Skocz do zawartości
Forum

Listopadóweczki 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Malyna, to super, że kicio ma się lepiej, kibicuję mu w powrocie do zdrowia!
Skąd wiedziałaś, ze bratowa za tego X-landera dwuletniego będzie chciała tysiąc?:). Tak wcześniej napisałaś i się sprawdziło. Zastanawiam się nad tą ofertą, bo przeczytałam o tym wózku średnie opinie, były też dobre, ale ona twierdzi, że jest w porządku. Wózek ma gwarancję jeszcze na rok, jak pisałam odstąpi mi zakupiony w zestawie maxi cosi i chyba bazę isofix. Wypadku nie mnieli. Jeśli wszystko ma gwarancję, to chyba nie mam powodów obawiania się o bezpieczeństwo. Ewentualnie fotelik dodatkowo sobie dokupię. Chce mi sprzedać, jeszcze takie gadżety, w sumie za 200 zł. Oosaa pisdałaś o laktatorach z aventu, tu jest taki mały do kupienia z medeli. Dziewczyny myślicie, że warto brać?
Jutro z rana jedziemy na wesele, podróż może zająć cztery, do pięciu z przerwami godzin, na weselę się cieszę, za mąż wychodzi moja bardzo dobra koleżanka ze studiów, która do tej pory żyła na tzn. kocią łapę i coś im się w pewnym momencie zachciało ślubu. Jej siostra jest dentystką, mało tego dwa dni we tygodniu przyjmuje w warszawie, więc ją wypytam o te nieszczęsne zęby. Tak, to znalazłam dobrze stojącą w rankingach klinikę dentystyczną, z cennikiem też najniżej nie stoi, ale jeszcze do zniesienia, gorsze są takie, które się reklamują, jako nie wiadomo co, a ludzie piszą, że im spartaczyli zęby, lub za jeden liczyli jak za dwa, bo był na granicy...Więc zęby zostawiam na najbliższy tydzień.
Już zaczynam się obawiać upływającego czasu, czy wszystko zdążę załatwić.

monthly_2014_08/listopadoweczki-2014_14679.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam reczny laktator z Avent i jestem b.zadowolona.

Wyszlam na chwile z pokoju, zeby wstawic pranie a moj dwuletni synek usiadl do kompa. Wszystko poprzestawial, lacznie z wylaczeniem internetu i wypil 1/3 kubka mojej kawy!!!! Odbijam sie od scian i czekam na jego dzemke ale chyba nie dzisiaj....heh ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/h44ecsqvmfx1oo1u.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

i uj! butów nie kupiłam:/ wszystkie ciasne! chyba zostaną mi jakieś ortopedyczne dla starych babć :| :( jeszcze w sobote idziemy na galerie mooooooze cos trafie....w sumie mogłabym chodzic w adidasach ale mi w nich za gorąco:///

misiabella a dziekuje w imieniu Morisa:)
a widzisz bo ja jestem wróżka haaha:) wiesz jakby nie patrzeć na chłopski rozum...dorzucisz do tysiaka z 100-200 zł i masz nowy wózek...chociaz nawet za tysiaka mozna kupic fajne:) zwlaszcza ze jak mowisz wózek nie ma super opinii...więc ja bym sie zastanowiła czy warto;) bo jak juz pisałam ludzie teraz maja szajbe na punkcie marek a dla mnie te xlandery wygladaja tak samo jak np. tutek który jest dwa razy tanszy a jest swietny bo widziałam na zywo:) wiec zrób burze mózgów z męzem;D

a mnie 3 trymestr przywitał bólem pleców (codziennie) bólem krocza, piersi, brzucha....full opcja:D naszczescie troche uspokoiła sie zgaga.....w nocy wstaje co chwile siku...zle mi sie lezy, przy zakładaniu majtek spodni ogolnie zgięciu boli brzuch;) no ale jakoś gacie załozyc musze:P hahahah

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Malyna dzięki za opinie, ja już sama do swojej własnej opinii zaufania nie mam, choć przed ciążą byłam daleko od takich dylematów:). Chcę poznać różne punkty widzenia i wtedy mi się wydaje, że lepszą decyzję podejmę:). Jak napisałam pismo do zusu, to mój M, jak to sprawdził (dobrze, że dałam mu do przeczytania), to stwierdził, że zdania zawiłe, brakuje wyrazów, które w mózgu mam, ale zapominam przelać na klawiaturę, w zusie mogli by się nie domyśleć, o co mi chodzi, przy małej odrobinie złej woli:).
Ja jak zakładam majtki, spodnie, spódnice czy buty zapinane, to muszę to robić bezwzględnie na siedząco:). Siadam na brzegu wanny, albo na stołku turystycznym, specjalnie go postawiłam przy wejściu.
Malyna, może kup sobie buty, które mają rozciągające się gumki. Zresztą już upały przechodzą, więc i w addidasch mogłabyś pomykać.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

Hej brzuchatki:))
No u mnie w brzuszku mieszka 100% dziewczynka:))) po 5 minutach pięknie rozdziabila nóżki i pokazała co miała miedzy nóżkami:)) Jest w pełni zdrowa serce prawidłowo funkcjonuje kazda komora jest na swym miejscu mozg prawidlowy :)) wazy 930g:))i ciągle ssała kciuka i tak sie ułożyła blisko ścianki macicy przez to nie mogliśmy zrobić jej ślicznego zdjęcia buzki ale jest zdrowiutka wszystkie wymiary, pomiary ma dosłownie po środku Doktor mowila ze nie ma zadnych ale co do rozwoju naszego maleństwa:)) Wody płodowe mam prawidłowo a co do wyników krwi to mowi abym jedynie polepsza sobie hemoglobine i mówiła bym brala tabletki o nzawie "burak " 3 razy dzienie po 2 tabletki i w zupełności wystarczy:))
Jejku jestem mega szczęśliwa:)) Maz tez sie cieszy ze będzie mieć swoja mala księżniczkę do pilnowania bahaha Bylam u rodziców przekazać im wiadomości to każdy sie poryczał oglądając filmik i sie cieszyli ze będzie mała pitolinka:)) Noo i potem znajoma przyszła opic moja mala Andrae i tak dzień pelen wrazen byl:))
Malyna a moze trampki?? lub adidasy siatkowane :))mega przewiewne:))

Odnośnik do komentarza

Misiabella to daj znać co z tym wózkiem postanowiliscie:)
tez mam czesto skleroze:P nawet bez ciazy haha:)
a co do butów to namierzyłam sie miliony:/ i espandryle, i z siateczki, i materiałowe i tenisówki z gumkami....nic nie pasuje, wszystko ciasne jak cholera:((( a te adidasy co mam to one sa z tej grubej siatki i gabki takie cos w stylu do biegania z nike a mi w nich gorąco:((( nawet balerin zalozyc nie moge!!:(( cos musze znaleźć bo nie bede we wrzesniu pociskac w sandałach czy emu :P haha...
jak wychodze z męzem gdzies to on mi zapina sandały:D haha...ja to juz ledwo w wannie sie mieszcze:/ cyrk doslownie:P

poniżej dodam zdjecie moich kudłatych:D

monthly_2014_08/listopadoweczki-2014_14683.jpg

monthly_2014_08/listopadoweczki-2014_14684.jpg

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Emii gratuluje córeczki:) i ciesze sie ze wszystko wporządku:) oby tak dalej!!! i śliczny profil:D jak bede na wizycie tez poprosze o jakies zdjecie buźki jak sie da:) i swietny tatuaż :D

no kudłaty to smiechowy:P i do tego śmietnik...wszystko zje co mu sie da:P

trampek nie wsadze bo mam w domu:( a adidasy jak pisałam mam ale mi z nich gorąco...szukam jakiś balerin albo wsówek .....zobaczymy w sobote :P

http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b15nmgn8vknf3.png

Odnośnik do komentarza

Czesc babeczki:-)
U mnie dzisiaj chlodek a mi i tak nogi spuchly a w dodatku zaczyna pobolewac mnie zab...dobrze ze malutka fika sobie to przynajmniej czlowiek spokojny:-) co do tego wozka to zgadzam sie z malyna 1000 zl za uzywany to duzo ja za swoj 3w1 zaplacilam 500:-) ahh no i kocyk dzisiaj dotarl i jest boski wiec polecam:-)
Malyna slodziaki te twoje kociaki:-) ja mam szynszyle:-) na zdj z moim syneczkiem :-)

monthly_2014_08/listopadoweczki-2014_14687.jpg

Odnośnik do komentarza

Czaki położna powiedziała, że u nich w szpitalu z miejsca odmawiają znieczulenia komuś kto ma tatuaż w tym miejscu czy jakieś zmiany skórne ^^ Tak więc czy jest to przesadzona historia czy nie to tak do tego podchodzą przynajmniej tam gdzie mam rodzic. Anestezjolog jest dostępny non-stop ale jak widać muszę mieć inny problem. Nie wiem dokładnie w którym miejscu się wkłuwają ale od połowy pleców do kości ogonowej mam dziarę, może trafi na miejsca puste, a jak nie....to nie rodzę...

Ile takie znieczulenie kosztuje?

Ja też nie mam tu blisko żadnej matki:) koleżanka rodzi pół roku po mnie... Już i tak wśród znajomych i rodziny staram się zmienić temat z dzieci, ciuszków, porodów i objawów ciąży-> zdaje sobię sprawę, ze jest to dla nich męczące hehe a dla mnie to teraz caały świat.

justys88 dzisiaj mam wizytę u gina, ale tego z przedwojennym USG. Za tydzien płacę za 4d i mają mi cholera powiedzieć co tam siedzi:D Najem się słodkich rurek^^
Zobaczę jak moje leży bo ostatnio w poprzek się usadowiła:D
Majus mi też powiedział ostatnio że na 90% dziewczynka, ale nie chciała się pokazać więc nie wiem po czym wnosi. Chce wiedzieć na 100%;p hehe
Emii fajnie że i u ciebie się potwierdziło dzieciątko:D A obraz dzidziusia ssającego kciuk jest przesłodki. Moje dłubało w nosie hehe a przynajmniej tak wyglądało.

Jestem dzisiaj taka nerwowa, że aż dostałam biegunki. Po tej szkole rodzenia, wiadomości o tatuażu i olewatorskim podejściem mojego P. mam już chęć się rozbeczeć.Jedziemy dzisiaj w nocy nad morze, a że to jest decyzja ostatecznie podjęta wczoraj, robię pranie za praniem i myślę co tu jeszcze przygotować...P. zamiast mnie wspierać to z pretensjami że chce sobie udek nasmażyć na drogę. Nie mam zamiaru jeść hot-dogów z orlenu. Ja pierdole zabije dzisiaj kogoś normalnie. Jeszcze pogoda jesienna wręcz się szykuje nad tym morzem. wybrałam sobie termin.

http://s1.suwaczek.com/201412114580.png

[link=https://dzidziusiowo.pl/suwaczki]noborderhttps://dzidziusiowo.pl/suwaczki/5fa867d16cfeb.png[/img][/link]

Odnośnik do komentarza

Cześka26 no wiem, ze to nie najtaniej za ten wózek, spodziewałam się jakieś 600-800max zł, cena jest taka, jaką można wystawić na allegro i raczej nie ma pewności co do sprzedaży, zobaczymy, czy będziemy mieli też czas by za tym wózkiem latać, mi już mózg się lasuje, od tego przeglądania, porównywa i wątpliwości.
Ta szynszyla to wygląda na większą od Malyny kotów, czym ty ją karmisz:D.

http://www.suwaczki.com/tickers/lprk3e5e0ehn61u6.png

Odnośnik do komentarza

podgrzewacz się bardzo przydaje, tak jak i niania elektroniczna jeśli ma się większe mieszkanie czy dom :) szczerze polecam.
Sterylizatora natomiast nie używałam i nie miałam. Normalnie myłam butelki (Avent) pod bieżącą wodą z Purem, a potem przeparzałam zagotowaną w czajniku wodą. Po 3 miesiącach zrezygnowałam z przeparzania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...