Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny powiedzcie mi a raczej doradzcie jak powinnam interpretować owulacje. Może któraś z was ma taki sam problem. Moje cykle trwają 28 dni. Około 10dc widzę śluz plodny a od 13dc do 15 dc jajnik tak mnie boli ze ból jest czasami bardzo uciążliwy. Skąd mam wiedzieć który moment na starania jest najlepszy a raczej kiedy następuje owulacje skoro czuje ból 3 dni? Czy występuje ona na początku czy na końcu. Teraz starania były w poniedziałek i środę a według apki owulacja miała być w środę.. Zalame się jeśli będzie to kolejny negatywny cykl.

Odnośnik do komentarza

Domka wspaniale że tak pięknie beta rośnie ❤
Ineska z doświadczenia wiem że trzeba (jak jest możliwość ) to jak najczęściej się przytulać. Mnie nigdy nic nie boli na owulacje ale korzystałam z mikroskopu owulacyjnego i mniej więcej dzięki niemu wiedziałam kiedy jest Owulacja. W cyklu kiedy udało się zobaczyć dwie kreski przytulanki były bardzo często mimo że mąż był w delegacji ale jeździł na sexik na kilka godzin do domu. Jak widać opłacało się. Wcześniej to głównie w czasie owulacji były przytulanki A potem przerwa. No i wychodzi na to że miałam późno owulacje bo ciaza kilka dni młodsza niż wychodzi z miesiączki.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Ineska nie sugerowałbym się tym bólem, co miesiąc mnie jajnik i macica w środku cyklu pobolewaly, byłam pewna że to na owulacje, w cyklu gdy zaszłam powiedziałam mezowi ze jest już po owulacji i kochalismy sie do końca bo już właśnie nie bolalo a okazało się że się przesunela i trafiliśmy w sama owulacje. Ginka tylko pokiwala głowa i się uśmiechnęła jak jej powiedziałam że byłam pewna ze juz po owu bo mnie zawsze pobolewa i wiem ze to wtedy. Takze myślę że od 10 do 16 dc jak najczesciej i na pewno trafisz :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Oj ucieło.....
Ineskaprzytulaj się codziennie,a co,nie zaszkodzi :D potem w ciąży może nie będzie można się przytulać to wiesz,a potem połóg.....starajcie się od 10dc już na pewno zaskoczy,chyba że nie możecie tak codziennie czy co drugi dzień to już inna sprawa...
Czarna ja też miałam nadżerke i plamiłam na brązowo dosyć długo z 3tyg jak nie dłużej,a brzuszek Cię boli dlatego że tam teraz wszystko zaczyna dzialac pod maluszka,dlatego. Mnie tak samo bolał,głowa do góry. A kiedy się umawiasz do ginekologa?

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
Ja mam nadrzerke może stąd te plamienia. Ale brzuch też mnie boli dlatego się stresuję. Ehh :( staram się byc dobrej myśli i chce już poniedziałek i będę dzwonic do gin.

O przepraszam z tym polipem. Ja już tracę pamiec. Taka ciążowa skleroza. Ale wiedziałam że coś miałaś. Możliwe że to ta nadzerka jest winna ale ja mimo wszystko trzymam kciuki by wszystko było wporzadku.

Co to się dzieje na tym świecie że nie można się od początku cieszyć ciąża tylko ciągle jakieś zmartwienia. Buzka dla wszystkim zmykam szykować się na 30tke

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Postanowiłam się zrelaksować, dzieciaki sprzedane. Starsza na 3 dniowym zlocie ochotniczej straży pożarnej, młodszy pojechał do dziadków na nockę. Wybrałam się z mężem nad rzekę na ryby, on łowi a ja odpoczywam na brzegu. Taką cisza, spokój. Może jak się wyciszę to ta @ przyjdzie i będzie można zacząć nowy cykl.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam do was pytanie bo sama już nie wiem. Czy któraś z was miała tak że zawsze bolały was piersi przed okresem a w tym udanym cyklu nie ? Bo mnie zawsze zaczynały boleć już w połowie cyklu czyli gdzieś 2 tyg przed a tu tydzień do @ i nic nie boli nic nie czuję. Od środy kłuje w jajnikach do dzisiaj chociaż już mniej i czasem zaboli w dole brzucha. Nie wiem co mam o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza

Czarna poszła bym do tej nowej gin, jak Ci nie będzie odpowiadała, to i mówisz się do tego starego.
Patunia udanego odpoczynku, zrelaksujcie się ;)
Karolcia ja tak miałam 0rzy poprzednich staraniach, co miesiąc mnóstwo objawów, łącznie z bolącymi piersiami, a w udanym cyklu zero objawów, po za ciagnieciem w podbrzuszy, ale teraz też tak mam, co miesiąc ból w mnie piersi, a w tym cyklu w ogóle, a dziś na teście jedna krecha, więc ten brak bólu może być dobrym znakiem, ale nie musi... A który u Ciebie dc? Ile masz do @?

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Ja to jeszcze jak w ciąży nie byłam to normalnie przed okresem bolały mnie piersi,ale też nie zawsze,po porodzie w ogóle cycek nie czuje :p
Za to teraz podczas tych całych starań w tym cyklu mam tak że od dnia poprzedzającego ćmi mi podbrzusze,w dniu owulacji już wiecie co się działo za to do dzisiaj coś tam się dzieje na dole bo czuje jajniki i brzuch ćmi jak na @ zobaczymy co będzie dalej. Do @ jeszcze 12 dni...
A przed nami jutro nowy etap w życiu bo Syn idzie do przedszkola :D będę chociaż miała o czym innym myśleć....
miłej niedzieli!

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

pAleksandra to już przedszkolak będzie. Super. Nie załamujcie się bo początki bywają trudne.
Karolcia mnie przed okresem zawsze pobolewały, a jak zachodziłam w ciążę to jeszcze bardziej.
Teraz nic, ani odrobiny, a to już 36 DC. @ nie widać. Oprócz tego że boli jajnik brzuch nic nie boli.

05.04.2007 Córeczka
12.04.2011 Synuś
21.06.2019 Maleństwo (10tc)
ug378u69i9ykgykq.png

Odnośnik do komentarza

Patunia oj,nie ma się czym załamywać,tylko tak dziwnie :D za dużo czasu wolnego będę miała teraz kiedy jestem już przyzwyczajona do tego małego człowieka,że wszystko z nim obok robię :p jakoś to będzie...
Karolcia o to to to,ja akurat też mam taki etap wkręcania sobie i wsłuchiwania się w mój organizm czy nic się nie dzieje nadzwyczajnego :p

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Witam się w niedzielę.

To wsluchiwanie się w organizm to chyba normalne? :D też tak miałam. Ale i dalej mam jak coś zakluje albo zabolo.

pAleksandra moja córka jutro też pierwszy dzień do przedszkola idzie. Taka trochę przytlumiona była ale wpadła na pomysł ze po przedszkolu pójdziemy na plac zabaw i lody. I jest narazie super. :D wczoraj kupiła sobie kapcie po przedszkolu i dumna. Pewnie pierwsze dni będą ciężkie. Moja wrażliwa i bardziej będzie płakać bo inni będą płakać. :D jak na dniu zapoznawczym :D

Miłej reszty niedzieli życzę.

Dalej zaciska. Mocno kciuki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...