Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
cinamoonka

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!

Rekomendowane odpowiedzi

boju koliberek ale sie uśmiałam :smile_move: jakby mogli to całe rączki by zjedli :smile_move: a jaka mamusia zadowolona na sankach :smile_move: ale dawno nie jeździłam na sankach :whistle: z 7 lat będzie jak nie więcej....
to ja wam pokaże moją bambaryłę :smile_move: to na razie wydęty brzuch ale co tam :smile_move:
https://lh5.googleusercontent.com/-9YGP2xVgx3w/UVs1xpqLjHI/AAAAAAAAApY/5XkPI8rTKW8/s547/DSC_0726.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ładnie Cię wypchało :smile_jump: No to już niedługo będziesz jeździć na sankach, bawić się w piaskownicy, kolorować obrazki, a przede wszystkim...prać :sofunny: ja mam wiecznie tyle prania, że ledwo to ogarniam, a to tylko jeden dzieć...

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ładnie ładnie :smile_move: tylko jak się zapytają który to miesiąc to chyba będe kłamać że 3 :sofunny:
kurcze a jak kiedyś prano ręcznie??:noooo: to nie dzwię się że kobiety nie pracowały :sofunny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulala1986
no ładnie ładnie :smile_move: tylko jak się zapytają który to miesiąc to chyba będe kłamać że 3 :sofunny:
kurcze a jak kiedyś prano ręcznie??:noooo: to nie dzwię się że kobiety nie pracowały :sofunny:

No nie wiem, one chyba nie jadły, nie spały, tylko od rana do nocy prały :sofunny: a jak już wyprały, to od nowa zaczynały :sofunny: :sofunny: naprawdę czuły, że dzieci miały :hahaha:

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jeszcze pamiętam u babci tą pralkę...czekaj frania?? co tak widziałeś jak się pierze...wszytko w tej jednej wodzie. potem trzeba było wirować w osobnej wirówce :smile_move: to były czasy...no jak sobie pomyślę że moja mama miała 3 dzieci- co 3 lata to pranie to chyba była niekończąca się historia :whistle: plus gotowanie bo gotowych obiadków nie było...i te tetrowe pieluchy :noooo: nie żadne tam jednorazówki... ale masz racje- czuły,że są matkami :smile_move:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Frania, frania - też pamiętam franciszkę :hahaha:

Ja obiadki też sama gotowałam i dostosowywałam wielkość kawałków do możliwości dziecka. Dzięki temu Miś sam gryzł jak miał 8 miesięcy, a Jego kuzyn (ten ze zdjęcia) mając ponad rok dławił się bananem.

Jednak największym ułatwieniem są pieluchy jednorazowe - szybko, bezboleśnie i nie śmierdzi. Bo przecież jednej pieluchy nikt nie będzie prał, musi się ich kilka nazbierać, a fiołki to raczej nie są...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej!!!!
Nietoperek mi sikance wychodzily zawsze tydzien przed. Ale u mnie rowne i krotkie cykle zawsze co 24 dni.
Koliberek witaj! Mis slodyczy!!!:)
Ula ty sie nie boj !! Bedzie tylko dobrze:* jutro ujrzysz pecherzunio :)
Na ktora masz??? Bo ja na 16.30....
Frania... ah nie trzeba daleko szukac moja matka prala we frani do mojego 12 rz !!! A potem ja poszlam na wynajem i nie stac mnie bylo na automat:) i babcia mi fundnela franie bo nie mogla patrzec ze piore we wannie :)
I tak 2 lata zycia mojego Kubusia pralam we frani, plukalam we wannie i wirowalam w pozyczonej wirowce :) ciezko ale milo sie te trudy wspomina. Czulam sie taka prawdziwa kobieta domowa:) wiecie pani domu :)
Obiadki tez sama gotowalam i tez szybko mlody gryzl i wszystko jadl. Baaa nawet mu kapusniaku dalam poprobowac jak mial 5 mies darl sie o wiecej!!! :)
Sikac sikan teraz od groma.... oj az wczoraj zamarzylam o cewniku... tak cudnie mi sie zasypialo a tu bach male na glowke w pecherz.. wiec Ula wszystko przed Toba:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja ma jutro z rana- niby o 9 mam mieć usg a potem wizyta u pani dokturki na obgadanie co dalej:hmm: byłam się dzisiaj zapisać do położnej :whistle i znowu dostałam te 20 stron do wypełnienia.....
ach trzeba by się ruszyć i nastawić obiad małżowi....ale mi tak fajnie ciepło pod kocykiem :smile_move:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ula jak Ci dobrze pod kocykiem, to się nie ruszaj, a Małż niech zje kanapkę :smile_jump:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiem ci,że mój kanapki je tylko w pracy :hmm: w domu nigdy nie je kanapek bo po co jak może zjeść coś ciepłego nie :smile_move:

kasiula- no już nie ma tych różowatych...tak się zastanawiałam czy to może nie było jakieś otarcie po weekendowym bara bara :whistle: ale upławy jako takie dalej są...chyba taki mój urok...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez pod kocykiem:) moj mi miety zrobil:) i myje gary!:) urlop wzial od dzis wiec niech sie nie nudzi:) my obiad dzis ....z kfc :( no wstyd...wiem
.
Ula dobrze ze te rozowe minely ale jak mowisz ze bylo bzykanko to pewnie od tego. Mi tez sie zdarza do teraz po figlach... no ale uwazamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O taaak. Ja teraz tylko piorę :D Piorę i prasuję, wrzucam do kosza na brudy, piorę i prasuję... :D Aż mnie szok łapie, że tyle prania idzie w jeden dzień :sofunny: Ale jak Kluska siuśki i kupsztale wali w trakcie przewijania to co się dziwić :D
Kurna cudny ten Miś!!
Ula trzymam kciuki!
Chyba w podstawówce tak wcześnie chodziłam spać... Bo około 20 ja już chrapię :sofunny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kasialukaszo
Ja tez pod kocykiem:) moj mi miety zrobil:) i myje gary!:) urlop wzial od dzis wiec niech sie nie nudzi:) my obiad dzis ....z kfc :( no wstyd...wiem
.
Ula dobrze ze te rozowe minely ale jak mowisz ze bylo bzykanko to pewnie od tego. Mi tez sie zdarza do teraz po figlach... no ale uwazamy :)

ni tak własnie myślałam,że to może po tym było....na razie abstynencja :sofunny:
no mężuś wstaje, trzeba wyszykować do pracy :whistle:
byłam na tym spacerze i powiem wam że niby ładnie ale wywiało mnie za wsze czasy!!:noooo: dobrze,że mialam chustę to mogłam zawinąć w około głowy i wyglądałam jak gwiazda filmowa :smile_move::sofunny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie kochane!!

Za namową kasialukaszo chciałabym do was dołączyć i na tym wątku jeżeli jeszcze nie macie mnie dosyć! Na październikowych mamusiach nie umiem wytrzymać. Za bardzo mnie to jeszcze boli. A potrzebuję trochę radości którą jak widzę tutaj macie!! Podzielcie się troszeczkę :o_master:

I mam takie pytanko chociaż pewnie się to przewinęło już z milion razy. Ile czasu odczekałyście od łyżeczkowania? Bo ja już sama nie wiem kogo słuchać!! Teraz tylko czekać na pierwszą @ i kombinować dalej!!

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Caroline0887 dobrze Ci tu widzieć :big_whoo:

Ja odczekałam (jeżeli można to tak nazwać) jakieś półtora cyklu. Założycielka wątku po miesiącu zaszła w ciążę i teraz ma zdrowego synka. Wszyscy gadają o 3 miesiącach ale jak widać nie ma reguły.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulala1986
o to moje maleństwa :D
tak,,,są 2 :smile_move:
https://lh4.googleusercontent.com/-mwxz6s5aktc/UV6Z_SYY3pI/AAAAAAAAAv4/4-Eb-aZaoMQ/s547/c46c4dc4-dce9-47f1-a3e6-4efff3d0765f.jpg

Kocham to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :11_9_16: :11_9_16: :11_9_16:

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Caroline0887
Witajcie kochane!!

Za namową kasialukaszo chciałabym do was dołączyć i na tym wątku jeżeli jeszcze nie macie mnie dosyć! Na październikowych mamusiach nie umiem wytrzymać. Za bardzo mnie to jeszcze boli. A potrzebuję trochę radości którą jak widzę tutaj macie!! Podzielcie się troszeczkę :o_master:

I mam takie pytanko chociaż pewnie się to przewinęło już z milion razy. Ile czasu odczekałyście od łyżeczkowania? Bo ja już sama nie wiem kogo słuchać!! Teraz tylko czekać na pierwszą @ i kombinować dalej!!

Witam :) Tutaj sama radość, mnożymy się na potęgę :smile_jump: Cinamoonka już po I @ poszła na całość :)

Ulala1986
o to moje maleństwa :D
tak,,,są 2 :smile_move:
https://lh4.googleusercontent.com/-mwxz6s5aktc/UV6Z_SYY3pI/AAAAAAAAAv4/4-Eb-aZaoMQ/s547/c46c4dc4-dce9-47f1-a3e6-4efff3d0765f.jpg

ULA!! Ty czorcie, dałaś czadu :Kiss of love::Kiss of love:
Pięknosci, za tydzień albo dwa już bić serducha będą :11_9_16:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...