Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gratulacje dla Was dziewczyny!

Agula89 aż uwierzyć nie mogę, że tyle osób to spotkało. Jak się człowiek rozejrzy to wokół nas jest pełno kobiety po poronieniach. Ale musimy być dobrej myśli. Sama znam kilka dziewczyn które poronily na różnych etapach ciąży a teraz są szczęśliwymi mamusiami.

Domka ja też w 1 ciąże zaszłam będąc na urlopie. Więc urlop rzeczywiście dobrze wpływa :)

Odebrałem wyniki i beta 0,84, więc możemy zacząć starania :)

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Zaneta współczuję! To znaczy się że miałaś grube endometrium przygotowane na przyjęcie zarodka ! Czuje że niedługo Ci się uda i będą piękne dwie kreski !

U mnie bez zmian. Czekam do poniedziałku i dopiero wtedy zrobię test. Ważne że Owulacja była i Przytulanki w tym czasie :-) Dziś 37dc

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Żaneta współczuję. A czy nie masz jakiś innych dolegliwości np nie kręci ci się w głowie albo słabo się nie robi bo może ty jakiś krwotok masz?
Znajoma w połogu słabo się czuła i wogole okazało się że po porodzie całe łożysko się nie odkleilo i na dodatek ma słaba krzepliwosc krwi i dobrze że pojechała do szpitala. Oczywiście mama jej powiedziała że to normalne że aż tak ja zalewa.
Nie powiem bo i ja miałam moment że w godzinę miałam cała nocna podpaske i nie było gdzie wsiakac ale w połogu i to jeden dzień a nie jak ona opowiadała że 3 dni od wyjścia że szpitala.
Więc nie chce cie straszyć ale może jednak to nie jest normalne. Chociaż poprawcie mnie jak jednak jest.
Dobrej nocy życzę. Ja się stresuję jutrzejszą wizyta. Na 12 mam i już spać nie mogę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Zaneta30 a skrzepy też Ci schodzą? gorący termofor pomaga rozluźnić mięśnie brzucha,i mniej boli, ale to też zawsze wywołuje u mnie większe krwawienie, więc może poratuj się jakimiś tabsami?
pena89 ja mam dziś 23 dc i też poczekam do poniedziałku na testowanie.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

kasie takie duże skrzepy to rzeczywiscie nie dobrze. Może masz coś z krzepliwoscia? Albo czytałam kiedyś że jak jest duże tylozgiecie to takie krzepy mogą być. Czytałam też że mogą być albo może ich wogole nie być. Ja kiedyś miałam podczas @ a teraz jakieś nieliczne. Albo wcale. Zawsze się mnie mój gin pytał czy są i jak mówiłam że mało to tylko kiwnal głowa że dobrze.
zaneta ja bym poprostu liczyła pierwszy dzień jak masz to duże krwawienie. A potem może spróbuj te testy co ci szkodzi jak nigdy nie robiłaś.

Ja zaraz będę dzwonić dowiedzieć się czy wogole dzisiaj przyjmuje Pani doktor :D aby nie było że pojadę na darmo ale nie dzwonili przełożyć wizyty to chyba nie powinno być obsuwy.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

magalena3 w 2017 miałam usuwane niewielkie polipy, niby wszystko miało być po tym dobrze , ale było tylko w jednym miesiącu bezpośrednio po usunięciu a później było to samo. Ale jak sobie przypominam to zawsze miałam skrzepy i zawsze miałam takie bolące @. Może tylko te skrzepy wczesnej nie były aż takie duże. Nie spotkałam się z opinią że to przez tyłozgięcie, ale może faktycznie bo mam dość znaczne. A ginekolog mi mówił tylko, ze taka moja uroda bo na UZG jest wszystko ok. Krzepliwości bezpośrednio nigdy nie badałam ale dość często mam robioną morfologię bo "ucieka" mi szybko żelazo z organizmu i non stop biorę tabletki z żelazem (moja mama to ma i widzę że moja córka też ma niskie żelazo)

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Czytałam że przy tylozgiecie może się tam gdzieś zatrzymywać i dlatego skrzepy się tworzą i później wylatuje. Ale nie wiedziałam że aż takie duże. Ja takie duże to miałam może dwa trzy razy jak wstalam po cc ale to mówiło że przy lezeniu mogło wszystko nie wylecieć i chyba na tej samej zasadzie przy tylozgieciu.

A ta krzepliwoscia możesz sobie zrobić.
MadziaK mówiła że najlepszym źródłem żelaza jest natka pietruszki więc ja jej doświadczeniem każdemu doradzam. :) nawet mojej mamie się poprawiło :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena dokladnie, młody na diecie weganskiej a hemoglobina piękna :D
Wiecie co mi się też często skrzepy robiły, boleć to mnie tam średnio boli, ale na z tych co to się na bol nie uskarzaja, w każdym razie u mnie hemoglobina zawsze wysoka, niedoborów żelaza na pewno nie mam, natki nie jadam, także nie wiem od czego te sprzepy zależą.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

ja mam skłonność do utraty żelaza,tak mi już kilku lekarzy mówiło bo od dzieciństwa mam ten problem, i właśnie im więcej go mam tym mniej krwawię, hematolog mówiła (też już byłam przebadana hematologicznie czemu ono tak ucieka) , że to taki niewyjaśniony paradoks jest, że im mniej żelaza w krwi to tym większe krewienia i u mnie się to sprawdza. A krzepliwość fakt nie zaszkodzi mi spr, ale to dopiero gdzieś na urlopie jak będę. W każdym razie już się do tych skrzepów przyzwyczaiłam i zawsze czuje kiedy mi jakiś zalega i wtedy idę do łazienki i go jakby wyrzucam :)

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

anella to świetne wieści. Moja koleżanka jak miała cc trzecia to lekarze mówili że miała dużo zrostow w macicy i uwuwali ale nie zagrazaly ciąży. A więc ważne że masz dobrego gina który to sprawdza a wszystko będzie dobrze. Zdrówka życzę.

Tez nie wiem od czego te skrzepy zależą. Ja kiedyś miałam większe. Teraz jakieś takie maksymalnie centymetrów jak się trafi.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...