Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Koliberek
Ulala1986
a tak na marginesie....właśnie WYCZYTAŁAM z opisu gg, że mój brat będzie miał syna.....

No bez jaj...to telefony przestały istnieć??? Jestem w szoku...

no coż.....a o jego zony ciązy jak się dowiedzieliśmy?? w bardzo podobny sposób więc nic mnie nie dziwi....

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Inna sprawa jakby chcieli to zachować tylko dla siebie...ale skoro opis na gg to znaczy, że się całemu światu chwalą, a do siostry nie zadzwonić?

Powiedz gdzie, a przyjdę i go skopię :P :P
a no widzisz....ale ja będę miala dziewczynkę a co :smile_move: i tez mu nie powiem a co :sofunny:
mieszka w uk.....2 km ode mnie.....wiec zapraszam :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Właśnie właśnie Ula ja też poprosze o fluidki!!!:) To u mnie w takim przypadku chłopak,bo udalo mi się P.zmolestowac w sama owu ;)) Ale mnie tam obojętne,choc ponoc chlopcy są mamusi :D
Bo na 4 dni przed to nie sadze żeby mały wojownik dotrwał...ehhhh ale cos mam przeczucie ze nie tym razem :( Ze za malo się staralismy....:ehhhhhh:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek nigdy nie mow nigdy. Ja w pierwszym cyklu po stracie obkupilam sie testami i molestowalismy sie namietnie i nic w kolejnym jakos nie przykladalam wagi .. bo zabiegani bylismy ... dwa seksy :) przed owu i dzien po. Bo nie bylo czasu. Potem krotki urlop, wracam chce zapisac sie silownie i mi sie przypomnialo ze cos bylo. Robie test i szok. Bo nawet nie liczylam ze zaciazylam. Bo jak skoro nie bylo czasu :) a jednak i male zostalo z nami:) jeszcze 4 mies i te dwie kreski beda ryczec pol nocy:) Tobie i wszystkim Wam oczekujacym tego zycze :*

Odnośnik do komentarza

kurcze ale mi miło że moge przesyłać fluidki :smile_move: oto one:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
na różowo bo będzie dziołcha :smile_move:

nietoperek nigdy nie mów nigdy!! jeszcze kila dni i będzie wiadomo :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

Ależ się fluidków namnożyło!
No bo tu się dzidziole robią co 20 tygodni :hahaha:
Ja tam robiłam dziewuchę, jak widać skutecznie :D Znaczy się miałam nadzieję na dziewczynkę i się udało :cheess:
Dwa spacery zaliczone, dziś byśmy bałwaniaste wróciły do domu, bo tak sypie...

Już się nie mogę doczekać Waszych fotek mamuśki :zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...