Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Ja brałam olej z wiesiolka do owulacji przy staraniach o pierwsze dziecko, chyba znów kupię bo to ogólnie dobrze robi dla zdrowia :-) Ten w kapsułkach nie trzeba trzymać w lodówce w przeciwieństwie do tego w butelce to taki kupię.
Jutro 41dc i pokusze się o test ! Dziś zrobiłam owulacyjny i jedna kreska Ale one owulacji mi też nie pokazują bo chyba się przeterminowaly bo to z allegro dawno temu załatwione. Ale nadzieja była haha

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Pena89 i jak? testowałaś?
Samożycie ja mam podobnie, jeden czy dwa dni miałam "objawy" zbliżającej się @ a tak to czuje się normalnie w tym cyklu. Może własnie to jest znak, ze jest dobrze? że coś z tego będzie? ja mam dziś 26dc, a przez ost pół roku miałam 24-25 dni, wcześniej były co 28 dni, i już się denerwuje. Mąż mówi, ze co ma być to będzie i samym myśleniem tego nie zmienię wiec po co się przejmuje, ale nie potrafię. Cały czas wypatruje, czy @ już jest i zastanawiam się czy testować czy się jeszcze wstrzymać. Nie da się, nie robić sobie nadziei w te dni. Szkoda, ze w pracy mam dziś luz, bo bym chociaż głowę czymś zajęła.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Pena89 szkoda :(
Samożycie nie testowałam bo zaspałam dziś do pracy i nie miałam kiedy, a teraz siedzę jak na szpilkach i najmniejsze zakłucie w brzuchu mnie drażni. Popołudniu to chyba nie ma sensu testować i murze czekać do jutra, tylko tez nie wiem jak interpretować to czy jestem po czasie czy jeszcze nie, skoro zdarzały mi się cykle 28 dniowe kiedyś gdy jeszcze mi tak nie zależało.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Kasie Nacia powodzenia jutro !!
Ja już nie mam testów w domu więc nie będę testować. Jak by była ciaza to by dziś raczej był chociaż cień cienia A nie biel i pustka. Znalazłam zdjęcie testu z pierwszej ciąży to beta wyszła 2.2 w 22 dc A dwie kreski było widać dopiero w 29dc na teście :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Trzymam kciuki za was dziewczyny.
Ja wczoraj dostałam pierwszy okres po poronieniu. Wychodzi 30dc jeśli nie liczyć plamień od piątku. Sama nie wiem czy mam je wliczać w cykl czy nie. Trochę przygnębiona byłam wczoraj, liczyłam na to, że jednak nie przyjdzie @ ale widocznie organizm nie był jeszcze gotowy na ciąże.
Trzeba działać dalej :)

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Ja również trzymam kciuki za wszystkie testujace :)
Z własnego doświadczenia mogę tylko powiedzieć, że nie warto za bardzo spieszyć się z testami, bo będzie was to kosztowało dużo nerwów. Lepiej poczekać kilka dni i zobaczyć piękne i wyraźne dwie kreski.
Agula89 zobaczysz a następnym cyklu się uda :) trzymam kciuki!
My zaczęliśmy już starania i zobaczymy co z tego wyjdzie. Ale tym razem podchodzę do tego hmm... Nie wiem jak to powiedziec... Bez entuzjazmu, z ostrożnością... Bardziej się boję, nawet myśleć o tym się boję, marzyć.. Poprzednim razem już planowałam co jeśli się w końcu uda, a teraz z takimi myślami się wstrzymuje.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Domka 1 nie miałaś okresu jak karmiłaś? ja z tego co pamiętam miałam normalny okres jak karmiłam piersią, i po odstawieniu jej od piersi nic się nie zmieniło.
Iguana13 człowiek tak bardzo chce, że aż się tego boi.
Agula89 ja chyba bym tych plamień nie wliczała do cyklu

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...