Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, które zamierzają kupić wózek Bebetto, zwróćcie uwagę na zapis producenta odnośnie gwarancji (na stronie www):

Termin gwarancji.
Gwarancja zostaje udzielona na okres 12 (dwunastu) miesięcy, licząc od daty zakupu Produktu przez Klienta, stwierdzonego dowodem zakupu.
W przypadku zakupu Produktu przez Klienta w autoryzowanym punkcie sprzedaży Producenta (APS) okres gwarancji liczony według zasad określonych pkt. II.1 wynosi 24 miesiące i odbywa się na zasadach door-to-door (D2D) opisanych poniżej.

http://www.suwaczek.pl/cache/9efb4a2460.png

Odnośnik do komentarza

Hej laseczki:)
ale dzis fajna pogoda ahh....chłodno, chmurki idealna na wypad z domu:)
jak narzekałam ze sie maly mało rusza tak wczoraj i dzis caly czas szaleje:P brzuch normalnie chodzi na wszystkie strony:P

Kasia nie chce Cie martwić ale to nic nie da ze przez trzy dni nie ruszysz slodkiego:P bo jak masz tą cukrzyce to tak czy siak ci wyjdzie;) nawet dziewczyna co w ogole słodkiego nie jadły wychodziła. ale 3mam za Ciebie kciuki by było wszystko dobrze:)

kassandra :P hahahha...zarty zartami ale wiecie ze wiekszosc facetów mysli ze przy sexie dotyka penisem dziecko XD hahaha.....

łohhh trzeba sie ogarnać i na ta galerie uderzyć:P

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Hej brzuchatki:))
Fajnie macie ze macie kociaki moj maz nie lubi kotow a ja uwielbiam te siersciuchy:))
Gabi fajne kociaki synek przystojniacha a ty mamuska piersza klasa no no:))
Oosaa mowisz laktator elektryczny z medeli cie zawodł nic pozostane przy recznym ;p w takim razie:) Moniniuss Kochana duzo relaxu nad tym morzem i spokoju i dbaj o siebie i malenstwo i nie kus losu:)
Kasi79 jak kiedys czytalam na temat robienia badan glukozy to pisza ze nie wolno jesc przez 24h nic slodkiego a isc nadczo i to wystarczy a nie 3 dni;/zreszta takie jedno ale w wielu produktach jest ukryty cukier wiec ciezko by bylo nie jesc slodkiego 3dni;p
Malyna no u mnie tez mega pogoda chlodek jest czym odychac przyjemnie jak dla mnie:)Mowisz synek szaleje moja wczoraj wieczorem szalala:))Uwielbiam to uczucie:))
Hej dziewzyny jak sie liczy te cholerne miesiace ??
Prawidłowo powinno się przyjmować poniższe wytyczne.

1 miesiąc - 0-4,5 tyg.
2 miesiąc - 4,5-9 tyg.
3 miesiąc - 9-13,5 tyg.
4 miesiąc - 13,5-18 tyg.
5 miesiąc - 18-22,5 tyg.
6 miesiąc - 22,5-27 tyg.
7 miesiąc - 27-31,5 tyg.
8 miesiąc - 31,5-36 tyg.
9 miesiąc - 36-40 tyg.

Zawsze liczy się pełne (ukończone) miesiące ciąży, czyli np. 22 tydzień to dokładnie 5 miesięcy i 2 tygodnie a nie 6 miesięcy. Teoretycznie kobieta jest już w 6 miesiącu, ale jest on nie skończony więc lekarze nie nazywają go właściwym miesiącem.

Odnośnik do komentarza

Emii ja liczę dokładnie wg tego schematu :) tzn. że jestem teraz w 6 mies. i 2 tyg. (jednakże mówię innym, że jestem w połowie 7 mies. - tak jest łatwiej ludziom zrozumieć :) )

gabi85 u nas zawsze też w pt. czynne - jednakże wczoraj było święto, więc wszystkie sklepy pozamykane :) Swoją drogą wyglądasz rewelacyjnie :)

Kasik79 ja jadłam normalnie przed krzywą - myślę, że nie ma to znaczenia.. a wręcz przeciwnie może zaburzyć to wyniki - wydaje mi się, że powinno się jeść normalnie, żeby wynik był prawdziwy..

oosaa/misiabella Ja się nie dziwię, że chce kasę - być może nie powinna chcieć aż tyle.. coś bardziej symbolicznie, ale pomyślcie że ona musiała zakupić wózek i inne rzeczy ze swoich pieniędzy.. czemu ma to oddać za darmo? Już lepiej sprzedać na allegro czy tablicy.. Nie wiem czemu miałaby być poszkodowana..

A my właśnie zakupiliśmy nasz wymarzony wózek... co prawda miał być quinny moodd, ale ze względu na jego wagę zdecydowaliśmy się na quinny buzz 3w1 i jesteśmy barrrrdzo zadowoleni.. dobrze się prowadzi, dobra jakość, możemy wpiąć fotelik na czym nam barrdzo zależało ponieważ mamy trzydrzwiową hondę, co automatycznie powoduje mniej miejsca w bagażniku, świetnie się składa/rozkłada i ogólnie nie jest zbyt ciężki - jedynie gondola swoje waży..

Wczorajsze popołudnie spędziliśmy na grzybkach :) ah troszkę nam się udało zebrać, ale niestety jest jeszcze za sucho.. no nic może następnym razem będzie więcej :)

Przyjemnej soboty !

Odnośnik do komentarza

emka-emka a jakie te pajace kupiłaś w Smyku? Są/były na ich stronie? U mnie niestety Smyka nie ma, więc zostaje mi zakup on-line. Kupiłam tam 3-pak z wyprzedaży i zapłaciłam za nie 48 zł+przesyłka. Teraz na stronie nie widzę żadnych 3-paków w korzystnej cenie. Nie wiem gdzie je widzicie :( A swoją drogą uważam, że 85 zł za pajac albo rampers w Smyku to zdecydowana przesada.
emii niezły "tatuażyk" :) zobaczcie to: http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/porod/znieczulenie-zewnatrzoponowe-przy-porodzie-prawdy-i-mity_35778.html wychodzi na to, że bujda... Chociaż ja niejednokrotnie o tym słyszałam.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

gabi85 bardzo ładnie wyglądasz.
Moniniuss to nieciekawie u Ciebie... Może dobrze, że dostałaś taką końską dawkę leków. Musi pomóc :)
Elleves dzięki za info. Nie przeglądałam do tej pory ich regulaminu.
em87 o quinny słyszałam bardzo dobre opinie. Ponoć świetnie się prowadzą. Jaki kolor wybrałaś?
Za mną dziś ciężka noc. Obudziłam się ok. 1, zupełnie wyspana i ponad 2,5 godz nie mogłam zasnąć. A mała nie pomagała, tylko urządzała sobie dyskotekę :D

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

Sorki za postowanie jeden po drugim, ale chcę trochę rozdzielić tematy :) Napisałam do sklepu Dzidziusiowa Kraina (mają też swojego bloga z recenzjami wózków, któraś z Was wstawiała ich artykuł o Flavio - przepraszam, nie pamiętam która...). Poprosiłam o krótkie porównanie czołowych modeli Bebetto i wskazanie, czym tak właściwie różnią się od siebie prócz kilku cm w wymiarach i wyglądem. Oto fragmenty odpowiedzi; może przydadzą się jeszcze którejś z Was:
Wszystko modele łączy jedna rzecz - mają aluminiowe ramy osadzone na nisko profilowych oponach pompowanych. Waga wszystkich oscyluje w przedziale 13,5 - 14,5 kg.
Numerem jeden na chwile obecną pod względem popularności jest model Luca. Model na rynku jest obecny od 1,5 roku. Raczej chodzą o nim dobre opinie. Występuje w dwóch odmianach LO (materiał bawełniany 80-90 %) oraz SR (materiał alcantaro podobny). Gondola wykonana jest z misy plastikowej, posiada tzw. system cichej budki oraz system wentylacji. Spacerówka wyposażona została w dodatkowy materacyk, dodatkowy rozkładany/przedłużany segment, system wentylacji. Wózek posiada dwa osobne przykrycia na nóżki (do gondoli i spacerówki). Spacerówka montowana zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Spacerówkę można złożyć razem ze stelażem w jeden element do transportu.
Model Nico PLUS względem modelu Luca, ma prostszą konstrukcję stelaża, taką samą spacerówkę. Gondola wykonana jest jednak nie z misy plastikowej tylko ze sklejki. Ma słabsze- mniej szlachetne materiały. Raczej niezawodny. Dobry stosunek jakości do ceny. Najtańszy z porównywanych.
Tegoroczna nowość FLAVIO, posiada stelaż zaadoptowany od modelu Nico PLUS. Dobrej jakości materiały użyte do produkcji tapicerki (na poziomie modelu Luca). Nowością są aluminiowe elementy użyte przy gondoli, które wpływają na większą sztywność gondoli oraz estetykę. Budka gondoli posiada dodatkowy rozkładany segment tak jak w spacerówkach, dzięki czemu parasolka w upalne dni nie jest niezbędna (NOWOŚĆ). Przykrycia na nóżki (dwa osobne) posiadają charakterystyczne pikowania. Reasumując poziom wykonania oraz jakości na poziomie modelu Luca.

Ostatni model w porównania do wózek Silvia. Również tegoroczna nowość. Od tej pory ich flagowy model. Całkowicie nowa konstrukcja stelaża. Zastosowano inne wpięcia gondoli jak na opisanych powyżej modelach. Jednak względem opisanych modeli, spacerówki nie da się złożyć ze stelażem w jeden element do transportu. Gondola wykonana jest z misy plastikowej (ale ma innych kształt niż w modelu Luca). Gondola posiada taką samą możliwość rozłożenia dodatkowego segmentu jak model Flavio. Silvia jest najcięższa z wszystkich modeli waży 14,5 kg. spacerówka także montowana przodem i tyłem do kierunku jazdy. po złożeniu zajmuje najwięcej miejsca z opisywanych modeli, ale nie znaczy to, że dużo.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

nooo w koncu kupiłam jakies buty:P które nawet wygladaja hahaha;) ale juz nie mieszcze sie w 40:( tylko 41....oby po ciazy wrociły syrki do normalnych rozmiarów:P

zrobiło sie zimniej i zaczeło padać, ale ja lubie taką pogode:)
mąż poscierał ziemniaczki i smaże placki:) jest taki kochany ah :)

rano po sniadaniu tak mnie zoładek zabolał ze myslalam iż zejde:/ nie wiem czemu...moze ze jadłam zimne popijałam gorącą herbatą....troche sie wystraszylam ze to jakies skurcze czy coś....ale przeszło naszczescie, mały sie rusza wiec jest git :]

co do liczenia tygodni czy miesiecy to ja mowie jak ktos pyta ze jestem w tym np. teraz 28 tyg ;) a jak ktos nie jarzy to mowie 7 miesiac i już :P albo kiedy rodze:p hehhee :)

a u was jak tam dzionek mija?:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

haaaaj :)kasandra Rzeczywiście was pomyliłam :D aaa bo za dużo tych wszystkich informacji :D nie nadążyłam widocznie z właściwym przetworzeniem :D

em87 no włąśnie skoro chce zarobić to powinna sprzedać na necie albo komuś obcemu. Rodzinie można sprzedać za przysłowiowe grosze a nie za 1000 zł używkę , która w stanie nowym kosztuje 200zł więcej. Właśnie ta różnica mnie dziwi. Widać, nikt nie chce na necie za taką kasę kupić to wciska Tobie...

Ja liczę miesiące zgodnie z miesiącami jakie mijają od ostatniego dnia miesiączki czy daty rozwiązania z OM a nie wg. tabelek. Tak jest najrozsądniej i lekarze też mi tak liczą zawsze. No i dodatkowo mam ten plus, ze ja akurat mogę liczyć dokładnie od 1ego więc z każdym kolejnym miesiącem na dzień dobry i z ciążą wchodzę w kolejny :) 1 września zacznę więc 8 miesiąc :)

Malyna z teściową nijak. Nie rozmawiałyśmy ani się nie widziałyśmy od tamtej pory. Chrześnica R. ma za tydzień urodziny, na samą myśl jestem chora i zapewne sporo odchoruję to spotkanie :/ gratuluję nowych wygodnych bucików :D ja w dalszym ciągu ani nowych butów ani stanika :/

Odnośnik do komentarza

oosaa a przypomnij mi, jaki Ty miałaś problem ze stanikiem?
em87 chyba faktycznie rodzinka chce z Ciebie zedrzeć... Ale wiem, że głupio jest negocjować. Ja nie lubię nic kupować od rodziny/znajomych. Potem jeszcze narzekać nie można, bo zaraz odbierają to osobiście :)

Też nie wiem, jak odpowiadać ludziom w którym jestem miesiącu i raczej mówię kiedy rozwiązanie :) Każdy niech sobie obliczy na taki sposób, w jaki sam to rozumie.

P.S. właśnie zamówiłam łóżeczko. białe z szufladą :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

em87
Emii ja liczę dokładnie wg tego schematu :) tzn. że jestem teraz w 6 mies. i 2 tyg. (jednakże mówię innym, że jestem w połowie 7 mies. - tak jest łatwiej ludziom zrozumieć :) )

gabi85 u nas zawsze też w pt. czynne - jednakże wczoraj było święto, więc wszystkie sklepy pozamykane :) Swoją drogą wyglądasz rewelacyjnie :)

Kasik79 ja jadłam normalnie przed krzywą - myślę, że nie ma to znaczenia.. a wręcz przeciwnie może zaburzyć to wyniki - wydaje mi się, że powinno się jeść normalnie, żeby wynik był prawdziwy..

oosaa/misiabella Ja się nie dziwię, że chce kasę - być może nie powinna chcieć aż tyle.. coś bardziej symbolicznie, ale pomyślcie że ona musiała zakupić wózek i inne rzeczy ze swoich pieniędzy.. czemu ma to oddać za darmo? Już lepiej sprzedać na allegro czy tablicy.. Nie wiem czemu miałaby być poszkodowana..

A my właśnie zakupiliśmy nasz wymarzony wózek... co prawda miał być quinny moodd, ale ze względu na jego wagę zdecydowaliśmy się na quinny buzz 3w1 i jesteśmy barrrrdzo zadowoleni.. dobrze się prowadzi, dobra jakość, możemy wpiąć fotelik na czym nam barrdzo zależało ponieważ mamy trzydrzwiową hondę, co automatycznie powoduje mniej miejsca w bagażniku, świetnie się składa/rozkłada i ogólnie nie jest zbyt ciężki - jedynie gondola swoje waży..

Wczorajsze popołudnie spędziliśmy na grzybkach :) ah troszkę nam się udało zebrać, ale niestety jest jeszcze za sucho.. no nic może następnym razem będzie więcej :)

Przyjemnej soboty !

Mojemu chodziło o same słodycze. Kiedyś jak byłam z synem w ciąży to się najadłam słodkiego przed badaniami na tą glukozę, to jak poszłam dwa tygodnie później z wynikami to lekarka myślała, że mam cukrzycę i do szpitala poszłam, a tam co 2 godziny z palca krew mi brali i wyniki miałam dobre. I wyszłam do domu na następny dzień ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/6sute6hhii8u1s9p.png

Odnośnik do komentarza

Malyna
Hej laseczki:)
ale dzis fajna pogoda ahh....chłodno, chmurki idealna na wypad z domu:)
jak narzekałam ze sie maly mało rusza tak wczoraj i dzis caly czas szaleje:P brzuch normalnie chodzi na wszystkie strony:P

Kasia nie chce Cie martwić ale to nic nie da ze przez trzy dni nie ruszysz slodkiego:P bo jak masz tą cukrzyce to tak czy siak ci wyjdzie;) nawet dziewczyna co w ogole słodkiego nie jadły wychodziła. ale 3mam za Ciebie kciuki by było wszystko dobrze:)

kassandra :P hahahha...zarty zartami ale wiecie ze wiekszosc facetów mysli ze przy sexie dotyka penisem dziecko XD hahaha.....

łohhh trzeba sie ogarnać i na ta galerie uderzyć:P


Ale ja się nie martwię bo by wyszło na początku ciąży po badaniach ;) i glukozie na czczo ;) mojego brata narzeczona miała cukrzycę w ciąży, a w drugiej już nie :)

Odnośnik do komentarza

justys88 taki, że na samą myśl, ze muszę iść i kupić jestem chora :D a niestety jest to nieuniknione bo już ledwo się mieszczę i zaczynają mi się wylewać :/ Pocieszam się tym, że na okres karmienia mam dwa modele z poprzedniej ciąży więc będę miała przynajmniej to z bani, jeśli tylko rozmiar będzie ok, a myślę, że będzie :)

Odnośnik do komentarza

bombka podobno inaczej się je odczuwa- tzn. Bardziej jako wypychanie. Najlepiej po posiłku się położyć i powinnaś naliczyć co najmniej 10 ruchów dziecka i wtedy będzie Ok.

U mnie aktywność się nie zmieniła.. Dlatego lepiej sprawdzić czy dzieciątko rusza się po zjedzeniu i ewentualnie u lekarza czy wszystko Ok niż się martwić..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...