi to oznaczać, że urodzą się póżniej, więc nie mów hop, a poza tym i tak bez względu na termin musisz pozostać u listopadówek!:).

Justys, życzę wytrwałości tam w szpitalu i wszystkiego najlepszego dla Ciebie i maluszka z brzuszka, w tym dobrego samopoczucia.

Elleves, informuj na bieżąco, co u Ciebie z dentystą, bo dla mnie to teraz bardzo pasjonujący temat:D. Też poproszę następnym razem o małe znieczulenie...Ja płaciłam tym razem za to wypełnienie 130 zł + kolejny przegląd, który nie wiem, czy był podliczany, bo nie pytałam, a na stronie nie mają cennika, za małą dziurkę, ale podejrzewam, że normalnie jest minimum 150. Mój stary dentysta za małą dziurkę brał 150zł, a za średnią 200. A w takich sieciówkach, z takim trochę nadmuchanym marketingiem ceny warszawskie są wyższe. Trzeba wiedzieć, do kogo pójść, żeby nie kosztowało to dużo i uzyskać fachową usługę. Teraz już się nie zastanawiam ile będzie mnie to kosztowało, tylko bym zdążyła wyleczyć wszystkie zęby. Ponoć najlepiej leczyć zęby do 28 tyg. ciaży, a mi to zabierze jeszcze ze trzy wizyty...

Ale się dzisiaj obudziłam nad ranem i tak się telepałam, jakbym miała febrę, normalnie się przestraszyłam, że mam jakąś straszną gorączkę, ale nakryłam się ciepłą kołderką i odeszło. Chyba już za zimno jest na przykrywanie cienką narzutką obleczoną pościelą. Ciepło wróć!!! Wolę upały...i mroźne zimy, nie lubię pór roku pośrednich, nie przepadam za jesienią, ani wiosną. W lecie lubię czuć ciepło na skórze, a zimą? zimą można w górach pojeździć i jest boże narodzenie. Jak mam do wyboru wyjazd letni lub zimowy, to zazwyczaj wybieram zimowy, kiedy mnie nie stać na porządne obydwa.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Heej dziewczynki! :)
Dziekuje Wam wszystkim za slowa otuchy i wsparcie! Jestescie kochane! Sle buziaka do kazdej! :) :*
Oosaa Tobie szczegolnie dziekuje za zainteresowanie moja mama! Jestem w szoku i mile zaskoczona, ze sie nie znamy a Ty mi proponujesz taka pomoc. Chyba pierwszy raz mnie cos takiego w zyciu spotyka. Dziekuje i jestem baaaardzo wdzieczna! Niestety sprawa jest trudna i niezalezna od osob trzecich..:(pozostaje sie modlic..
Ja dzisiaj czuje sie jak na jakims kacu! Zatoki zawalone bla bla nawet nie chce mi sie narzekac...
Troche mnie wczoraj maz uspokoil bo sie ciut balam, ze bedzie wrzeszczal, ze gapa ze mnie czy cos. A on chcial sie zwolnic z pracy i mnie ratowac ze stresu. Przyjechal troche szybciej z kwiatami i zabral nas na obiado-kolacje..
Ale na tym moj koszmar sie nie skonczyl. Juz sie zmieje przez lzy.
Kiedy ide do lazienki na wieczorna toalete jeden z moich kotow (ktory mnie poprostu kocha i czeka na chwile sam na sam ;)) musi byc ze mna. Nie zdazylam przyczic,ze nic dentystyczna mi spadla a ten skubaniec zezarl chyba metrowy kawalek,mocno mietowej nici. Tylko czekac az sie sie rozchoruje albo zacznie rzygac gdzie popadnie.
Patrze w lusto widze zaczerwieniona, spuchnieta twarz od placzu. Otwieram buzie a tam uszczerbiona jedynka!!!Fak FAK fak!!! poprostu mi odpadlo kawalek rogu zeba!!!
eeehhhh moze na tym skoncze juz tego mojego pecha heheh jkais koszmar!
A co mnie jeszcze boli z ta kradzieza to to, ze okradla mnie kobieta z premedytacja w sklepie na dzialae dzieciecym! Wybieralam malenke buciczki dla Melanii do sesji zdjeciowej..
Jak na spokojnie wszystko przeanalizowalam, to wiem nawet kiedy..i jak ona wyglada..
Podalam wszytsko na policji ale raczej nic nie odzyskam. Ciekawe tylko czy sprawdza sklepowe kamery..

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

hejo laski :)
no Iga niestety sie nie odzywa...dzwoniła cisza....mam nadzieje ze wszystko u niej dobrze :/
Ja do niedzieli siedze w domu! o! wszystko mnie napieprza nigdzie sie nie ruszam:]
dzis byli zabrać meble ze stołowego bo sprzedałam, bo po remoncie kupujemy inne;)
zaraz wezme zrobie se obiadek bo juz burczy w brzuchu :)

anmiodzik no masz zostac!!:> nie ma innej opcji...a nóz widelec jednak urodzisz w listopadzie:D

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

hej mamuski !!! oj dlugo sie nie odzywalam bo mialam troche problemow z partnerem :( jest ok ale nie jest to samo !!! tyle sie naczytalam ze nie wiem ktorej co odpisac tak pedzicie z tym postami :) ogolnie czujemy sie swietnie ale raczej bedzie cesarka bo maly jest ulozony posladkowo i lekarz stwierdzil ze juz jest duzy i nie bedzie mial miejsca na zmiane !!! caly czas wychodzi ze syn i wazy juz 2 kg 9 g duza chlopina na maxaa nie moge sie doczekac kiedy go przytule do piersi :) tak sie zakrecialam ze nie wiem co wam napisac :) ale bylo mi teskno za wami :)
ps.podacie mi linka na fejsa na forum ??
i dolaczam zdjecie mojego synusia :)

monthly_2014_08/listopadoweczki-2014_15420.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeszcze tylko Wam powiem...szczescie w nieszczesciu bo zawsze nosilam DowodOs w portfelu. A dzien wczesniej synek sie nim bawil i powyciagal wszstkie karty i bzdety. Schowalam wszystko oprocz dowodu. Gdyby ukradli mi tez dowod lot do Polski przepadlby!ehhhh no dobra koniec tych moich smutow! ;)

Justys trzymaj sie tam w tym szpitalu. Dobrze, ze wszystko pod kontrola. Zdrowka dla Was!

CzekaCudu slodziutka ta sukienka :) groszkowa ;P

Witam nowe Mamusie! :D
Angel29 ja tez z UK Pozdrawiam :)

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie, bo zaczynam panikować, że dzisiaj sama wyląduję w szpitalu. Od rana boli mnie na dole brzucha, cały "uśmiech" i praktycznie w ogóle ruszać się nie mogę. Każdy krok to mnie albo ciągnie, albo boli. Przeleżałam pół dnia i nic. Zastanawiam się co to może być i czy łyknąć nospe, może pomoże? Boje się że samo nie przejdzie i co wtedy. Pewnie do szpitala bym sama dojechała, bo siedzieć mogę, tylko przy ruszaniu boli. Mała się rusza dzisiaj często więc o nią się też nie boję, ale jakby mnie zatrzymali, to co z moim psem. W końcu same do końca września jesteśmy. Masakra... Zazdroszczę tym co chodzą jeszcze do pracy...

Odnośnik do komentarza

Anmiodzik a wiesz, ze ja mam tez termin na 7grudnia! :) No jasne, ze zostajemy z dziewczynami!! Za fajne, zeby je zostawiac ;P :D

Kurcze,niedobrze ze Iga sie nie odzywa nawet na telefon!!hmmm

Suu moze faktycznie wez nospe i odpocznij. Tez mialam tak kilka dni ale mysle, ze wiazadla sie naciagaja. Grunt to sie nie denerwowac. Mysle,ze to nic powaznego. Jak po nospie nie przejdzie to zadzwon do swojego lekarza.

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

dziewczyny no lipa jak nic z tym telefonem:/ wylogowałam się jak radziła bombka z wszystkich laptopów i dalej nie mogę się zalogować na forum na telefonie. Czy któraś z Was miała jeszcze podobny problem i go jakoś rozwiązała? skończyły mi się pomysły :( jak urodzę nawet nie będę mogła się podzielić dobrą nowiną :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...