Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem też nie warto się zamartwiać kimś innym lub kto co powie... mamy robić swoje i tyle,aby nam było dobrze. Kobietki głowa do góry,jesteśmy stworzone do walki,My się nie poddajemy,stajemy się coraz mocniejsze,a chwile słabości? Każdy je ma,Ty ja czy ona.... buźka :*

Miskolorowynieeeee,to poranny,wręcz nocny mogę napisać :D bardzo wcześnie dziś wstałam z łóżka. W piątek powtarzam rano.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

pAleksandra
mona życzę tego samego✊:* obyś ujrzała to co chcesz.
Mika :( jeżeli masz ochotę to popłacz,jesteśmy tylko ludźmi,mam nadzieje że jutro będzie lepiej :*
Nie załamuj się,może akurat Wasza „ciężka” robota nie poszła na marne :)
Kiedy masz mieć @? Tyle tutaj nas że nie w sposób mi zapamiętać.

Jakos koło 14 października. Zobaczymy.

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Patuniu nie ważne jaki kolor ma kreska i czy test miał większość czułość czy też nie. Najważniejsze jest to że jest ta druga kreska. Stężenie w moczu akurat było inne.
Niestety wiem że to nie łatwe ale musimy wszystkie uzbroić się w cierpliwość. Ja się staram być cierpliwa i czekam. I tak nie przyspieszymy co ma być to będzie. Wiem że to bardzo ciężkie ale musimy dać radę jakoś. Są dni gorsze i leprze ale trzeba walczyć i myśleć pozytywnie.

Odnośnik do komentarza

Mona przykro mi, ale nie załamuj się, Patunia 2 dni wcześniej też miała jedna kreskę, a teraz taki bladzioszek, więc u ciebie wciąż jest nadzieja.
Patunia kreseczka jest, stężenie na początku aż tak szybko nie rośnie dopiero powyżej 100 się rozpędza, pamiętasz jak było u czarnej, też beta się nie podwajała i już spisywała tą ciążę na straty, a teraz ciesz się bijącym serduszkiem, u Ciebie też będzie dobrze zobaczysz :*
Kasie a czemu przejmujesz się byłym lekarzem, przecież to, że to spotkasz, to nic złego, masz prawo przecież walczyć o swoje marzenia pod opieką kogooos innego. Nie przejmuj się ;)

Mika PannaEm trzymam za was kciuki :)

pAleksandra trzymasz w napięciu :D to kciuki za ponowny test ;)
Poziomka rozumiem co czujesz :( ale nie zadreczaj się, w końcu i nam się uda, wtedy wszyscy będą nam zazdrościć brzuszków i maluszków. Głowa do góry, ściskam Cię mocno :*

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, dziś miałam prenatalne:) z dzidzia wszystko dobrze, ma 7,1 cm i będzie chyba dziewczynka:)
Za wszystkie testujące mocno zaciskam kciuki!!:)
Patunia u mnie też chyba przez 3 kolejne dni kreska była blada, mało co rosła. Na pewno będzie dobrze!:)

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dziewczyny! :) Ale Wam zazdroszczę tych kreseczek. Mojemu koledze z pracy też się urodziło i tak mi jakoś smutno, ale w końcu musi się udać. Nie wiem co myśleć o tym cyklu. Nic się nie dzieje, żadnych objawów. Apka wylicza mi @ na poniedziałek. Mam tylko jeden test w domu o czułości 25. Może kupię jakiś 10, ale naprawdę nie chcę się znowu nakręcać :(

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za pocieszenie. Może faktycznie za bardzo się tym przejęłam. Mąż też mi to próbuje tłumaczyć ale jak się ma jakiś uraz w głowie po stracie to myśli tak potrafią przyćmić. Testów już nie robię. W czwartek na betę pójdę. Co ma być to będzie.
Czekam na Was wszystkie testujące w najbliższych dniach i trzymam kciuki!

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Patunia doskonale Cię rozumiemy że po stracie są straszne negatywne myśli,mam nadzieje że za jakiś czas lekarz Cię uspokoi jak już będzie biło serduszko :*
Czwartek już niedługo ;-)
Hildegardai Ty także zaraz do testu,może brak objaw Wcale nie wyklucza ciążY ;-) staraliście się odpowiednio? :p
Teska No to super,nic tylko gratulować i się cieszyć,tylko jak już można poznać płeć gdy dzieciątko ma dopiero 7 cm...... ciekawe. Masz już brzuszek??

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Gdzieś przeoczyłam postu:
Teska bardzo się cieszę że wszystko dobrze.
Ale będzie testów. Oby same pozytywy! Przydadzą się koleżanki na czerwiec :D
Dzwoniłam do gin. Mam przyjść 16.10. Gdzieś teraz po południu jestem bardziej pozytywnie nastawiona. Może dlatego że o tej porze dnia mam największe mdłości i czuję że się coś dzieje.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...