Skocz do zawartości
Forum

Konkurs - Piękno w zasięgu ręki!


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Nie od dziś wiadomo, że zdrowy wygląd jest piękny. Podziel się z nami swoim przepisem na nieskazitelną cerę, piękne włosy i zdrowe paznokcie. Weź udział w konkursie, odpowiedz na pytanie konkursowe i dokończ zdanie: Mój przepis na piękno, to... .

Mamy dla Was aż 50 jednomiesięcznych kuracji upiększających preparatem Zincuprin.

Zincuprin to nowy preparat o unikalnej formie – zabezpieczającej przed niedoborami dwóch ważnych biopierwiastków – cynku i miedzi.

Cynk to magiczny pierwiastek, którego niezwykłe właściwości pielęgnacyjne od lat doceniane są na całym świecie. Cynk sprawia, że nasza skóra jest gładka, pełna blasku, a włosy zdrowe i lśniące.

Miedź bierze udział w procesach metabolicznych, umożliwia powstawanie prawidłowego kolagenu – składnika budulcowego skóry, włosów i paznokci.

To wszystko, czego potrzebujesz, by zadbać o zdrowy i piękny wygląd!

Weź udział w konkursie!!!

Ilość nagród ograniczona. Czas trwania konkursu – 2 tygodnie (12-26. 09. 2011).

Odnośnik do komentarza

Ja również dziękuję za umieszczenie linka, bo już nie mogłam się doczekać wyników :)
Ja też wygrałam, więc mam miłą niespodziankę. Tylko proszę napiszcie mi, czy dostałyście jakieś informacje na maila? Bo ja nic nie mam a nie pamiętam czy od razu podawałyśmy swoje dane teleadresowe wraz ze zgłoszeniem?
Żeby się później nie okazało, że nagrody nie dostaniemy, bo nie podałyśmy swoich danych teleadresowych he he ;)
Pozdrawiam i proszę o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...