Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

koliberek ty nie przeciągaj struny!!!! ja ci dam czekanie...do lekarza śmigiem a nie przeciągasz ty :wink:

nietoperek- powiem ci, ze nie mogę się doczekać żygania- jakby to śmiesznie nie zabrzmiało :sofunny: ja chcę zygać!!! ciązowo oczywiście :smile_move:

Odnośnik do komentarza

moja szwagierka miała termin na czerwiec.....i bardzo tego żałowała....były takie upały że kostki miała jak moje udo....nie mogła sie ruszać.....bo taki gorąc.....ja nei wybieram ja poprostu chce!!! w zimię rodzić- fajnie bo na latu juz dzidzi będzie kumate bardziej, latem rodzić....kurcze można od razu na spacerki i te sukienki ciązowe :36_3_3:

Odnośnik do komentarza

Ja rodziłam pod koniec lipca i bardzo było pomocne to, że mogłam chodzić w klapkach, albo bez butów no i w cieniutkich, bawełnianych sukienkach. Nie wyobrażam sobie z takim brzucholkiem zakładać trzech swetrów :hahaha: a wcale nie miałam jakoś wyjątkowo dużego...chociaż pewnie widziałaś w wątku konkursowym...

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

koliberku widzialam widziałam :36_3_3: a ty taka drobniutka to dziwne jakbyś miała wielki brzuchol nie :wink:
no jade męza do pracy zawiesc- bedę za chwilkę- nie uciekajcie :smile_move:

kurcze ciekawe kiedy alfa wyjdzie ze szpitala...tutaj wypuszczają po 12 h jak wszytko ok.....albo na 2 dzien jak rodziłas po południu...

Odnośnik do komentarza

a wiecie czemu w pl tyle trzymają? bo inaczej nfz nie zapłaci szpitalowi :whistle:
kolezanka urodziła o 1 nad razem a o 14 po nią przyjechałam. jeśli wszytko z tobą ok to czemu masz siedzieć? wiadomo ze szpitale zazwyczaj zle się kojarzą :whistle: oczywiście jak krwaisz czy jestes slaba to nie idziesz do domu- naturalnie :smile_move:

wiosna?? a co to takiego :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Ula cwaniaro :p a w Angli wiedza co to śnieg??:p
W weekend ma być do - 20 stopni!!!! Jakieś istne szaleństwo...

komon mieliśmy tutaj śnieg :sofunny: nawet kilka dni ale wtedy paraliż :sofunny:

-20 to by tutaj wszytko zamarło :noooo: -7 i szkoły zamykają :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986
Nietoperek84
Ula cwaniaro :p a w Angli wiedza co to śnieg??:p
W weekend ma być do - 20 stopni!!!! Jakieś istne szaleństwo...

komon mieliśmy tutaj śnieg :sofunny: nawet kilka dni ale wtedy paraliż :sofunny:

-20 to by tutaj wszytko zamarło :noooo: -7 i szkoły zamykają :sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny::lup::lup::lup:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

Miał być romantyczny wieczór,jakas gimnastyka a jest dupa :(
Jestem potwornie przemeczona,spać mi się mega chce,ledwo na oczy widzę i mój P.sie na mnie obraził ;( Powiedziałam ze jestem przemeczona,a ten zrobił mi wykład NT marudzenia.Jakas masakra,zero zrozumienia. A praca swoja droga ostatnio mnie przerasta,zero prywatnego życia ;( a energii wieczorem jak na lekarstwo ;( Zaraz pójdę pewno spać :(
Tylko nie rozumiem czemu on się na mnie gniewa :( Nie robię tego specjalnie,naprawdę jestem mega przemeczona i mój organizm nie daje rady ;(

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:
Odnośnik do komentarza

no a jak?? 2 cm śniegu i zajęcia w szkołach odwołują...ci Anglicy nie potrafią dostosować jazdy w innych warunkach pogodowych....myślą,ze w śniegu to tak jak w ddeszczu a tu dupa i lądują w rowie...nie wiedzą jak pod górkę jechać...ze ruszasz z 2 i powoli....ale cuż :wink:

kucze musiałabym isc sie szykować.......:whistle:

Odnośnik do komentarza

Nietoperek84
Miał być romantyczny wieczór,jakas gimnastyka a jest dupa :(
Jestem potwornie przemeczona,spać mi się mega chce,ledwo na oczy widzę i mój P.sie na mnie obraził ;( Powiedziałam ze jestem przemeczona,a ten zrobił mi wykład NT marudzenia.Jakas masakra,zero zrozumienia. A praca swoja droga ostatnio mnie przerasta,zero prywatnego życia ;( a energii wieczorem jak na lekarstwo ;( Zaraz pójdę pewno spać :(
Tylko nie rozumiem czemu on się na mnie gniewa :( Nie robię tego specjalnie,naprawdę jestem mega przemeczona i mój organizm nie daje rady ;(

ojj kochana....ja nie wiem o co chodzi....ta zima nie służy tym facetom....
ja mam na to sposób:wink:.....jak ja padam a mu się chcę to daje mu na łyżeczę:whistle: on zadowolony i ja :wink:

Odnośnik do komentarza

Jak Alfa wroci to padnie jak bedzie musial przeczytac te wszystkie posty :D :D

Nietoperku dziekuje :*

Kolieberku Ja tez zamiezam pierwsze starania jakos sierpniu, wiec bedziemy razem satrtowac :D

Ulcia, przyjemniej pracy :*
Wszytskie poszlu lulu to ja tez mykam :D :Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

On a ja juz wróciłam.....miałam okropną nocne....wkurzylam sie bo ile mozna chodzic i sie prosić o załatwienie im rzeczy???gdy jeszcze ty im robisz przysługę ze sie tym zajmujesz!!! Sie wkurzylam i powiedziałam ze wiecej nie bede robić!! W dup.....ich mam a co!

No i po tym chciało mi sie ryczec...., od razu mysli ze moze sie nie udało bo mnie brzuch tak nie boli.....te hormony mnie wykonczą,, :ehhhhhh: ja juz chce 27 marca....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...