Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Ola88

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  K
 1. Ola88

  Majówki 2018

  Agnielcia współczuję
 2. Ola88

  Majówki 2018

  Agnielcia jeśli twój lekarz potwierdzi że ciąża się zatrzymała, to da ci skierowanie do szpitala na łyżeczkowanie. W szpitalu przed zabiegiem musi to potwierdzić 2 lekarzy. Ja ci życzę, by jednak gin z IP się pomylił i w maleństwem było wszystko dobrze. Nie raz słyszałam o dziewynach które były wysyłane za zabieg, a okazywało się u innego gin, że dzidzia dalej dobrze się rozwija. Trzymam za was kciuki.
 3. Ola88

  Majówki 2018

  Agnielcia nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale chyba na kolejnej wizycie mam mieć badanie prenatalne to będzie 10/11 tydzień ale czy możliwe że tak szybko? :) 1 badanie prenatalne wykonuje się od 11t 1d do 13t 6d choć idealnie jest je wykonać w skończonym 12tc
 4. Ola88

  Majówki 2018

  Sasujka witamy w naszym gronie
 5. Ola88

  Majówki 2018

  Ja to non stop słyszyszę opinie typu, że osoby pobierające 500+ dały się kupić PiSowi, że przez, to wszystko drożeje, że teraz kobiety zachodzą w ciążę bo kasę na dziciaki chcą i wiele innych w większości negatywnych. Tego typu opinie słyszę z bardzo różnych stron.
 6. Ola88

  Majówki 2018

  Pytanie do dziewczyn w 2 i kolejnej ciąży. Czy was też denerwują komentarze na temat 500+ ?
 7. Ola88

  Majówki 2018

  Niepewna, ja akurat cię doskonale rozumiem. W mojej pracy spotykam się z nie jedną kobietą w depresji. Że swojego doświadczenia wiem jedno, że pomoc specjalisty i rodziny jest niezbędna. Teraz mąż ma prawo cię nie rozumieć, ale po rozmowie ze specjalistą i on zrozumieć powinien i zacząć cię wspierać. Ja ci życzę byś podjęła dobrą decyzję i jak najszybciej skontaktowała się z psychologiem lub psychiatrą.
 8. Ola88

  Majówki 2018

  Alyynkaa na tym etapie to widać tylko spożywczą, no chyba, że tamta ciężarna ma rengen w oczach :)
 9. Ola88

  Majówki 2018

  Ja będę takie badanie wykonywała jeśli na USG w 12tc wyjdzie coś nie w porządku lub będą jakieś wątpliwości. Na to usg jestem umówiona dodatkowo do innego lekarza z porządniejszym sprzętem niż ten który posiada moja gin.
 10. Ola88

  Majówki 2018

  Martini00 Nie wszędzie psycholog przyjmuje na skierowanie. Za darmo i bez skierowania psycholog przyjmuje w Ośrodkach Pomocy Rodzinie, MOPS, Ośrodkach Profilaktyki Uzależnień, Ośrodkach Interwencji Kryzysowej.
 11. Ola88

  Majówki 2018

  Zawiszka współczuję
 12. Ola88

  Majówki 2018

  Ann1ee Powiedział, że w tak wczesnej ciąży nie powinno się podróżować, bo można ją stracić... Sorry, ale jakiś dziwny twój gin. Jeśli ciąża nie jest zagrożona i nie trzeba leżeć plackiem, to niby dlaczego wyjazd miałby spowodować utratę dziecka? Idąc tym torem to ja i kilka moich koleżanek nie powinnyśmy mieć dzieci
 13. Ola88

  Majówki 2018

  Niepewna tak jak już dziewczyny napisały dobrze by było porozmawiać z kimś o twoich emocjach. Nie koniecznie ktoś z rodziny czy znajomy, a np psycholog który pozwoli ci zrozumieć dlaczego w ten sposób odczuwasz to co się z tobą dzieje. To może być depresja ciążowa. Ona się zdąża i wymaga konsultacji psychologicznej/psychiatrycznej. Witam nowe przyszłe mamy fajnie, że jest nas coraz więcej. Olijaa z nospą trzeba uważać, bo ona nie jest obojętna dla dziecka.
 14. Ola88

  Majówki 2018

  U mnie 3 ciąża i każda puki co inna. W pierwszej pierwsze 12t nie pamiętam by cokolwiek mi dokuczało, dopiero później zgaga dała popalić i skurcze. w 2 miałam delikatne mdłości i pod koniec zgagę. 3 - masakryczne mdłości i wymioty całodobowo, zawroty głowy, duszności i ciągłe zmęczenie. Mam 2 synów a teraz zobaczymy kto to będzie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...