Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

oj koliberek.....ja za to w stresowych sytuacjach jem słodkie....bo lubie słodkie i jakoś potem lepiej :wink:
no to kochana tyjemy troszkę i do dzieła :smile_move: a ile przytyłaś w ciąży?? chyba tez nie za dużo?? pewno sam brzuch było widać co?

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
oj koliberek.....ja za to w stresowych sytuacjach jem słodkie....bo lubie słodkie i jakoś potem lepiej :wink:
no to kochana tyjemy troszkę i do dzieła :smile_move: a ile przytyłaś w ciąży?? chyba tez nie za dużo?? pewno sam brzuch było widać co?

16kg - z czego dziecko 3kg 180g, do tego wody, łożysko, dodatkowa krew. Ze szpitala wyszłam w swoich ciuchach sprzed ciąży, bo w sumie po porodzie miałam tylko 4kg na plusie.

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Oopsy Daisy
Koliberek odchudzasz się z kości na ości ? :hahaha:

Mój brat mówi, ze już nie rzucam cienia :hahaha:

:sofunny::sofunny::sofunny: no to kochana dobrze by się z tobą grało w chowanego :sofunny:

kurcze ja zazdroszczę troszku ci tej wagi.....ja wiem ze przytyje dużo i potem będę rok zrzucać ale co tam :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Powiem tylko tyle-dupa!Boli go ząb i nie będzie fikania :( Wkurzony na mnie nawet jak mu tłumacze o co komon...siła nie wezme ;( Obu jutro z ranca był w lepszym nastroju.Jutro ostatni gwizdek. No chyba ze juz się porobilo z soboty :D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Czesc Oopsy :) Za szybko wróci las,żadnych new`ow póki co ;) Choć głęboko wierze ze we środę Pani Ulenka oznajmi ze jest zafasolkowana :D
Chyba wemze go na spiocha hahahaha,bo inaczej no chanse ;(
Jeszcze dwa dni mi zostaly!!! Ehhhh faceci,zagroze ze pójdę do sąsiada hehhe ;)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!!!! Ja zdróweczka?? U mnie dziś piękna pogoda, szkoda tylko że tak zimno :/
Wczoraj wystawiłam Kluchę Lauruchę na balkon na 10 minut niecałe, przycięła komara :D Dziś sobie posiedzimy z 15 minut, i już za momencik wyskoczę na chwilę na spacer :D Tylko boję się, że beczeć będzie :sofunny:

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
Dzień dobry!!!! Ja zdróweczka?? U mnie dziś piękna pogoda, szkoda tylko że tak zimno :/
Wczoraj wystawiłam Kluchę Lauruchę na balkon na 10 minut niecałe, przycięła komara :D Dziś sobie posiedzimy z 15 minut, i już za momencik wyskoczę na chwilę na spacer :D Tylko boję się, że beczeć będzie :sofunny:

oo jak fajnie :smile_move: pierwszy spacer to musi być coś :36_3_3:
a ryczeć będzie kiedyś na pewno :wink: czy w kawiarni czy w sklepie czy na zakupach :smile_move: uroki macieżyństwa :I love you1:

u nas tez wieje....brrrr.....

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Ja już na pierwszym spacerze usłyszałam od M., że to On ma prawo jazdy, więc On prowadzi wózek. Zresztą do tej pory prawo do wózka mam tylko wtedy, kiedy jestem sama...

:sofunny::sofunny::sofunny: nononon :) to trafił ci się dumny tatuś :smile_move: a mi się podobają panowie co z wózkami jeżdżą :36_3_3: to takie seksi :wink:

Odnośnik do komentarza

Ulcia,Ulcia Twój dzień!!!obudziłam się i myślę sobie ze dziś jest ważna data dla pewnej osób ki z tego forum!!O której masz Be te??3mam kochana z całej siły kciuki za dzisiejsze dobre wieści!!!!
A ja zmolestowalam P.dziś rano,jakos nie było wczesniej do czego nawiązać...Dziś mam last płodny day. Ale czy to nie zamalo razy było żeby stworzyć nowe życie!?!;(
Dziewczyny teraz ja doliczam do 10.04 dead line i będzie wiadomo. Proszę 3majciu kciuki!!!! Ja nie wyjdzie teraz to kolejne podejście za miesiąc :36_2_24:

Alficzku kochany jak tam było na 1-waszym spacerku z Laurka?:) Slodziakowata :D

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Boki go ząb? T.o gorsze wytłumaczenie niż ból głowy :sofunny: a tabletki sa od czego?...i mówią, ze to my marudy :sofunny:

No właśnie Ula. Mówi do mnie "źle się czuje,ząb boli..." a ja dalej robię podchody,to mnie na wyzywał ze robię z niego reproduktora!no robię i co w związku z tym,jak chce zrobić dziecko,nie robiąc tego w dni płodne!!! Jak nam teraz nienwyjdzie to będzie jego wina :(

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Ulcia,Ulcia Twój dzień!!!obudziłam się i myślę sobie ze dziś jest ważna data dla pewnej osób ki z tego forum!!O której masz Be te??3mam kochana z całej siły kciuki za dzisiejsze dobre wieści!!!!
A ja zmolestowalam P.dziś rano,jakos nie było wczesniej do czego nawiązać...Dziś mam last płodny day. Ale czy to nie zamalo razy było żeby stworzyć nowe życie!?!;(
Dziewczyny teraz ja doliczam do 10.04 dead line i będzie wiadomo. Proszę 3majciu kciuki!!!! Ja nie wyjdzie teraz to kolejne podejście za miesiąc :36_2_24:

Alficzku kochany jak tam było na 1-waszym spacerku z Laurka?:) Slodziakowata :D
No ja Bete jadę za niedługo bo tak za 1,5 h...wyniki dopiero beda koło 16 wiec don't panic :smile_move:
A kocha czasami raz starczy ;) plemniki do bojuuuuu!
Moze by sie udało jeszcze wieczorem? :whistle:

Nietoperek84
Ulala1986
Boki go ząb? T.o gorsze wytłumaczenie niż ból głowy :sofunny: a tabletki sa od czego?...i mówią, ze to my marudy :sofunny:

No właśnie Ula. Mówi do mnie "źle się czuje,ząb boli..." a ja dalej robię podchody,to mnie na wyzywał ze robię z niego reproduktora!no robię i co w związku z tym,jak chce zrobić dziecko,nie robiąc tego w dni płodne!!! Jak nam teraz nienwyjdzie to będzie jego wina :(

To mu to powiedz! Ja mojemu powiedziałam a co! Ja podchody a on ze zmęczony....no to na bok i płacz :whistle: a placzacej kobiety sie nie ignoruje :wink: wiec on pyta- o co chodzi? To mu powiedziałam, ze teraz jest ten czas na robienie dziecka, ze to nie jest tak ,ze caly miesiac sie da- to sa tylko 3 dni w miesiacu,a ja juz za długo czekam zeby kolejny miesiąc odpuścić.....:whistle: podziałało :wink:
A znajoma powiediala ze jak on nie chce to pójdzie do innego :wink:

_Alfa_
Dzisiaj chcę z nią wyskoczyć na chwilę, rundkę zrobię. Boję się, że mi beczeć w wózku będzie :cheess:

Alfa idź nie peniaj :smile_move: a znając Życie bedzie spała jak zabita bo wózki tak uspokaja jak sie kołysze :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...