Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Co do tego to też wcześnie zaczęłam, urodziłam w kwietniu, a w listopadzie miałam 20 lat. 4 lata później drugie. Później byłam głupia. Zarzekałam się że nigdy więcej dzieci. Wtedy dałabym sobie wszystko wyciąć... A teraz pragnienie dziecka przewyższa wszystko, żadna praca, kariera nie jest ważna.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Anullka po cichutku gratuluję i trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze :)
Mininka przykro mi :( ale nie poddawaj się, ten pierwszy dzień jest najgorszy, jutro będzie lepiej, głowa do góry, pierś do przodu i walczymy dalej.
U mnie wczoraj przyszła @, więc również zaczynam kolejny cykl.
Annulla01, Hildegarda, pAleksandra
trzymam za was kciuki :)
Poziomka przyjemnych i owocnych starań ;)

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Ja miałam 29 jak urodziłam pierwsze dziecko w 30 urodziny dowiedziałam się że znów jestem w ciąży i będę mieć rocznikowo 31 jak wszystko dobrze pójdzie i urodze drugie. Przed 35 planuje mieć 3 dzieci. Jest szansa że się uda :-)
Powiem Wam że jakoś we wrześniu przed pierwszą ciążą rozmawiałam że swoim dobrym kumplem który jest lekarzem i mówię mu że staramy się już prawie dwa lata i nic że już chyba się nigdy nie uda A on mi z takim spokojem powiedział że się uda, że mu uwierzyłam I w listopadowym cyklu się udało.
Wam też powiem że się uda. Nie wolno się poddawać.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Anullka gratulacje :)

U mnie dziś 24dc około 12, 11 dni po owulacji. Wczoraj delikatnie cmił mnie brzuch jak na okres ale juz przeszło. Do tego zauwazyłam ze mam więcej białego sluzu ( w pierwszej ciązy tez go miałam sporo przed zrobieniem testu ). Na chwilę obecną się nie nakręcam, nawet do męza powiedziałam ze pewnie znowu nie wyjdzie. W ogóle jestem jakaś ostatnio nie do zycia, mój 2latek tak daje w kosc ze sama nie wiem jak sobie z tym poradzic. Do tego zmiana pogody sprawiła ze nie mam siły na nic tylko bym spała i spała..

Odnośnik do komentarza

O Ineeska czyli dołączasz do testujących na dniach, więc i za Ciebie trzymam kciuki.
mika A co u Ciebie, na jakim etapie cyklu jesteś?
Patunia to bardzo trudne i na pewno wiele razy będą powracać te myśli :( tule Cię mocno i trzymam kciuki żebyś za chwilę mogła znowu odliczać do terminu z tym że szczęśliwego rozwiązania :* a @ już sobie poszła? Mierzysz już temperaturę?

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Patunia 87 ja robiłam test owulacyjny dwa razy dziennie. Rano ale nie z pierwszej tury i wieczorem bo raz mi wyszło że rano jest pozytyw a wieczorem już bladsza kreska i gdybym nie zrobiła rano to bym raczej ominęła owulacje. U mnie testy pokazywały jednego dnia a później już były jasne dlatego zajęło mi to trochę czasu żeby je wyczuć.

http://fajnamama.pl/suwaczki/p8k31qp.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...