Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Ulala1986
Koliberek
Witam - wróciłam.

Masakra jakaś: miałam mieć wizytę na 18.15, a weszłam do gabinetu o 20.15. Po prostu lekarka miała jakąś nieplanowaną operację i się dużo spóźniła, więc wszyscy czekali.

Teraz relacja:
Paskuda nie powiększa się, ale jedyne leczenie tego typu zmian to operacja. Hormony nic tu nie zdziałają. Jest jednak na tyle małe, że będzie laparoskopowo. Zbadała mnie mimo miesiączki i USG też zrobiła wewnętrznie. Kazała zrobić cytologię i określić markery nowotworowe. Wypisała skierowanie do szpitala, w którym pracuje i tam mam się zgłosić po @, żeby mi wyznaczyli termin operacji.
No kochana no to dobre wiadomości! Porób badania i bedzie z głowy! A potem tylko przyjemność staranek :smile_move:

A tak poza tym nas zasypalo ze masakra!

Ula- wielki bohater :smile_move: kolo z którym jeżdżę do pracy nie umiał wyjechać z parkingu bo napadalo tyle śniegu....i kto wyjechał? Ula :smile_move: śmiali sie z niego, ze baba musiała mu wyjeżdżać :smile_move: ale sie dumna poczułam :smile_move: tym bardziej, ze jestem jedyną babą :smile_move:

Kolierku, laparoskopia to dobre rozwiazanie. Ja prawie ni mam blizn widocznych. Poza jedna w oklolicy pepka, gdzie byly trzy szwy.

Ulcia wlasne mama mi wczoraj pisala , ze napadalo w UK w cholere..! i mowi ze nie wie czy samoloty wystartuja.:lup: No bez przesady :D

Ale sobie pospalam wstalam dzisiaj o 9 , spalam 11 godzin :D Dobra ide ogarnac mieszkanie i cos zjesc, milego dzionka :*

Odnośnik do komentarza

Koliberku zatem trzymam kciuki za szybki termin laparoskopii i powodzenie operacji. Tak się cieszę, że się zmobilizowałaś :big_whoo:

Ulcia jestem tego samego zdania co Nietoperek nie myśl co będzie, a jeśli już, to tylko w pozytywnym kontekście, bo snucie czarnych scenariuszy to wywoływanie wilka z lasu. Nosek do góry bejbe!! Przecież musi się w końcu udać :36_3_15:

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Koliberku ciesze sie z dobrych wiesci po wizycie!!!!:*

Ula no no!! Podziwiam wygrac z facetem w kwesti auta :)gratuluje:)

Veoh... tez mysle ze zleci ale czasem mnie ogarnia ze to jeszcze takie kruche... tskie niepewne... ze gdyby cos nie zadzialalo to nawet jeszcze szans na przezycie nie ma:(
Oh ja nie wiem co sie ze mna dzieje.... boje sie kazdego dnia. Teraz maluch juz tak sie wierci kopie juz pod samym zoladkiem...mocno, a ja i tak czuje strach....

Nietoperku ja chyba wlasnie te moje napady strachu mam dlatego ze wiem ze jeszcze 4 miesiace i juz ale nie do konca do mnie dochodzi ze bedzie mala zywa istotka...z nami a nie w marzeniach... to takie dziwne. Przyzwyczailam sie juz do ciazy ale mysl ze skonczy sie ona urodzeniem dziecka to kosmos. Kurde pewnie nie rozumiecie mnie bo tak beblam...
Polowkowe mialam miec 8 go przelozylam na 5 go bo 6 go z rana chcemy wyjechac na tydzuen nad morze na urlop. Wtedy tez sie dopiero dowiem czy synus czy Gabrysia... choc ja czuje ze to dziewczynka. Uwierzysz ze jeszcze wcziraj wymiotowalam? 21 tydzien prawie....
Ale cudownie sie juz wierci tak ze caly brzuch faluje:)

Odnośnik do komentarza

veoh

Ale sobie pospalam wstalam dzisiaj o 9 , spalam 11 godzin :D Dobra ide ogarnac mieszkanie i cos zjesc, milego dzionka :*

Oooooooo ja też pospałam :D Wczoraj wróciliśmy późno, a chłopcy, żeby nie siedzieć tych dwóch godzin w poczekalni, poszli na spacer na rynek (bo to bardzo blisko było). Jak się Miś wyszalał, to spał nieprzytomnie, a ja razem z Nim. Wstaliśmy jakąś godzinę temu dopiero :D Ja nie pamiętam, kiedy się tak wyspałam :D :D

Ula mój bohaterze. Mój już trzy lata wierci mi dziurę w brzuchu, że mam zrobić prawko, ale ja nie chcę i nawet jakbym miała, to pewnie też nie jeździłabym nigdy w zimie :D :36_1_64: a u nas też zima pełną gębą :snow:

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Kasia Ja tez mialam tak w czasie tej ciazy. Trzaslam sie jak ogorek az do 34tyg. Wtedy odetchnelam i stwierdzilam, ze teraz moge juz rodzic odpukac oczywiscie nawet jakby cos sie dzialo nie tak to juz nic mojemu dziecku nie grozi. Wiec doskonale wiem o czym mowisz :)) Kasia fajnie, ze jedziecie na tydzien na male wakacje i zmienicie otoczenie. Mi wyjazdy zawsze pomagaja nawet w tym samym kraju. ;)

Koliberku, trzymam kciuki za laparoskopie. Taka operacja jest malo inwazyjna, super ze guzek sie nie powieksza i w taki spsob mozna go usunac. Ja wam nie pisalam ale wyniki wyszly okay wiec nie bedzie biopsji :D TSH w sumie troche znozu spadlo, zobaczymy co na to endrykrynolog. Mi sie od razu dzisiaj humor poprawil jak wstalam jednak dobry sen jest niezbedny :D
Ja prowajazdy mam 8lat a jezdzilam moze ze trzy razy :D H. mowi, ze mam wykupic sobie dodtakowe godziny bo nie nie wpusci do samochodu. Ale ja planuje wziasc ojca albo matke i niech ze mna troszku pojezdza, :D

Odnośnik do komentarza

koliberek idz na prawko! powiem ci, ze zrobienie prawka to jedne z najlepszych inwestycji w życiu!! teraz nikogo sie nie muszę prosić, od nikogo nie jestem zależna- tylko wsiadam i jeżdżę. a od zdania prawka- tu w uk- jeżdżę codziennie i jeżdżę także w Polsce! a co :smile_move:

veoh- moje koleżanka tak zrobiła. wykupiła sobie z 5 h zeby przypomnieć sobie i teraz śmiga :)

kasiula- ja dokładnie wiem o czym ty mówisz....tylko ze ze jestem jeszcze po tej ciemnej stronie.....i jak na razie wydaje się, że nigdy nie będe po innej...jakoś to nie realne.....nie namacalne.....5 dni zostało....

Odnośnik do komentarza

Tjaaaaaaaaaaa - ja na prawko. Chyba, że nie będę miała innego wyjścia.

A nie masz problemu z przestawianiem się na inną stronę? Dla mnie jakaś abstrakcja - ja normalnie nie wiem, która to prawa, a która lewa. M. się ze mnie śmieje...tzn. ja wiem, tylko muszę się chwilę zastanowić, nie robię tego automatycznie.

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

powiem wam,ze ja uwielbiam jeździć czerpie z tego jakąś przyjemność :smile_move: a jak rozróżniam strony w pl? zawsze sobie mówię, że kierowca musi byc od wewnętrznej strony pasa :) i jakoś dajemy radę:smile_move:
ale powiem wam,ze im dłużej jeżdżę,tym bardziej boję się jeździć po autostradach- po wiem, ze to nie ty musisz coś zrobić a i tak możesz zginąć....no cóź :hmm: dobrze, że mąz sam woli jeżdzic po autostradach :sofunny:

Alfa- malutka na zdjęciu boska :36_3_3:

Odnośnik do komentarza

Alfa jaka Laurka jest sliczniusia :36_3_1:
A ja właśnie wrocilam ze Szczecina od kolezanek i byłam m.in. odwiedzić Laure-corcie mojej koleżanki :D
Jestem z siebie mega dumna bo dał am rade przejechać przez Szczecin i nie pobladzic.
Co do jazdy autem tez b.lubię :) Duza część mojej pracy,dziś i wczoraj 220km,na co dzień minimum 150,trochę się jeździ ;)

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Ulenko ja jezdze po województwie lubuskim i zahaczam o Wielkopolskie.Trochę jeżdżenia jest,ale lubię to :) Szczególnie kiedy robi się ładna pogoda,bo zima bywa ciężko :/
Ja mam dziś owulację :D zrobilam sobie przed sekunda test i wyszły mi dwie mega II :D ale moj P.nie ma ochoty na jogę :/ Zdechly jest po męskiej imprezie.Ale joga była w pt.wieczorem,w sobotę rano-to chyba ok co!?I jutro nie odpuszcze i zmolestuje!!:D
Czuje ze idzie jajo z lewej str,bo boli dość mocno. Jej,jejq dziewczyny 3majcie kciuki żeby się udało!!!!Tak bardzo bym chciała!!!!!

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

No to do mnie, nawet do teściowej daleko.....a mam szwagierke w Wielkopolsce ale z tej 2 strony...:( to nie bedzie odwiedzin z przypadku :whistle:

Jak wczoraj było, to jak w pon rano byś go dopadła to by było pięknie :smile_move: no a wieczorkiem to juz nie ma bata:smile_move: niech oddaje żołnierzyki do ciężkiej pracy a co :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Oooo jak miło :smile_move: moze kiedyś uda sie odwiedzić :smile_move:
Niestety tym razem nie bede u siebie w domu tylko cały tydzień u teściowej, bo musimy na budowie pozalatwiac....kurcze juz sie nie mogę doczekać jak to wszytko wypada :smile_move: jakoś nie mogę sobie wyobrazić ze ja tam kiedyś bede mieszkać......
No a poza tym upieklam ciasto i bede robić polewe :smile_move:

Odnośnik do komentarza

Alfa-Malutka jaka śliczna :zwyrazami_milosci:
Nietoperek-staraj się staraj!!::): mam nadzieję,że niedługo obwieścisz super nowinę !! Trzymam kciuki !!
ja chyba też biorę sie do roboty jak tylko @ się skończy.............:36_1_1:
Ulala- smaka mi narobiłaś !!:Szok:
chce coś słodkiego !!:36_1_21:
a na diecie miałam być::(:

Bartosz

24+4, 10.01.2013r.:angel_star:

Nie płacz kochana Mamo.......

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, jak u Was, ale u mnie protestuje tylko na początku, a później to już Mu nie przeszkadza...

Ula odchudzanie to moja pasja życiowa. Próbowałam wszystkiego: głodówek, herbatek, masakrycznych ćwiczeń, prowokacji wymiotów. Aż w pewnym momencie zatrzymała mi się miesiączka i wtedy moi rodzice zorientowali się, że coś chyba jest nie halo...

Teraz reaguję tak na stresowe sytuacje. Po poronieniu straciłam 8 kg i na jakiś czas stanęłam na 41, teraz powoli się odbijam. Teraz jest 43.

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...