Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
cinamoonka

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość veoh

YAY!!!!! Ula wielkie gratulacje :))) Jezstem zajeta, bo rodzice sa w niedziele mamy chrzciny, ale wpadlam zeby Ci Ulciu pogratulowac jestem super szczesliwa za Ciebie!!! trzymaj sie kochana :) :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulcia wiedziałam!!!!!!!!!!!Ale się cieszę!!!!Moje gratulacje kochana!!!! Super!!!!:zwyrazami_milosci:

:angel_star:10.01.13

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.
:heart:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

P.S. może mi się uda Ulenko dołączyć do forum grudniowego ;)
Jeszcze raz GRATULUJE!!!!!:*

8 t.c.
Nadzieja jest jak cukier w herbacie. Jeżeli nawet jest jej mało to i tak wszystko osłodzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nietoperku dawaj dwaj :smile_move:
Kurcze ale mam bóle brzucha.....rozciąga sie macica......nospa juz była w ruchu....cyCki bolą.....ale ja tego chce :smile_move:
Kurcze wiecie, ze nikt u mnie z rodziny nie wie....nawet w pracy nie,,,,, najpierw usg a potem mówie...ciekawe jak uda mi sie to w pl tuszowac ja ja juz w spodniach z gumka chodzę bo w jesnsach ciasno :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alfa ma 100% racje,tym razem Ulenko będzie dobrze. Buziaki!!

8 t.c.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie ma innej opcji...

Ula jak zaczniesz rzygać dalej niż widzisz, to nie zatuszujesz... :cheess: (przepraszam za bezpośredniość...)

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ula !!!!!!!!!!!!
Gratuluję !!!!!!!!!!
:zwyrazami_milosci:

Strasznie się cieszę,że się udało !!!!!!!!!:36_7_8::36_7_8::36_7_8::big_whoo:

Bartosz

24+4, 10.01.2013r.:angel_star:

Nie płacz kochana Mamo.......

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ULA !!!!!!!!!!!!! JA WIEDZIAŁAM!!! JA PO PROSTU TO CZUŁAM ZE WEJDE I PRZECZYTAM ZE KTÓRAŚ JEST W CIĄŻY!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8:
P.S JESZCZE RAZ USŁYSZE OD KTÓREŚ ZE SIĘ TAK NIE DA OD REKI I ŻE SIE NIE UDA I BLA BLA BLA TO UDUSZE!!!!;)UDAŁO SIĘ? UDAŁO!!!!
Grudniówko Ty ! :) ALE SUPER!!!
Ale wymiana Ja zaszłam jak Alfa też była po 20 tyg :) teraz ja jestem po 20 a ty zaczynasz !! Witamy po tej "drugiej stronie" , jak to lubisz mawiać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasia a w ogóle co u Was? Jak się czujecie? Jak rośniecie?

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kOLIBERKU czujemy sie dobrze :) paskudne objawy poszły w kąt teraz zaczynam sie cieszyć stanem , choć jak pisałam wczesniej strach jest. Od czasu do czasu brzuch mi sie stawia, tak bezbolesnie no ale zawsze wtedy sie kłade bo lekko się stresuje...i przechodzi.
Małe tak juz mocno fika ze udało mi sie dzisiaj upolowac i nagrać filmik z kopniakiem ;D moooje małe szczescie ;) baaardz ruchliwe. A najbardziej w nocy i z rana.
No i w kościele :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koliberek
No nie ma innej opcji...

Ula jak zaczniesz rzygać dalej niż widzisz, to nie zatuszujesz... :cheess: (przepraszam za bezpośredniość...)
heheh no wtedy juz raczej nie :sofunny: ale zawsze mogę powiedzieć, ze mam grypę żołądkową :sofunny:

kasialukaszo
ULA !!!!!!!!!!!!! JA WIEDZIAŁAM!!! JA PO PROSTU TO CZUŁAM ZE WEJDE I PRZECZYTAM ZE KTÓRAŚ JEST W CIĄŻY!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8::36_7_8:
P.S JESZCZE RAZ USŁYSZE OD KTÓREŚ ZE SIĘ TAK NIE DA OD REKI I ŻE SIE NIE UDA I BLA BLA BLA TO UDUSZE!!!!;)UDAŁO SIĘ? UDAŁO!!!!
Grudniówko Ty ! :) ALE SUPER!!!
Ale wymiana Ja zaszłam jak Alfa też była po 20 tyg :) teraz ja jestem po 20 a ty zaczynasz !! Witamy po tej "drugiej stronie" , jak to lubisz mawiać :)

kurcze to musi być znak!!! że się uda!!
jutro kolejna beta :o_master:
a za tydzień usg- dzień przed wyjazdem do pl....aż normalnie sie boję....ale musi być dobrze!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej dziewczyny :)

Ja dziś byłam w Poznaniu na małych zakupach i....rozmowie do new firmy :D Lidze,ze za 2 tygodnie okaże się ze będę uciekała na zwolnienie z powodu II,ale jeśli by się nie udało to może znaczne karierę w nowej rzeczywistości :)
Jest do czego czekać i za co 3mam kciuki ;)

8 t.c.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulenko Slonko zasluzylas sobie na szczęśliwe zakończenie i jak w to uwierzysz i źle myśli odpedzisz od siebie to tak będzie! Tym razem się uda!!!

A mnie jakoś dziwnie dziś boli brzuch,w dolnej okolicy,ale najprawdopodobniej to emocje które puscily po dzisiejszym dniu.
Jezu,zwarjuje do 10 kwietnia!!!!Tyle się może podziac :D

8 t.c.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ula będzie dobrze ;)

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dziewczyny, nie stresować się, bo w Waszym stanie to niewskazane :smile: :smile: :smile:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nietoperek84
Hej dziewczyny :)

Ja dziś byłam w Poznaniu na małych zakupach i....rozmowie do new firmy :D Lidze,ze za 2 tygodnie okaże się ze będę uciekała na zwolnienie z powodu II,ale jeśli by się nie udało to może znaczne karierę w nowej rzeczywistości :)
Jest do czego czekać i za co 3mam kciuki ;)

wow kochana to jest na co czekać!! ale ja oczywiście trzymam kciuki za TO :Kiss of love::smile_move: boju fasolki są bardzo chciane :smile_move:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...