Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Czarna trzymaj się :* Rzeczywiście mały przyrost, ale może nastąpiła jakaś pomyłka w labo. Gin dała Ci jakąś nadzieję? W ogóle coś mówiła? To czekanie jest najgorsze. Spróbuj zorganizować sobie jakoś miło czas. Włącz chociaż jakiś serial (nie o dzieciach!) żeby się trochę odstresować :*

Ja mam chyba infekcje układu moczowego, bo sikam co chwilę i teraz zaczęło mnie jeszcze trochę jakby swędzieć :( Mam 20dc, więc pewnie lada chwila zacznę znowu świrować i wypatrywać symptomów.

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

czarna trzymam kciuki i tule mocno,bądź silna,może się wszystko rozkręci :*
Karolcia a może to
Zmienne humory naaaaaa???? :)
U mnie tutaj ładna jest pogoda i póki nie przyszłam do pracy to humor miałam Ok,ale w pracy wkurzona jestem...
MisKolorowytule mocno,na pewno musi być Tobie ciężko,dla mnie też by było......

U mnie już po owulacji a podbrzusze dalej czuje..... może moje humory to przez ten Progesteron...? Wkręcam sobie ale chociaż to troszeczkę mnie przy takiej nadziei narazie trzyma :p

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

misKolorowy a ile dni do @ ? Czy już po? Trzymam kciuki kochana!

Czaarna122 mam nadzieję że będzie wszystki oki, głowa do góry a ja mocno trzymam kciuki :)

Hildegrada ehh ten czas po owulce wymęczy człowiekaa.. :( ja też jestem na tym etapie wypatrywania i jak narazie mam ich ho ho ho także wiesz.. ale tracę nadzieje bo @ coraz bliżej :( ale mam nadzieję że Tobie się uda i trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Karolcia192 moje cykle ostatnio były 22-26 dni, dziś 26dc, ale brałam duphaston, dlatego jeszcze @ nie ma, pewnie lada dzień się pojawi, bo dziś odstawiłam dupka.

Hildegarda może kup sobie coś z furaginą, lepiej działać za wczasu, bo jak infekcja się rozkręci, to już jest masakra.
Trzymam za Was obie kciuki i za pAleksandra, bo jesteście teraz pierwsze w kolejce do testowania.
Patunia najgorsze są takie informacje i załamania, wiem, że to przejdzie, ale teraz jest ciężko.

Czarna rzeczywiście przyrost nie wielki, ale najważniejsze, że wzrasta, nie skreślaj jeszcze tej fasolki, jeszcze może się rozwinąć. Trzymamy bardzo mocno za Was kciuki ❤

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

MisKolorowy faktycznie ciężka sytuacja, też by mi było trudno ukryć emocje. Pamiętam, że jak się starałam o pierwszą ciążę i dowiedziałam się, że koleżanka jest w ciąży i to wpadka, to się aż rozpłakałam. Ale może u Ciebie jeszcze nie jest to stracony cykl, @ dalej nie ma. Trzymam mocno kciuki:)
Czarna wyobrażam sobie, że to czekanie jest teraz najgorsze. Ogromnie trzymam kciuki i mam wielką nadzieję, że beta ruszy i wszystko będzie dobrze. Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza

Czarna i ja trzymam kciuki, czasem tak bywa że beta wolno rośnie a ciąża się rozwija. Nawet u mnie w grupie jest dziewczyna która miała już skierowanie na lyzeczkowanie, a za miesiąc będzie rodzic. Takze mam nadzieję i u Ciebie będzie pomyślnie.
Gosia/b] a co u Ciebie? Czy coś się rozwinęło czy to był tylko wadliwy test? :(
Miskolorowy współczuję samopoczucia, ale pamiętaj se masz jedna dzidzie, będziesz miec i druga, a wtedy inne koleżanki będą Ci zazdrościć.
Magdalena super że córcia dobrze zniosla pierwszy dzień. U nas to było tam ze na poszłam dopiero jak miałam 5 lat i nawet się za rodzicami nie odwróciłam, za to kona siostra zawsze płakała czy szła do przedszkola czy do szkoły. W szkole na szczęście byłam ja (jestem starsza o 4 lata) i odwiedzałam ją na przerwach.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

misKolorowy
moje cykle ostatnio były 22-26 dni.

Ja też właśnie mam ostatnio cykle po 23-24dni i zaczyna mnie to przerażać... Sama już nie wiem kiedy mam teraz owulke. Jutro planuje iść na progesteron, ale nie wiem czy się uda wyrwać z pracy. Jak Nie To we środę ale nie wiem czy wtedy jest sens iść bo to będzie 18dc, a przy 24dniowych to chyba bez sensu już...
Odnośnik do komentarza

Czarna nie chce robić Ci nadziei ale Twój przyrost hcg jest niewiele poniżej normy. Wartości minimalne są dużo niższe. Może jeszcze wszystko byc dobrze. Wiem ze łatwo mówić. Poczekaj te 2 czy 3 dni i powtórz wynik. U nas też na grupie marcowki (na innym forum) dziewczyna pisała że lekarze chcieli zrobić jej lyzeczkowanie ale się nie zgodziła i kilka dni później był już zarodek i wszystko dobrze. Także nawet jak lekarz nie daje nadziei (A Tobie dał skoro kazał powtórzyć bete) to trzeba wierzyć że będzie dobrze . Trzymam mocno kciuki! ❤

monthly_2019_09/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_77911.jpg

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Anella
Czarna trzymam kciuki żeby beta jednak ruszyła
Magdalena to teraz już z górki jeśli się spodobało

Dzisiaj ciąg dalszy przygód z przedszkolem. Córce się podoba ale już nie chce iść. Ciężko miała zasnąć bo ciągle wspominała że nie chce już do przedszkola. Ale argument że mama do pracy i ona sama w domu nie może być ja przekonuje. Niby już nie płacze ale jednak. Mam nadzieję że jej przejdzie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

O rany nie wiem co by było jakbym musiała dać Filipka do żłobka, zaplakalabym się, a on pewnie też by smutkowal bo źle znosi zmiany. Ale fajnie ze wasi się dobrze aklimatyzuja.
Poziomka pierwszego zrobiliśmy stosunkiem przerywanym byłam na dole, a drugiego pełnym byłam na górze, i ja zawsze wszystkie "dzieci" wypycham z siebie od razu zeby mi nie kapalo hehechoc bywało tak że nic nie wyplywalo, wszystko zostawalo gdzieś w środku ale nie mam pojęcia gdzie to wpadało. Więc nie wiem czy leżenie z nogami do góry pomaga czy to nie jakaś ściema.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny. Byłam dziś u lekarza, kazała mi przestac robić badania, opierdzielila mnie ze się tak stresuje niepotrzebnie skoro beta rośnie i testy ciążowe coraz ciemniejsze. Powiedziała że zrobiłam wszystko żeby zajść w ciaze a teraz stresem jej zagrażam niepotrzebnie. :( nospe mi przepisała na ból chociaż i tak nie wezmę, jak ma boleć to niech boli. Dam radę. Czekamy na rozwój sytuacji. Mam zrobić badania ok. 20.09morfologie, mocz i hcg. Wizytę następna mam 23.09 bo już będzie wtedy cos widac. Więc Kochane ja się wyłączam, nie będę tu wchodzić bo tylko czytam i się denerwuje.
3mam za Was kciuki i jestem całym sercem z Wami :*

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Czarna to trzymam kciuki, odpoczywaj i dbaj teraz o was i koniecznie daj znać jak będziesz, coś więcej wiedziała, jestem ❤ z wami :)

Poziomka u nas różnie;)

Magdalena córeczka na pewno da radę, początki są trudne, Michałek chodzi do przedszkola od maja i często mówi, że nie chce do przedszkola, a później ciężko mu się rozstać jak mamy iść do domu, a płacz trwa 3 minuty jak go zostawiam, jak już pójdę, to biegnie się bawić.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Magdalena najgorszy początek. Rozmawiaj z nią że tam jest fajnie, są zabawki, dzieci itp... Pamiętam jak syn poszedł do przedszkola i płakał przez tydzień. Nawet w nocy budził się z płaczem, aż wygadał przyczynę : Pani zmuszała go do jedzenia. Pytałam więc jak go to zmusza to powiedział że prosi żeby jeszcze łyżeczkę zjadł :D on czuł się zobowiązany i jadł, chociaż bardzo nie chciał. Pogadałam z Paniami, z nim, że jak nie chce jeść to nie musi i się problem skończył.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...