Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe skarby 2014 :)


Mysia89

Rekomendowane odpowiedzi

teosia masz bardzo podobny brzuszek jak ja i też mi już opadł ruchy czuje już bardzo nisko.Świetnie wyglądasz ręce i nogi masz szczuplutkie tylko brzuszek jest widoczny:)

magalena przede wszystkim weź kartkę i długopis i niech ci powiedzą co potrzebujesz dla maluszka i dla siebie, niektóre szpitale dają coś od siebie i nie trzeba brać z domu. Zapytaj o znieczulenie , o to do kiedy mąż będzie mógł zostać przy porodzie ( u mnie męża prosili o wyjście jak miałam bóle parte).To chyba jedne z ważniejszych pytań.

Dziwne, że nie maja podpisanej umowy na NFZ z USG, bo przecież przed porodem zawsze robi się USG ... dziwny szpital chyba bym się bała w nim rodzic;)

Ale u nas fajny chłodek dziś:)

Odnośnik do komentarza

hej ciezaroweczki no moj Kacperek juz jest na swiecie 17 lipca przyszedl na swiat z waga 2330 dostał9 punktow wczesniaczek ale slodziak nad slodziaki ,przeszlismy razem duzo i pobyt w szpitalu itd ale nieda sie opisac co czuje jaka radosc ,mam swoje szczescie juz blisko siebie ktore patrzy namnie ,cos cudownego dla matki,wam dziewczynki zycze aby wszystko bylo dobrze ,zdrowka .

Odnośnik do komentarza

asiunia72 gratulacje, najwazniejsze ze jestescie cali i zdrowi :)

A z tym szpitalem to naprawde jazdy dowiem sie cos wiecej w piatek bo to paranoja jakas. zrobilam sobie liste o co mam pytac a jak mi nie przypasuje to bede szukac innego :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam.Jestem sama w domu.Czuję sie jakoś dziwnie,serce mocniej mi bije,czułam kłucia w pochwie,ale tez i w odbycie,oraz takie parcie jakby dzidzia chciała wyjść.Do tego cały czas bolą mnie krzyże.Położyłam sie,ale ból krzyzy nadal nie przechodzi.Jeszcze zobaczę jak się bede dalej czuła.Jak nie przejdzie to chyba zadzwonie do ginekolog.Jutro mam wizytę po 18,może dotrwam.A co do brzuszka to juz mi pare osób mówiło,ze opadł i lżej mi sie oddycha to napewno.Pozdrawiam.

http://fajnamama.pl/suwaczki/t0osvcu.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/jvongjz.png

Odnośnik do komentarza

Już mi jest trochę lepiej,żeby ta nocka szybko zleciała.A i jeszcze jedno.Chrzestna mojego synka,a moja siostra chce Go zabrać na Mazury.Syn ma prawie 10 lat.Ma przyjechać jej chłopak,którego już od paru lat znamy samochodem i ich zabrać tam do jego rodziców.Mateusz czyt.mój syn wczoraj jeszcze chciał jechać,a dzisiaj sie rozmyślił,bo powiedział,ze sie bedzie o mnie martwił.Mąż twierdzi,ze skoro nie chce,to nie ma go co namawiać,no pewnie i racja.A co Wy o tym sądzicie?

http://fajnamama.pl/suwaczki/t0osvcu.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/jvongjz.png

Odnośnik do komentarza

za wiele nie mogę się wypowiedziec bo jeszcze nie mam dziecka ale skoro nie chce to nie ma co go zmuszac niby mozna mu szepnąć ze wsio bedzie ok ale synek duzy juz wiec pewnie wie co nieco co chce :)

mnie mój maluszek skacze ciagle po brzuszku, od jakis 2-3 godzin ciagle słysze z wnętrza glosy jakby mi burczało, i tak tez postanowilam zjesc wiecej niz zwykle bo stwierdzilal ze moze nie czuje jak jestem glodna ale za wiele sie nie dalo bo mnie pogonilo i tak caly dzien co zjem to toaleta sie klania,
az dziwi mnie ze tak szybko wiec zjadlam troche czekolady zeby mnie nie przeczzyscilo za bardzo i juz poltora litra wody wypilam

pochwalilam sie do mojego ze mamy juz w gronie kolezanke ktora urodzila, stwierdzil ze fajnie ale powiedzial ze ja mam jeszcze chociaz do konca miesiaca wytrzymac :D

a i chcialam dodac zdjatko mojej pileczki ale nie moge znalezc kabelka od telefonu :( chyba bede musiala aparat odkopac :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

teosia zapytaj może czemu zmienił zdanie, może to jakiś banalny powód, bo 10 letnie dziecko nie powinno myśleć o problemach dorosłych:) , bo jeszcze na zamartwianie się ma czas, a wakacje mógłby fajnie spędzić - niedługo szkoła.

Mi dziś kuzynka moja córę zabrała do piątku żebym wypoczęła - no nie powiem już mi się tęskni, ale wiem, że jej się tam krzywda nie dzieje, a zamiast siedzieć w domu się wybiega i wybawi:)

Odnośnik do komentarza

Asiunia wielkie gratulację,dużo zdrowka dla Was, jejku podziwiam ,a zarazem jestem przerażona swoim porodem.Jak Kacperek?jak znajdziesz czas napisz coś więcej.Trzymajcie się ;-)
Teosia Ty chyba troszkę przytyłaś i to tylko w brzuchu :-) super wyglądasz,mam nadzieje,ze lepiej sie czujesz i syn zmienil zdanie,i skorzystał z wakacji :D

Odnośnik do komentarza

asiunia72 serdeczne gratulacje:)

mamaali lacze sie w bolu (pewnie wlasnie odsypiasz). Najpierw dlugo nie moglam zasnac co stalo sie juz standardem:( a potem o 5 kot zafundowal pobudke domagajac sie pelnej miski i wypuszczenia na dwor. Teraz oczy na zapalki...

Na dodatek mam wzmozony apetyt od kilku dni. Wlasciwie 2 godziny po sniadaniu jestem glodna, po obiedzie zreszta tez. Masakra;)

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2hdgex72wz7oq.png

Odnośnik do komentarza

Smile2 dokładnie ... nie umiałam zasnąć, jak zasnęłam to obudziłam się na siku o 4;00 poleżałam do 5:00 zjadłam śniadanie i poszłam dalej spać;). Pospałabym jeszcze troszkę, ale muszę odebrać w końcu badania z przychodni, bo juz tydzień chodzę, a tylko do 9:00 wydają.

Dziś mnie czeka zły dzień;) .Muszę znaleźć sukienkę na wesele które będzie 2tygodnie przed porodem - więc dziś nabiorę kompleksów, że w nic się nie mieszczę i we wszystkim wyglądam źle!!

Odnośnik do komentarza

hej dziekuje jak porod skamplikowany ale niechce nikogo stresowac ,powiem jedno czlowiek przeszedl swoje i skaczylo sie cesarksa znieczuleniem ogolnym bo niebylo czasu juz nanic tylko tyle powiem ,maly urodzil sie 32 tygodniu ciazy mial bardzo dobra wage ,jeden dzien pod respiratorem ale pozniej juz sam odychal Kacperek silny chlopak jak przystalo na faceta,jedynie mleko sciagam z piersi bo jak ssa zasypia przy cycu ,te wstawanie co 3 godziny i sciaganie karmienie to juz kwestia przyzwyczajenia wiec kolezanki spijcie ile sie da -]odpoczywajcie ,czas spedzajcie tak jak lubicie bo ja teraz wiem ze swiat kreci sie kolo mojego skarbusia ,niewpowiem jest czlowiek zmeczony ale te zmeczenie jest takie slodkie,jak tylko jak karmie popatrze jak sie usmiecha ,jego mineczki wymiekam i moge gory przenosic ,zdjecie dodam jak moj wroci z pracy,a teraz wracam prasowanko czeka.....

Odnośnik do komentarza

asiunia72 to jeszcze raz gratulacje i zdrowka zycze oraz czekamy na zdjecie

mamaali nie ma sie co denerwowac bedziesz dobrze wygladac w sukieneczce i beda cie podziwiac nie zalamyj sie od poczatku z usmiechem trzeba podejsc do tego
Ja mam termin na 30 a 27 mam slub i wesele tylko odrazu uprzedzilam ze raczej nas nie bedzie ale moze chociaz na slyb pojde

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

asiunia72 gratuluję z całego serduszka! :) i z niecierpliwością czekamy na jakieś foto :) mam jeszcze do ciebie pytanie: jakiego laktatora używasz? Bo podobno każdą z nas czeka nawał pokarmu w 2-3 dobie i wtedy trzeba odciągnąć co nie co żeby nie zrobił się bolesny zastój. . No i gdyby trzeba było zostawić nasze maleństwa na parę godz np z dziadkami to też laktator niezbędny. ... elektryczny wydaje mi się dużym wydatkiem tym bardziej że i tak mamy w co teraz inwestować i myślałam nad ręcznym z Aventu...

http://www.suwaczki.com/tickers/eikt3e3k2vzt2g5q.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...