Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za przyjęcie :)

pAleksandra piękna kreseczka, na ciemnienie ma jeszcze czas :)

Dziewczyny miałyście tak, że test owu przez 7 dni był pozytywny? Używam cały czas tych samych testów i pierwszy raz tak miałam, wczoraj już nie sprawdzałam bo to chyba bez sensu, a owu miałam chyba po 2 dniach od pozytywnego bo strasznie klucie w jajnikach czułam.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Gratuluję zaciazonym dziewczynom.
U mnie niestety na teście jedna kreska :( a już 42 dzień cyklu więc tylko czekać na @. Zawsze jak wywolywalam miesiączkę luteina dostawałam przeważnie podczas brania a w tym cyklu to nie wiem co jest. Do ilu po luteinie tmozez przyjść albo inaczej po jakim czasie zgłosić się do lekarza jak nie przyjdzie po odstawieniu luteiny? Może któraś z Was wie. :(

Odnośnik do komentarza

Hildegarda zrób,co szkodzi :D jeżeli jest bardzo czuły to może i już wykryje. a piersi to i nie zawsze muszą boleć,w poprzedniej ciąży nie przypominam sobie żeby na początku mnie bolały lub były jakieś inne. A są jakieś powiększone,takie ciężkie np.?
Trzymam ✊ chciałabym żeby i Tobie i każdej z Was się udało :*
Mona dziękuje Kochana :* beta dopiero we wtorek ale na pewno się wybiorę i zobaczymy co tam się dzieje.

Ja mam lekką zadyszkę :D wystarczy że się schylę i jak się wyprostuje to tak jakbym po schodach wchodziła :p

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

pAleksandra super test:) też gratuluję i trzymam mocno kciuki za betę we wtorek:)
Patunia Czekam niecierpliwie na Twoją betę, trzymam kciuki!
Maszkaron dziękuję kochana!:) A co u Ciebie? Planujecie powrót do starań? Bardzo mocno trzymam za Ciebie kciuki!:) Może będzie jeszcze jakaś ładna pogoda na spacer;)

Odnośnik do komentarza

Mika jak różne cykle to nie rób jeszcze. Ja przy 36 dniowych 33 DC miałam jeszcze jedną kreskę tylko. Albo zrób i może akurat ten krótszy cykl będzie i będzie coś widać. Tylko sama wiem jak się człowiek potrafi rozczarować jak zobaczy jedną kreskę.
Hildegarda jak na razie się też nigdzie nie wybieram.
Dziś dzwoniła do mnie położna że termin na dzisiejsze popołudnie się zwolnił. Nie wybrałam się jednak bo boję się że to za wcześnie. W poniedziałek jednak mam iść bo w środę go nie będzie. Na betę jeszcze czekam

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...