Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
cinamoonka

Można?! Można!!! Piątek trzynastego - czyli wsparcie dla dziewczyn po przejściach!

Rekomendowane odpowiedzi

Ulala1986
kurcze już sie nie mogę doczekać jak zobaczę 2 szkraby osobno buszujące w brzuszku :36_3_3:

Ależ Ci zazdroszczę (ale tak bardzo bardzo pozytywnie zazdroszczę) :smile_jump:Może i mnie się w końcu powiedzie... A Uleńko jak u Ciebie wyglądają bliźnięta w rodzinie? Dużo masz takich przypadków? Moja babcia jest z bliźniąt i od strony męża też się zdarzały ale w dalszych pokoleniach i powiem szczerze że też się łudzę... ale jak uda mi się chociaż jedno zmajstrować to będę przeszczęśliwa :*:36_3_1:

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kochana u mnie nie ma oni jednej pary bliźniaków :whistle: u mnie to pewno czysto farmakoligicznie wywołane bo musiałam brać tabsy żeby mieć owu i pewno 2 jajeczka sobie poleciały :smile_move: ale co tam :smile_move: zawsze musi być ten 1 raz :sofunny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko się cieszę, że są osobno bo przynajmniej nie będzie groźby poplątania się :uff2: nawet lekarka powiedziała,że to bardzo dobrze,że są osobno :smile_move: i nagle wszytko sie wyjaśniło- mój nader wielki brzuch, moje ogromne cycki, apetyt :smile_move:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bez powodu tak wypchało :D

No ładnie, ładnie...ale historia... :smile_jump:

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ula!!!!! Ha!!!! Ty pieronie!!!! GRATULACJE!!!!!! Jak maz zareagowal?:) poryczalabym sie ze szczescia :) zazdraszczam!!! :):) trzymam kciukasy za babelki :)!!!!!
Caroline witaj tu !:) jak widac u nas szczescia pelno !!!:)
Ja znajac Twoja historie ( mam podobna jak wiesz) nie czekalabym 3 mies tylko na juz. Ale na luzie bez spinki :):*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymamy, trzymamy :smile_jump:

Ja w ogóle trzymam więcej kciuków, niż mam rąk :sofunny:

Upadł jej z kolan kłębek włóczki. Rozwijał się w pośpiechu i uciekał na oślep. Trzymała pocz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to aż z miejsca pochwaliłam się mojemu M., który biedny nie wiedział o co chodzi :smile_jump:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kasialukaszo
Haha! Ja tez!! Moj w garazu auto sprzata a ja sie dre z okna ze ulka z forum ma blizniaki! :) haha

:sofunny: :sofunny: :sofunny:

Padłam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kasialukaszo
Haha! Ja tez!! Moj w garazu auto sprzata a ja sie dre z okna ze ulka z forum ma blizniaki! :) haha

:sofunny::sofunny::sofunny:

boju dziewczyny jesteście kochane :I love you1:

ja mojego musiałam obudzić więc przez sen tylko wyraził swoje zaskoczenie i poszedł dalej spać :sofunny: ciekawe czy będze pamiętał,że mu powiedziałam :sofunny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skowronka83
Ula normalnie gratki podwojne:)
Wszyscy zyczyli Ci blizniakow i sie sprawdzilo:cherli3: Jak czytalam to moje male w brzuchu az podskakiwalo:36_7_8:

ciekawe jak to jest dostać na raz z 4 nóg :sofunny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ulala1986

ja mojego musiałam obudzić więc przez sen tylko wyraził swoje zaskoczenie i poszedł dalej spać :sofunny: ciekawe czy będze pamiętał,że mu powiedziałam :sofunny:

"Wiesz, miałem dziwny sen - śniło mi się, że będziemy mieli bliźniaki. Na szczęście to był tylko sen, bo przy jednym będzie wystarczająco dużo roboty..." :hahaha: :sofunny: :sofunny: :sofunny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koliberek
Ulala1986

"Wiesz, miałem dziwny sen - śniło mi się, że będziemy mieli bliźniaki. Na szczęście to był tylko sen, bo przy jednym będzie wystarczająco dużo roboty..." :hahaha: :sofunny: :sofunny: :sofunny:

heheh nie zdziwiłabym się :sofunny:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasia największe "fale" jeszcze przed Tobą :smile_jump: siedzisz i patrzysz, jak Twój brzuch rusza się niezależnie od Ciebie i to tak intensywnie, że ruchy widać nawet przez dość luźne ubranie :36_3_1::36_3_1:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kasialukaszo
Jak dostac z 4 nog? Patrzac na swoj podskakujacy pod wplywem tylko dwoch odpowiadam: nie do ogarniecia:) :):)
Haha o ciekawa jestem co powie jak zrozumie:):) :noooo:

mi sie zdaje,że dla mnie go to nie będzie realne- no są 2 plamki- no są..chyba jak zacznę chodzić z wielkim brzuchem to do niego dojdzie:wink:

kurcze jak 2 nogi nie ogarniasz to co dopiero 4 :smile_move: kurcze ja już chcem!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koliberku dziecino ja juz to przechodzilam i doskonale pamietam... zdaje sobie sprawe ze to dopiero poczatek! Pamietam do dzis jak Kuba bolesnie kopal jak tylko w zamiarze mialam zasnac... momentami nie dawalam rady :) oczywiscie jest to cudne i piekne ale... jak dziecko probuje wypchnac twoje zebra to wyjesz i marzysz tylko o tym zeby choc na moment znow miec wylacznosc na swoj brzuch :)!
Ula ogarnie to jak mu odwiniesz liste zakupow - wyprawke razy 2 :)

JESZCZE 2 h.... ide sie wykapac bo zglupieje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kasialukaszo
Tak sie boje czy bedzie mialo zdrowe serducho, mozg, pecherz....tyle czekalam na te polowkowe a teraz panika... :(

a czemu ma nie mieć co?? nie smutamy dzisiaj- dzisiaj dzień dobrych fluidków- będzie dobrze :36_3_15:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...