Skocz do zawartości
Forum

Czerwcątka 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Kasia88dziękuję za odpowiedź! Ja chce rodzić na klinicznej, o ile się uda. Z Pruszcza jest tam najbliżej. No może bliżej do wojewódzkiego ale tego nie chce. A jak nie kliniczna to Zaspa. Z tego co słyszałam mają tak samo dobrą renomę.
Dziubala mój apetyt zmalał :) ale u nas to rodzinne. Moja mama i siostra tak jak ja najwięcej przytyly w pierwszych 6-7 miesiacach a potem juz prawie nic. A ja schudłam ale to może dlatego, że sie "odblokowalam" bo ostatnio trudniej z tym było ;)

Odnośnik do komentarza

Czekam na obchod, a lekarza ani widu ani slychu.
Dostałam kubek z plynem o wyglądzie i konsystencji plynu do mycia naczyń Ludwik (gesty zielony). Myslalam, ze to lewatywa ;-), a okazalo się, ze to środek dezynfekcyjny, którym mam się wykąpać wieczorem i przed zabiegiem. Ale numer! :D
Niestety teraz wieczorem nie wykapie się, bo od 13.00 nie ma cieplej wody i do jutra do 10.00 nie będzie! Zatem w tym zielonym plynie wykapie się tylko raz przed zabiegiem.

Veronica, fajnie z "odblokowaniem" :). A ile masz na plusie? Ja mam ok. 15-16 kg ;-)

Odnośnik do komentarza
Gość mamyska738

Dziubala,
Dzięki. Muszę mojego gina spr to może on by mi zrobił cc.
Będziemy z Jasiem trzymać kciuki za Was :D i za wbicie wenflonu.Nie no niech się tylko spróbuje nie udać ;) !
Veronica
Ja mam szpital i gina z niego.To mój drugi poród w tym samym szpitalu i z tym samym ginem.Bylam poprzednio zadowolona z obu.Jest to też szpital kliniczny.Ja sobie inaczej nie wyobrażam i wolałam mieć dobry szpital i dobrego gina.
Jak chcesz rodzic sn to radzę mieć swoją tzn opłacona położna.Najlepiej z tego szpitala co chcesz rodzic.Twojej mamie się nie dziwię.Troszczy się a wiadomo słyszy się o różnych przypadkach.Ale decyzja należy do Was.

Odnośnik do komentarza

Kasia O wojewódzkim nie słyszałam ani jednej dobrej opini;/ Więc ja dlatego tam nie chcę. Chociaż to pewnie nie do końca tak jest.
Dziubala Ja na plusie mam 14-15 więc prawie tak samo:) Nigdy tyle nie ważyłam. Ale widzę tylko, że w udka i w tyłek trochę poszło:) noo i w cycki:) hehe ale na to nie będę narzekać ;))
Mamuska Chcę rodzić sn ale kurcze sama nie wiem...

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny. U mnie bez zmian
chodzil dzis za mna jakis smak i caly dzien nie moglam na niego trafic. Strasznie to denerwujace, probowalam wszystkiego nawet winogron z chipsami i nic, teraz to mnie martwi co z tego calego dnia bedzie jutro za rewolucja w moim brzuchu.... ech klade sie spac z niezaspokojonym smakiem, nawet nie wiem na co... dobrannoc.

beaciaW- zmowilas sie z moim mezem dzis ???? on do mnie dzisiaj mowi na spacerze " a moze bys pobiegala " ? czaisz jaka musialam miec mine jak to uslyszalam?

ancia_p - dzieki, kazdy kciuk sie przyda :)

Dziubala - suwaczek mam ustawiony wedlug terminu z usg, a jestem juz po termine wyznaczonym z miesiaczku . Z drugiej strony ciekawa jestem czy drugi termin czyli 19 bedzie tym prawdziwym ? Trzymam za ciebie kciuki jutro obys szybko tulila w rekach swoje malenstwo ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywanlib4tee9r9.png]Nasze pierwsze serduszko Franuś :)[/url]
[url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09khhnl5act.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamuśka738

Dzubala,
Dzięki w takim razie dopytam :D
Faktycznie Ty to masz przeżycia i to chyba nie tylko w szpitalu ;)
Wiesz że jesteś numer 2 tego forum z częstotliwością odpowiedzi?????!
Veronica,
Nie wiem jak u Was ale dobrą położona to trzeba jakiś mc zaklepać. Na pierwszy poród to naprawdę się zastanów bo warto.Ale jak uważasz jak nie jesteś przekonana to ok.

Ja z mężem oglądamy ten nerwowy mecz Brazylia - Meksyk.I nadal 0-0 o dziwo!!!!Synek padł dziś wyjątkowo wcześnie bo o 19.00
Wie ile to czasu mamy wówczas .....

Odnośnik do komentarza

Byl u mnie anestezjolog po podpisy potrzebne do CC. Pozno, bo duzo ciec maja i dopiero udalo sie wyjsc na kilka minut przed kolejna cesarka. Mam szansę na pelna narkoze, ale chyba juz tak nie będę się przy niej upierac. Zaznaczyl obie narkozy, a ostateczna decyzję mogę podjąć jutro. Przespie się z moim dylematem, ale decyzje na 99,9% wiem jaką podejme.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za kciuki :*, przydadzą się jutro :). Z wrażenia nie mogę jeszcze zasnąć.... ;-)

Veronica, no prawie tak samo ;-). Ja juz tyle kiedyś wazylam, nawet 2 razy :D

Fiolek, ciekawe czy 19.06. dzidziuś zechce opuścić brzuszek ma musi ;-)

Mamuska, ja na tym forum jestem od samego poczatku i kiedyś bylam bardziej aktywna pisząc regularnie na kilku wątkach (bylam tez moderatorem), ale odkąd Parenting zostal sprzedany, to moja aktywność tu zanikla i ozywila się na nowo, ale w ograniczonym zakresie do tego watku ;-)

Inga, na pewno jutro jeszcze zajrze przed CC. Jutro będę mieć niespokojny dzień.

Odnośnik do komentarza

Dziubala To już dzisiaj :) trzymam kciuki!!
Moja dzisiejsza noc to koszmar :( nie wiem o co chodzi ale od wczoraj mój krzyż szaleje do tego stopnia, że w nocy poza jego bólem doszedł ból pośladków i dretwienie nóg:( żadna pozycja nie pomagała:/ no i do tego jak co noc od ok tygodnia wędrówki do toalety jakieś 5-8 razy :( a staram sie nic nie pić przed snem :( wstałam po 5 bo bez sensu kręcić się w łóżku. Ide poskakac na piłce, moze to cos pomoże :(

Pomarudzilam Wam z rana to teraz miłego, bezbolesnego dnia dziewczyny! !

Odnośnik do komentarza

Dziubala - trzymaj się Kochana! Dzisiaj Twój wielki dzień. Gdybym byla na Twoim miejscu nie wzielabym znieczulenia ogólnego. Już niedługo ujrzysz swego synusia:)

udalo mi sie przebrnąć przez wasze wpisy, ale nie za bardzo mam czas aby się do nich odnieść, bo moj synuś jest bardzo absorbujący. Przedwczoraj i wczoraj walczylam u siebie z gorączką, myślałam, że to zapalenie piersi, ale na szczęście minęła. Jeżeli znajde chociaż 30 min okienka to naskrobie co u nas.

buziaki

http://www.suwaczki.com/tickers/sbe251pzkrye3etd.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kq98nmtk1.png

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że któraś z Was wrzucała podobne zdjęcie, nie wiem czy już się rozpakowała czy nie, ale..
Pod koniec ciąży miałam tak kilka razy dziennie, myślałam że to Mały tak wypycha nóżki albo pupkę, a to były skurcze. Jak już leżałam na porodówce (właśnie, musiałam leżeć, podpięta pod ktg musiałam być cały czas) to podczas skurczów właśnie tak mi się wyginał brzuch.
Ot, ciekawostka.

Mamy, czym możemy smarować biust na ujędrnienie/nawilżenie? Żeby nie zaszkodził maluszkowi, gdyby trochę się dostało na brodawkę?

Damian po raz pierwszy zjadł do syta i chyba z szoku nie może teraz zasnąć. Jakoś powoli wypracowujemy metodę jedzenia. Oby skuteczną.

monthly_2014_06/czerwcatka-2014_12414.jpg

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny:)
Dziubala- myślami jestem z Wami, nareszcie się doczekałaś, fajnie, że już Jaś dzisiaj będzie z Wami, ciekawe jaki jest:) Ja też już chciałabym mieć swojego przy sobie:) Udało Ci się zjeść wszystkie zapasy? :P
Ver0nica- mi na drętwienie nóg pomagał magnez, który brałam na noc

Noc jak zwykle miałam bezsenną, (wstawanie do wc) teraz ratuję się kawą i goframi z truskawkami:)
Ciekawa jestem co przyniesie ten dzień i czy oprócz Dziublali któraś z Was urodzi. Ja to nawet nie myślę o sobie, bo mojemu Jaśkowi nie spieszy się na zewnątrz.
Dajcie znać jak tam u Was, czy macie skurcze...

http://fajnamama.pl/suwaczki/sodr9m8.png

Odnośnik do komentarza

Witam w środę 18.06.14r. :))

Dziś mam swój Wielki Dzień!!! :))

Jestem już po obchodzie i ponownie dostalam zapewnienie, ze na dzisiejszym dyżurze będę mieć CC. Zapytałam, do której trwa dyżur, bo myslalam, ze trwa do 14.00 i juz oczami wyobraźni widzialam sie przed 14.00 z Jasiem kolo siebie. A tymczasem dyżur trwa do... 24.00. Nie powiem, żeby mnie to pocieszylo, bo perspektywa bycia na czczo do polnocy powoduje, ze robię się jeszcze bardziej glodna... ;-). Jeszcze uslyszalam, ze dziś mają kumulacje cesarek, jakby wczoraj jej nie mieli (w nocy mieli 9 naglych cesarek, więc dobrze, że nic mnie nic nagle nie wzięlo). Codziennie mają to samo, więc mnie pozostaje tylko cierpliwie czekać na CC i Jasia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...