Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczki 2014


oby Laura

Rekomendowane odpowiedzi

mag349 - mnie tesciu wpiernicza, nie przejmuj się, on chce wnuczuke bo bedzie na nia Helenka wołał, jak przyjezdzam to tylko slysze jak Helenka, a mnie szlag trafia. Chcielismy corke jakby sie okzało ze bedzie nazwać Lena, ale nie da się bo będzie na nią wołał Helena...wiec na zlosc tesciowi będzie corka Klaudia, albo Aleksandra :P

Odnośnik do komentarza

Hihihi, tak to już jest z tymi teściami/teściowymi. Trzeba czasem zęby zacisnąć i przeczekać, aczkolwiek jak tak często się to zdarza, to czasem się uleje :D

A co do imion, to ja bym bardzo chciała Milenkę, gdyby była dziewczynka, ale moje chłopaki się nie zgadzają. A tak by fajnie brzmiało: Milenka i Emilek :)
A jak będzie chłopczyk, to chyba będzie Filip, bo ostatnio stwierdziliśmy, że skoro mamy już Emila "z drewutni", to teraz pora na Filipa z konopii. :D

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kvkqf183y.png

http://www.suwaczek.pl/cache/8352800cb8.png

Odnośnik do komentarza

Filip bardzo ładnie :) Mi się Szymon i Jakub podoba, ale juz w rodzinie mojego G są chlopcy o tych imionach i jeszcze maja takie samo nazwisko jak nasze to stwierdzilismy ze nie bedziemy dublować :) a że teraz kolej na wybór mojego G. to on dla chlopca stawia na Ignacego lub Kacperka ;)co prawda Ignaś mi średnio podchodzi, ale cóż ja zrobie jemu się nie zbyt podobało Hubert jak wybrałam dla syna, ale przetrawił :P

z tesciami i przebojami z nimi to ja moge ksiązke napisac :D

karinaa witamy :)

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamy, zapraszamy do rozmów:-)
Mag wszystkiego najlepszego dla Twojego synka, duży już chłopak, a torcik super:-) Co do brzucha, to się nie przejmuj, ja mam większy...
Zmykam zaraz po córę i do lekarza, ale się nie mogę doczekać, o raju, jak jeszcze nigdy wyczekuje kiedy ta wizyta wreszcie...

A co do teściowych to moje ostatnio mnie skwitowała, że głupoty gadam, że czuję ruchy maluszka, bo ruchy to się zaczyna czuć w połowie ciąży...( to tak jakby nie umiała policzyć, że ja praktycznie w połowie już jestem...) Wnerwia mnie tym strasznie i tym jak to "będziemy mieli od nowa zawrót głowy"-my tzn. ona i my:-D Ogólnie Teściowa moja jest ok, nie jest jakaś natrętna, wściubska itd., ale czasem wkurza jej gadanie trzy po trzy, tak jakby ona nie urodziła tych troje dzieci i ich nie wychowywała... No i dla chłopczyka wybraliśmy imię jej pierwszego męża-to dopiero był dla niej szok i za żadne skarby nie chciała, żeby tak miał na imię, ale spasowała, bo widzi, że ja nie ustąpię:-))))

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3gzu37egk3l41.png

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqvcqg91swhuv5.png

Odnośnik do komentarza

Hejko wszystkim !!!
Ja jako że sama dzisiaj jestem w domku, ale jutro M. ma wolne, to dopiero czekam, aż zaczyn mi urośnie i dopiero będę wyrabiać ciasto na pączusie :) pogoda piękna u nas !

aschka7 - zdradzę Wam moją małą słodką tajemnicę :P w jednym oknie otwieram sobie pole do pisania, otwieram nową kartę przeglądarki z Waszymi wpisami i tak od razu sobie odpisuję.

oby Laura - przynajmniej będziesz miała pączki dobre jakościowo, bo te gniotki sprzedawane w supermarketach to porażka jakaś ! a koło mnie jest najstarsza pracownia cukiernicza w Warszawie i żeby nie skłamać, rano kolejka była chyba z kilometrowa, mają nawet ograniczenie, że na jedną osobę 20 pączków ... no ale są pyszne ! i podobno sam Piłsudzki u nich kupował :D:D

cukierkowamama - w tym kitowym samopoczuciu masz pączki i USG czyli dwa powody do super radości :) ja mam zamiar bezkarnie się objadać, a co tam - w końcu dopiero jutro będę płakać, że jestem grubba :D

mag349 - łaaaał, wszystkiego najlepszego dla Przystojnego Solenizantaaa :**** a co do ciśnienia w oku, jesteś pod opieką okulisty? szczególnie teraz w czasie ciąży? P.S PIĘKNIE WYGLĄDASZ !!!

Swetełka - hej kochana ! też jestem z Warszawy ! i niedaleko nas jest jeszcze WielkiZnakZapytania :D Gratulacje dziewczynki :D:D

emilka332 - demotywatora pokazałam, przeczytaliśmy wspólnie, uśmialiśmy się, ale mam cichą nadzieję, że jednak ta sugestia została odczytana i zostanie wdrożona w życie :P jak nie, to mój M. będzie popylał z workami piasku przy kostkach :D

karinaa - witamy, witamy :D

Co do imion, to u nas zmienia się jak w kalejdoskopie :)
Chłopiec : na drugie na pewno będzie miał Jan [ bo ja nie ustąpię w kwestii nie posiadania drugiego imienia :P ] a na pierwsze Kacper, Henryk, Nikodem, Natan/Nataniel
Dziewczynka : Na drugie na pewno Krysia a na pierwsze Nadia, Vanessa, Anastazja :P

Odnośnik do komentarza

przy pierwszym dziecku, to mi się teściowa wymądrzała, porównywała moje objawy bo jej objawów jak ona była z drugim w ciąży, że ja mam to samo. Mieli pretensje o to, że tam czasem wyniki wyszły mi nie takie, strasznie się wtrącała, ale samą siebie przeszła jak mi się Bercik pochorował i ona poleciała do swojego lekarza zapytać się czy nasza pediatra wlasciwe dziecko zdiagnozowała...wtedy moja cierpliwośc siegneła zenitu i Paszcze otworzylam, w sumie do tej pory mimo ze się poprawiło, tescie dostają połowiczne informacje i mam zdystansowane podejscie, bo działaja na mnie jak płachta na byka.

Odnośnik do komentarza

hello, byłam wczoraj w Smyku pooglądać wózki. I wiecie co.. zachwyciłam się wózkiem Jedo Fyn. Może na zdjęciach wygląda troche jak balkonik hehe, ale w realu jest fantastyczny! Jak będziecie miały okazję nim pojeździć przekonacie się jaki super. Jest lekki, wygodny, solidny, mega zwrotny. Dla porównania miałam "jazde próbną" kilkoma innymi i nawet droższymi wózkami, jednak ten Jedo Fyn najbardziej zapunktował:) do tego jest bezawaryjny. Ponoć w zeszłym roku w całej Polsce było tylko 20 reklamacji.

http://www.suwaczki.com/tickers/ckai3e3kz4b4azjv.png

Odnośnik do komentarza

cukierkowamama, Juskaa - dziękujemy za życzenia.

Pod opieką okulisty jestem od dziecka, bo problemy z ciśnieniem, to niestety nie jedyny mój oczy problem. Ale też między innymi ze względu na to z synkiem miałam cesarkę.

Dobra, lecę nakarmić rodzinkę (łącznie z teściową :D ) i jedziemy odwiedzić pradziadków :)

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kvkqf183y.png

http://www.suwaczek.pl/cache/8352800cb8.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie ale mamy piękny dzień :)
Dzisiaj czuję się jak nowo narodzona :D

Witam nowe mamuśki :)

A ja już po obiadku i pełen relax z moją kicią , goście pojechali a mialam znowu smyka 1,5 rocznego na troche a rozrabiaka ja nie wiem co :D ale co chwile wskakiwał na łożko i kleił się do mnie hehe . A jak był malutki to go strszanie bujali do snu a ja dzieciaka tylko wzięłam na ręce i pochodziłam po pokoju i moment spal :D. Taka magiczna ciotka ze mnie hahahaa.
Ale cisza spokój już i teraz łapie energie i zrobiłam zakupy ale począ zjadłam jednego bo za slodko mi ;/ fuuuu.
A wiecie co , zachciało mi sie wojskowego jedzenia chłopskiego takiego - kiełbasa na patelnie kiszona kapusta i cebulka razem i hmmmmm pycha zachcianka spełniona.

Juskaaa Ty już napisałaś prace a ja nie mogłam za to ruszyć po tym zabiegu ;/ no fatalnie się czułam ale zaraz zabieram sie za robote mam jeszcze do połowy kwietnia sporo czasu na napisanie prac z 4 przedmiotów :) ale weny za chiny ludowe nie mam :D

Kurcze wy juz wiecie jaka płeć maluszka a ja łudze sie,ze to dziewczynka ;p ale nie nastawiam sie na nia ;(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza
Gość mama trzeciaczka

Witajcie!
Fajnie , że u was tak wszystko leci do przodu- u mnie chyba też ale dziś mam jakiś masakryczny dzień. Boli mnie głowa, w nocy niewiele co spałam- robiłam dobowy profil glukozy mojemu 16- latkowi. W dodatku rano się obudziłam i nie mogę pokonać nudności aż do teraz. Do gotowania obiadu postawiłam młodego człowieka- skoro jest w domu niech popracuje, ale i tak co chwilę muszę wejśc do kuchni i sprawdzić jak nam obiadek pomyka. Potem uciekam do otwartego okna bo zapach gotowanego wyjątkowo mnie dziś meczy. Mam nadzieję, że uda mi się dziś troszkę przespać- na razie głowa mi pęka pozdrowionka dla wsz wszystkich kochane!

Odnośnik do komentarza

Swetełka - pewnie ! tylko nam WielkiZnakZapytania troche wydobrzeje i możemy nawet w trójkę zaliczyć kawkę i jakieś pyszne ciacho :)

~mama trzeciaczka - Może wykorzystaj to, że kuchnią zajmować sobie głowy nie musisz i idź chociaż na krótki spacerek?

Wiecie co, doszłam do wniosku, że to chyba z powodu braku pracy wszystko mnie tak dołuje. Dziś robiąc ciacho na pączusie czułam się jak ryba w wodzie <3 zrobiłam konfiturę wiśniową i nadzienie czekoladowe i teraz czekam aż wystygną . W ciasto tyle miłości włożyłam, że wylewa mi się z miski więc jestem baaaardzo zadowolona :D Zrobiłam obiadek, w sumie przygrzałam, bo zostało mi z wczoraj pozmywałam i nie mogę doczekać się wałkowania ! <br /> Zarażam Was kochane pozytywną energią ! niech moc będzie z Wami hahahaha !

Odnośnik do komentarza

No już jestem, ale mało zadowolona w sumie z wizyty...
Lekarz stwierdził, że usg zrobimy dopiero w kolejnym miesiącu, a dziś tylko posłucha serca. Ale "radio" coś nie chciało mu odburzyć, więc zrobił mi "szybkie" usg, żeby zobaczyć jak pracuje serduszko-pracuje ładnie:-) Przy okazji chciał zerknąć czy to chłopak czy kobitka, ale po oglądaniu z każdej strony stwierdził, ze nie wie... Co do mojego puszczania krwi nosem-zalecił rutinoskorbin 3 razy dziennie i badania na krzepliwość krwi. No i tyle...

Niby coś wiem, ale nic nie wiem...

http://www.suwaczki.com/tickers/2nn3gzu37egk3l41.png

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqvcqg91swhuv5.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie nowe mamusie:)
WielkiZnakZapytania trzymam kciuki za Twoje samopoczucie.
cukierkowamama trochę Cie rozumiem. Jak byłam na USG genetycznym i pani doktor nie pokazał mi synka tylko opowiadała to mimo , ze wszystko z nim dobrze to czułam straszne rozczarowanie , że go nie widziałam. Cały dzień tak się wtedy czułam, więc rozumiem co czujesz. Dobrze , ze z dzidzią wszystko ok. Głowa do góry , następna wizyta będzie lepsza.
Dziś przez ten tłusty czwartek to jakaś masakra. Kupiłam sobie pączka na śniadanie , potem pojechałam na chwile do pracy, a tam koleżanki raczyły się tymi smakołykami , więc razem z nimi wciągnęłam dwa i przed chwilą w domu jeszcze jednego masakra! Mój małżonek się śmieje , że nie jest tak źle - dwa zjadłam ja i dwa synek hihihi
mag349 masz ładny brzuszek , gratuluję. Mój po tych pączkach jest chyba jeszcze większy hihihi
Jak dotąd przytyłam 6kg ale bardzo sie tym nie przejmuje, pomartwię się po porodzie. Jak na
razie to mam zamiar się trochę porozpieszczać , bo kiedy jak nie w okresie ciąży.
Trzymajcie się dziewczyny.

http://www.suwaczki.com/tickers/relg4z17qkz6mdot.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie nowe Forumowiczki! Nasze rozmowy bardzo mi pomagają bo mąż niestety nie bardzo interesuje się stanem mojego ciàżowego umysłu ;) pewnie dlatego że przechodzę ciążę bardzo łagodnie. Na początku miałam tylko duże nudności ale nie wymiotowałam ani razu, a hiper-czułość na zapachy jeszcze mi trochę została.
ObyLaura ja mam podobnie z tymi nudnościami! Przechodzą jak coś wszamam ;) dlatego jem średnio co 3godz, jak już poczuję że robi mi się "źle". Kurczę... Ty smarujesz się 3x dziennie? :/ ja zmuszam się żeby posmarować się choć raz! Boję się rozstępów ale tak tego nie lubie...
Mag349 śliczny brzuszek! Mój niby już widać ale tylko gdy jestem w czymś obcisłym. Z resztą schudłam ogólnie i na twarzy też więc ten +1kg który mi przybył przez ostatni tydzień chyba poszedł w brzusio ;)
Przepraszam że wrócę do wózków ale co myślicie o 3kołowych? Jak mijam na ulicy to tak średnio mi się podobają ale mają odpowiednie wymiary, duże koła i wagę... Tylko czy stabilność?

http://www.suwaczki.com/tickers/h4zpflw1j9kf68gh.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki moje kochane kobitki :) :*
Ja tak zauważyłam iż jak słońce pięknie świeci to ja tryskam radościa i energia :D ale dzisiaj odpuściłam sobie sprzątanie po ostatnim hahaha i poza tym nie mogę schylać się bo ciagną mnie opatrunki ale wiecie co wam powiem ,że ten zabieg przygotował mnie do porodu chyba bo te rany po zabiegu i opatrunki i ciagnie to , to tak jak po porodzie jest :) i jak zmieniam ze skwaszoną miną bo boli oczywko ale to daje mi wiare i siłę ,że zniosę ten ból poporodowy i poradzę sobie z tym jakoś :):)

Iwko ja tylko 2 zjadłam dzisiaj no jakos nadal do słodkiego nie ciagnie mnie i jedynie co wszamiam sobie to kazdego dnia jedno rafaello lub 2-3 krówki ciągutki :)

Udało mi się tyle wytrzymac bez chipsów i przedwczoraj znow wszamiłam pake mega ale nie sama bo z mamuśka podczas oglądania filmu hue hue i cebulka z serem mniam.
Jak narazie waga w miejscu aż się zdziwiłam tak jak schudłam 3kg tak zostało i raz 0,5 kg zleci i wraca czyli to co zjem haha w ciagu dnia .
Macie jakies zachianki ? Bo ja praktycznie nie mam jem to co zawsze normalnie a jedynie więcej teraz pomidorów zjadam i jabłek a tak to nic :) prócz tych chipsów na poczatku hue hue .

Juskaa i Swetełka bardzoooo chętnie a już co raz cieplej to z pięknej pogody skorzystamy sobie i po takim wielkim ciachu zjeść mhmmm ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

Acha! Któraś z Was pisała że teście działają na nią jak płachta na byka! Znam to... Spędziłam dziś z teściową kolejne pół dnia... Jakoś dałam radę ale po powrocie od razu melisa! Najlepsze bo opowiadała o kumplu że ma taaakiego poczciwego ojca, ale ta jego matka to taki wredny i wścibski babsztyl!!! Hahaha chyba mi to przypomina "czyjąś" rodzinę :P

http://www.suwaczki.com/tickers/h4zpflw1j9kf68gh.png

Odnośnik do komentarza

smarowanie balsamem? kocham to zwłaszcza jak jest pięknie pachnący i ładnie się wchłania, jednak w ciąży wogóle tego nie robię, bo marzę tylko o tym by szybko wyjść z pod prysznica:( jedyne co to mojemu Kochanemu smaruję plecki codziennie, bo od kilku tyg ma strasznie suchą skórę i go swędzi a zawsze mu zazdrościłam takiej aksamitnej, serio..
Nie wiem czym to może być spowodowane.

Jusska - mam to samo. przez złe samopoczucie nie pracuję i miałam czasem straszne, depresyjne nastroje ale jak teraz powoli mi przechodzi i np. biorę się za gotowanie to, to mi sprawia wielką przyjemność. Wymyślam teraz nowe smakołyki jakie mogę zrobić sama zamiast wszystko kupować i nasze zdrowie na tym zyska!

Iwko - dziękuję! to na pewno Ty zjadłaś pączka, którego mi dziś nie było dane, więc nie zadręczaj się, bo właśnie sprawiłaś mi tym przyjemność! hehe buziak! ;p

Odnośnik do komentarza

EWELKA_I_GROSZEK
no jakaś faza mnie złapała kupuję balsamy, mleczka, masła do ciała szał dosłownie! jak nigdy jedno masło z wit.E o zapachu cukru waniliowego zużyłam w 3 dni!!! :P szok a miało ono 200ml. teraz kupiłam w AVON jakieś masło czekoladowe z wit.E, pachnie jak budyń czekoladowy i smaruje sie jak nawiedzona też ma 200ml już jestem w połowie opakowania wiec zapewne skończy mi sie za jakieś 2-3 dni :) mleczko do ciała migdałowe też wczoraj kupiłam, ale to jakoś mnei nie przekonuje posmarowałam sie raz i jest straszne tłuste a ja nie znoszę mieś śliskiej tłustej skóry fujjjjjj więc odstawiłam... ale masła jak najbardziej od razu sie wchłaniają i po bólu a zapach niesamowity. balsam do ciała dla cieżąrnych na te rozstępy używam 2 razy rano i wieczorem ale smaruje tylko brzuch i dupsko :) o taką mam faze... jak nawet w życiu nie używałam kremów do twarzy tylko jak już to tylko podkłady w kremie to teraz też 2 razy dziennie rano i wieczorem do tego tapeta wiadomo musi być w dzień :) sama siebie nie poznaję. te zapachy na mnie tak działają chce mi sie lata strasznie wiec wprowadziłam je w zapachach :) po za tym jak juz przyjdzie lato to bede miała ładną, zadbaną skórę wiec czemu nie :) za tydzień ide do fryzjera po raz pierwszy od 7 lat hahahaha ;p zawsze sama sobie obcinam, farbuję, modeluję.... kłaczki a teraz zaszaleje a co se bede jak se moge ;p i to ide do FACETA koleżanka mi gościa poleciła podobno robi niesamowity masaż skóry GŁOWY ;p hahahaha ahhh i do tego młody przystojny ;p hahahaha

http://www.suwaczki.com/tickers/1usakrhmdembn5yu.png
http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18viijjczi.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...