Skocz do zawartości
Forum

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!


cinamoonka

Rekomendowane odpowiedzi

Ulala1986
kurcze już sie nie mogę doczekać jak zobaczę 2 szkraby osobno buszujące w brzuszku :36_3_3:

Ależ Ci zazdroszczę (ale tak bardzo bardzo pozytywnie zazdroszczę) :smile_jump:Może i mnie się w końcu powiedzie... A Uleńko jak u Ciebie wyglądają bliźnięta w rodzinie? Dużo masz takich przypadków? Moja babcia jest z bliźniąt i od strony męża też się zdarzały ale w dalszych pokoleniach i powiem szczerze że też się łudzę... ale jak uda mi się chociaż jedno zmajstrować to będę przeszczęśliwa :*:36_3_1:

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

tylko się cieszę, że są osobno bo przynajmniej nie będzie groźby poplątania się :uff2: nawet lekarka powiedziała,że to bardzo dobrze,że są osobno :smile_move: i nagle wszytko sie wyjaśniło- mój nader wielki brzuch, moje ogromne cycki, apetyt :smile_move:

Odnośnik do komentarza

kasialukaszo
Haha! Ja tez!! Moj w garazu auto sprzata a ja sie dre z okna ze ulka z forum ma blizniaki! :) haha

:sofunny::sofunny::sofunny:

boju dziewczyny jesteście kochane :I love you1:

ja mojego musiałam obudzić więc przez sen tylko wyraził swoje zaskoczenie i poszedł dalej spać :sofunny: ciekawe czy będze pamiętał,że mu powiedziałam :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Ulala1986

ja mojego musiałam obudzić więc przez sen tylko wyraził swoje zaskoczenie i poszedł dalej spać :sofunny: ciekawe czy będze pamiętał,że mu powiedziałam :sofunny:

"Wiesz, miałem dziwny sen - śniło mi się, że będziemy mieli bliźniaki. Na szczęście to był tylko sen, bo przy jednym będzie wystarczająco dużo roboty..." :hahaha: :sofunny: :sofunny: :sofunny:

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Odnośnik do komentarza

Koliberek
Ulala1986

ja mojego musiałam obudzić więc przez sen tylko wyraził swoje zaskoczenie i poszedł dalej spać :sofunny: ciekawe czy będze pamiętał,że mu powiedziałam :sofunny:

"Wiesz, miałem dziwny sen - śniło mi się, że będziemy mieli bliźniaki. Na szczęście to był tylko sen, bo przy jednym będzie wystarczająco dużo roboty..." :hahaha: :sofunny: :sofunny: :sofunny:

heheh nie zdziwiłabym się :sofunny:

Odnośnik do komentarza

kasialukaszo
Jak dostac z 4 nog? Patrzac na swoj podskakujacy pod wplywem tylko dwoch odpowiadam: nie do ogarniecia:) :):)
Haha o ciekawa jestem co powie jak zrozumie:):) :noooo:

mi sie zdaje,że dla mnie go to nie będzie realne- no są 2 plamki- no są..chyba jak zacznę chodzić z wielkim brzuchem to do niego dojdzie:wink:

kurcze jak 2 nogi nie ogarniasz to co dopiero 4 :smile_move: kurcze ja już chcem!!!

Odnośnik do komentarza

Koliberku dziecino ja juz to przechodzilam i doskonale pamietam... zdaje sobie sprawe ze to dopiero poczatek! Pamietam do dzis jak Kuba bolesnie kopal jak tylko w zamiarze mialam zasnac... momentami nie dawalam rady :) oczywiscie jest to cudne i piekne ale... jak dziecko probuje wypchnac twoje zebra to wyjesz i marzysz tylko o tym zeby choc na moment znow miec wylacznosc na swoj brzuch :)!
Ula ogarnie to jak mu odwiniesz liste zakupow - wyprawke razy 2 :)

JESZCZE 2 h.... ide sie wykapac bo zglupieje :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...