Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Karolcia90 może rzeczywiście oddzielne forum byłoby najlepszym rozwiązaniem, bo szczerze bardzo mnie ciekawi co u was słychać a każda na inny miesiąc ma termin i jesteśmy porozrzucane po innych forach często prywatnych, a chciałabym mieć z wami kontakt. To kto założy? Bo ja się nie znam zupełnie na tym ;)

Michaś 25.02.2018r. ❤️
Aniołek 29.11.2018 6/10tc

https://www.suwaczek.pl/cache/b267dc89b2.png<</li>a>
Odnośnik do komentarza

kasie ale to boisz się tego hsg? Chociaż i ja też miałam stracha. Nie trzeba było robić ale wiadomo jednak to jest zabieg /badanie. A ten cykl też byś była na cło czy już tylko badania i wsio naturalnie?

anella ja niestety też jestem zielona co do forum. Ale mam nadzieję że któraś ma jakieś pojęcie. :D a jak nie to wolna chwilą siądę i poczytam co gdzie jak i dam znać.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy pamiętacie jak tu wielokrotnie pisałam , że powinni wymyśleć domowe testy ciążowe z krwi ! I uwaga ! Już są!! Jestem w szoku. Kosztują ok 25zl. Pobiera się krople krwi z palca i wtedy nie trzeba robić rano tylko o każdej porze dnia i wykrywa hcg nawet tydzień przed terminem miesiączki! Nie zawsze jest mozliwosc podjechania do labolatorium wiec mozna w domu sobie zrobic taki test :D Co o tym myslicie ?

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Magalena tak boje się strasznie tego badania, przy HSG patrzą tylko czy jajowody drożne a on chce mi zrobić laparoskopię czyli naciąć brzuch i przez kamerę obejrzeć całe jajowody, hsg robi się na żywca a laparo w pełnym uśpieniu i przy laparo można ewentualnie powycinać zrosty czy ogniska endometriozy ale czytałam też że później jest się wyłączonym że starań trzy miesiące. Poprzedni cykl brałam jeszcze Clo.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Pena, wiesz, że wczoraj czytałam o tych testach? Jeszcze sobie mówię będę w PL muszę kupić kilka na zapas bo to dla mnie bardzo duże ułatwienie.

Kasie, przegadaj z lekarzem wszystkie twoje obawy. Nie znam się na tym, nie miałam laparo, ale może nawet ten okres wyłączenia też będzie dla Ciebie dobry? Czasem to wyłączenie się, odpuszczenie pomoże?

Odnośnik do komentarza

kasie to jie tak że cię nacinaja bo wprowadzają takie 3 małe dziurki skąd wiem. Ale każde laparo inne. Pena nasza miała chyba laparoskopowo. I też miała ielone światło na starania. Ale tak jak radzą dziewczyny. Trzeba się skonsultować z lekarze. Za i przeciw. Rozumiem że się Boisz. Sama bym latala jak kot z pęcherzem na dwujeczke do WC bo ja tak reaguje na strach/stres.

pena j już idę tam do was na forum.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny bardzo Wam dziękuje za takie odzew. Nikt nikofk tutaj nie urazil. Ja bardzo się cieszę widząc zdjęcia malenstw czy czytając ze dkbrze sie czujecie w ciąży. Nie zazdroszcze żadnej i nie czytam z nerwami ale PK prostu Was nie znam. Ciesze się ze powstaje gdzieś nowe życie albo gdzieś jest juz na świecie ale nie znam waszych historii nie kibicowalam wam PK prostu jestedcie dla mnie obce. Nie chce nikogo wyganiac z forum bo ono jest publiczne. Po prostu jestem obecnie w niepewności stresuje się jak TK będzie i ciężko mi. Wtorek będzie przełomem s w sumie jutro bo mam zrobić bete przed wizyta. Stres mnie zje. Przepraszam jeżeli kogoś urazilam swoim wpisem.

Odnośnik do komentarza

Mona bardzo mocno trzymam za Ciebie i twojego kropka kciuki, koniecznie daj znać jak już będziesz coś wiedziała.
Kasie po laparo zazwyczaj można się od razu w kolejnym cyklu starać, ja miałam laparo przy pierwszych staraniach, co prawda nie ginekologiczne, tylko wycięcie wyrostka i w kolejnym cyklu po zakończeniu antybiotyku już mogłam się starać, choć ja osobiście nie miałam na to siły, ale dziewczyny tu pisały, że starały się zaraz po.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Hmmm byłam w szpitalu, mam takie bóle brzucha, że bałam się, że coś się dzieje i lekarz po badaniu moczu stwierdził zakażenie bakteryjne, dostałam leki.. Ale na pytanie czy jestem w ciąży czy nie, dalej nie ma odp bo w moczu im nic nie wyszło... Hellllooo z moczu o godzinie 18?! Nie wiem czemu krwi nie chciał mi zrobić. Oni czasem są tutaj tak zacofani i niereformowalni... No nic. Czekam dalej będąc na antybiotyku...

Odnośnik do komentarza

mona trzymam za Ciebie kciuki i łącze się w objawach. Ja jutro idę ma badania a we wtorek mam HSG.
A co do Twojego wpisu to wiadomo nikt nikogo nie wyrzuca czy coś ale oglądanie cizowego brzuszka np w dniach kiedy dostajesz okres... hmmm trochę sprawia przykrość. Wiadomo fajnie jak piszecie jak tam u was itp ale trochę było tego wszystkiego za dużo....
Mam nadzieję że nikogo nie urazilam:)
Ps. Pozdrawiam i życzę zdrówka wszystkim ciezarnym:*

Odnośnik do komentarza

Ja też się z tym forum zżyłam i zaglądam tu co dzień, albo co drugi dzień, choć jestem już rozpakowana. Czasami się chwale moim skarbem i życzę każdej jak najlepiej. Nie chciałam nikogo urazić. Rozumiem, że nowe dziewczyny na forum niekoniecznie muszą nas stare staraczki kojarzyć. Kibicuję każdej z osobna i wypatruje dwóch kreseczek ❤️ ale trochę dziwnie tak starać się bardzo długo, rozmawiać, nawet się trochę zaprzyjaźnić a jak już dwie kreski się pojawia to zniknąć :/

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

MisKolorowy tak, dał bezoiecz y antybiotyk. Na gorączkę ewentualną zalecił tylko paracetamol. Chcial a pierwszym momencie dać też naproxen ale mówi na wszelki wypadek nie. W aptece mam już wpisane, że moge być w ciąży więc nawet jakbym chciała kupić jakieś mocniejsze leki to i tak mi nie sprzedadzą... Ale zaskoczyło mnie, że to może być zakażenie dróg moczowych. Po tych bólach bym się tego nie spodziewała...

Odnośnik do komentarza

Pani K to kciuki za badanie, przede wszystkim we wtorek, bo hsg, to chyba największy stres.

Mininka a jaki antybiotyk Ci dał? Jakby nie mógł już zrobić tej bety z krwi i sprawa była by jasna..?

Dziewczyny ja jestem tyle czasu na tym forum, że większość z was kojarzę, będę zaglądać do wątku ciażowego co u was słychać, nie obrażajcie się, bo nikt tu nie chciał was urazić ;)

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

MisKolorowy wydaje mi się że chyba żadna się nie obraziła. Ja i tak i tak będę do was zaglądać i się wymadrzac :D tzn ja staram się doradzać :D
mininka szkoda że nie pobrali krwi. Zawsze byłoby coś jaśniejsze. A masz wyniki tych badań z moczu?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Hej Staraczki :* Ja Was cały czas czytam,zaglądam tutaj codziennie. Skoro Mona Mnie wyzwała to napisze że u mnie wszystko dobrze,znaczy samopoczucie jest dobre nic mi nie dolega oprócz plamien po wizycie u gina,wizyta następna dopiero w połowie listopada. Siedzę sobie na zwolnieniu i tak leci dzień za dniem. Dziękuje że pamiętacie o mnie ;-)
Magalena Iguana odzywa się na forum Naszym Czerwcowym,podobno miała dziś na betę iść jeszcze raz.....

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...