Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Justyś niczego jej nie brakuje, ma regulowany podnóżek może dlatego wygląda dziwnie, ale każda spacerówka ma regulowany :) Spacerówka z bebetto jest ogólnie duża, więc może posłużyć dłużej, tak jak i gondola. Zaraz wygrzebię jakieś foto Grześka w spacerówce to Ci wrzucę, zobaczysz jak wygląda z dzieckiem

Odnośnik do komentarza

ja tylko dorzuce jeszcze moje 3 grosze,
mialam zamiar kupic Solarisa, dzieki poradom Oosyy
jedynym jego minusem to bylo to, ze jest bardziej przesadzisty i miedzy duzymi kolami nie ma drazka, facet ze sklepu mowil, ze bylo troche zwrotow, bo kolka sie wykrzywialy
dlatego wlasnie w nowych modelach juz sie pojawil
z tego co opowiada Oosaa jej sie nic takiego nie przydazylo
szkoda, ze nie mozesz ich zobaczyc na zywo

Odnośnik do komentarza

koła wykrzywiały? pierwsze słyszę :) nic nam się nie wykrzywia, a poza młodym klocem ( 11 kilo) wozimy masę ciężkich zakupów. Nie wiem co człowiek musiałby z wózkiem robić, żeby te koła jakkolwiek szlag trafił :)
Proponuję wziąć pod uwagę fakt, że sprzedawcy mogą mieć interes we wciskaniu konkretnych modeli przyszłym rodzicom ;)

Odnośnik do komentarza

oosaa dzięki za fotkę i porady. Faktycznie to wcale nie wygląda dziwnie.
Dzięki Majus za info. Faktycznie, sama porównywałam kilka razy te dwa modele i akurat na brak drążka w Solarisie nie zwróciłam uwagi. Bardzo żałuję, że nie mogę ich porównać na żywo. Chociaż jeżeli decyzja będzie bardzo ciężka to wybiorę się na Targówek do Smyka i może tam uda mi się postawić je obok siebie :)
A w Solarisie chyba nie ma dodatkowej wentylacji na budce w postaci przewiewnego materiału? Na filmikach promo Luca widzę to, a na Solarisie nigdzie tego nie pokazują.

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

Amniodzik nic tylko lezec w takim szpitalu ;-) wczoraj zaczelam czytac ksiazke tej poloznej Kalyty, dziewczyny jak dobrze, ze nie rodzilysmy 20 lat temu, straszne opowiesci, a teraz o prosze nawet lekarze, ktorzy pobudzaja hihihi
Malyna ja odkurzylam wczoraj, zrobilo mi sie tak gorace, ze skonczylam w samych majtkach, tez jestem ciekawa jak ten Twoj chlop rosnie, kiedy masz nastepne badanie?
Emii jak tam dzisiaj u Ciebie?
Dziewczyny wrzucilyscie piekne foty i filmik. Az sie stesknilam za zobaczeniem mojej Wiktorii, na szczescie juz za rogiem wizyta u lekarza
Koolin co za dziad, nie przejmuj sie, jak mowia dziewczyny, dobrze, ze to sie stalo teraz a nie za pare lat, oszczedzilas sobie kupe rozczarowan, trzymaj sie cieplo

Odnośnik do komentarza

Justys88 nie straszy wogole, ja nie moglam sie wczoraj od niej oderwac, poszlam po pierwszej spac, jest bardzo fajna
na dodatek wczoraj tez obejrzalam na tvnstyle program "Polozne" - akurat same lekkie i przyjemne porody
to jest angielski program, caly czas podawali tam dziewczynom gaz do wdychania, w Polsce tez tak jest?
Czaki Tobie tez podawali? byl przy wszystkich porodach....
az dziw, ze nie snily mi sie polozne i porody w nocy ;-)

Odnośnik do komentarza

anmiodzik pozazdrościć personelu, na którym oko można zawiesić:) chociaż lepiej by był parchatym specjalistą a nie przystojnym konowałem:)
justys my wybraliśmy Bebetto Flavio, dla mnie jest najbardziej zgrabny i podoba mi się kształt stelaża pod gondolą (taki prosty i nieudziwniony). Chyba się jednak zdecydujemy - a opinie specjalistów, na stronie którą podałaś są jakieś z kosmosu-na jakiej podstawie takie oceny są wydawane? nie wnikałabym za bardzo w te opinie
Koolin z Twojej wypowiedzi wynika, że już ochłonęłaś z pierwszych emocji. Myślę że masz świadomość że dziecko jest najważniejsze - bo bezbronne i może na razie liczyć tylko na Ciebie. Bądź dzielna! Dużo sił życzę.

Odnośnik do komentarza

ugo generalnie Flavio to był mój faworyt na początku :) Nie podobają mi się w nim tylko te "chromowane" listwy na budce... A najbardziej urzeka mnie w nim pikowany ochraniacz na gondolę. A na stronie, którą podałam, przeczytałam wszystkie opinie użytkowników, bo te oceny specjalistów też są dla mnie niejasne. Ciekawe jak oceniają komfort? Może ankieta wśród maluchów? :D Flavio nie ma opinii użytkowników, bo to nowość. Luca i Solaris mają ich sporo. Szczególnie Luca, okrzyknięty hitem sprzedażowym 2013. Czyli jeszcze nie kupiliście wózka?

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

Odnośnik do komentarza

koolin współczuje Ci, ale musisz być silna dla maleństwa. Facet nie był Was wart i niech idzie w piz...Znajdziesz lepszego i bedziesz szczęśliwasza. 3mam za Ciebie kciuki.

malyna ja tam też na firmy nie patrze. Wybrałam wózek na Allegro, ma wszystkie atesty, jest zgrabny , ładny i mi sie podoba. Płacąc dużą kase za wózek, tak naprawde płaci sie za firmę. Ale każdy ma inne zdanie i swój gust :)

kasia gratuluje synka :)

Kurcze duze te Wasze dzieciaczki. Ja jeszcze nie wiem ile wazy moja. Na połówkowym to było ok 400 g. Juz sie nie moge doczekac wizyty u gina w Polsce :) Dziś znowu wybyłam na zakupy. Szału mozna dostac jak te malenstwa mozne pieknie ubrac. wszystko by sie kupiło najchętniej. Oczywiście pokupowałam kilka rzeczy i nawet trafiła mi sie tanio kurteczka na zime, różowiutka na białym misiu z przyszytymi rękawiczkami, taka malusia jest :) zastanawiałam sie czy bedzie praktyczna, ale jak ostatnio zimy takie łagodne w pl, to mysle, że sie przyda. Moze uda mi sie dokupić ocieplane spodenki do niej na wieksze mrozy.

http://www.suwaczki.com/tickers/iv093e5eso0fxzy5.png
http://www.suwaczki.com/tickers/kjmne6ydyz4px1ba.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...