Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Gość MagdaX napisał:

Dziewczyny! 😮 mialam zrobić test za 4 dni, którego tak sie balam zeby sie nie rozczarować. Dziś jest mój 26dc, 12dc mialam monitoring i ginekolg kazała mi od razu zrobic zastrzyk Ovitrelle, dzisiaj zrobiłam test (ale nie z porannego moczu) i jest blada kreska! Czy możliwe że test jest sfałszowany po Ovitrelle, że jeszcze coś się tam utrzymało z zastrzyku 14 dni po jego podaniu? Bo oczywiście moja chora glowa juz sie nakręciła, że to po zastrzyku sfałszowany wynik.. 

o jasny gwint! 😍 ja na chłodno staram sie podchodzić do takich watpliwości, bo jednak sporo mamy rozczarowań ale w Twoim przypadku... 😊😊😊

leć na betę i daj znać! 😊🤞

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Bogusia napisał:

Nie wiem czy jestem w ciąży ale czy któraś z was miała taki śluz na początku ciąży bądź w późniejszej? Przepraszam za zdjęcie lecz muszę wstawić. Kogo obrzydza proszę nie wchodzić! https://ibb.co/Ypmvsbt

Miałyście taki śluz czy nie? Ciągle czuję jakbym miała mokro.. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Bogusia napisał:

Miałyście taki śluz czy nie? Ciągle czuję jakbym miała mokro.. 

Większość z nas nie była w ciąży, albo ciążę straciła więc nie wiem czy trafisz na kogoś kto będzie wiedział. Lepiej pytaj na wątkach na których kobiety już są w ciąży.

Mimo wszystko mi to wygląda na infekcję i poszłabym do ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jak tylko Wam napisałam że mam 25dc to już mnie kusiło żeby sprawdzić 🙈 tyle razy to samo, taka stara, a taka... 😁

Oczywiscie negatywny. Zachwycona nie jestem ale no kamannnn! nie teraz to pózniej 🙂 

 

Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Gość Ren29 napisał:

Ja zrobiłam dziś oczywiście negatywny mam 26 dc wiec jeszcze jakaś mini nadzieja jest 🙂

Piona! Ja tak samo 🙈

Ja się nawet nie łudzę bo ostatnio w 26dc już miałam kreskę więc coś by wyszło... 😊

Działamy dalej! 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Zuduarinka napisał:

Dziewczyny dzisiaj test popołudniowy. Czy wy też widzicie drugą kreskę?

https://zapodaj.net/7b0fdf8902862.jpg.html

https://zapodaj.net/184196955a419.jpg.html

Ja przecieram oczy i nie dowierzam. Dzisiaj 29dc. Test zrobiłam po południu.

 

Też widzę drugą kreseczkę!!! Czy ja dobrze pamiętam że gin powedział, że owu u Ciebie nie było, a tu takie rzeczy?? Trzymam kciuki 😘

Odnośnik do komentarza
Gość Zuduarinka

Ola dokładnie! W ogóle nie było pęcherzyka w połowie cyklu! Dlatego całkowicie odpuściłam. Kupiliśmy tylko żel na spróbowanie ale w ogóle się nie stresowałam czy coś z tego będzie czy nie. Jutro powtórzę test, ale na betę chyba szybko nie pójdę żeby się nie .rozczarować. Może w następnym tygodniu jak kreska będzie ciemniala. 
Nie mogę w to uwierzyć ze coś widać.  Znowu zero objawów takich typowych oprócz zmęczenia i uczucia rozpychania po jednej stronie. Lekarz jak mnie zobaczy to raczej nie uwierzy. Oby to tylko nie był jakiś błąd testu 😂

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Zuduarinka napisał:

Ola dokładnie! W ogóle nie było pęcherzyka w połowie cyklu! Dlatego całkowicie odpuściłam. Kupiliśmy tylko żel na spróbowanie ale w ogóle się nie stresowałam czy coś z tego będzie czy nie. Jutro powtórzę test, ale na betę chyba szybko nie pójdę żeby się nie .rozczarować. Może w następnym tygodniu jak kreska będzie ciemniala. 
Nie mogę w to uwierzyć ze coś widać.  Znowu zero objawów takich typowych oprócz zmęczenia i uczucia rozpychania po jednej stronie. Lekarz jak mnie zobaczy to raczej nie uwierzy. Oby to tylko nie był jakiś błąd testu 😂

Może jakaś szybsza owu🙃 superrr. Czasami jak człowiek odpuści to różne rzeczy się dzieją:) mam nadzieje, że to żaden błąd testu. To chyba Twój drugi w tym cyklu z dwiema kreseczkami 🙂 dbaj o siebie 🙂

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina 1992

Witam dziewczyny. Powiedzcie mi czy lek clo przepisuje Wam normalny ginekolog czy byłyście w klinice leczenia niepłodności? Mam problemy z owulacja, pęcherzyk jest ale nie pęka i robi się torbiel typu LUF. Staramy się pół roku i ginekolog do którego chodzę kazał mi się zgłosić do kliniki ponieważ powiedział że on się nie podejmie leczenia. Narzeczony robił badanie nasienia i wszystko jest ok. Moje wyniki też ok tylko brak tej owulacji. Proszę o odpowiedź i życzę nam wszystkim powodzenia!!!🙂 

Odnośnik do komentarza

Kochane gratulacje dla wszystkich którym ukazały  się 2 kreski! 😁  bardzo się cieszę! 😁 

Reszta dziewczyn mam nadzieję że przekażę nam dobre wieści w kolejnym cyklu 🙂 

Hope jestem dumna z Twojej pozytywnej postawy! Oby tak dalej i do celu! 😘

Drop trzymam kciuki cały czas! 😘

Magdalena - 1 cykl z zastosowaniem convience plus i zaszlam w ciaze. Byłam też po sprawdzonej droznosci i na Clo. Nie wiem jaki wpływ miał żel ale się udało. Mąż fertil men zażywal w tab. 

U mnie odpukać wszystko ok. Dzidziuś rośnie zgodnie z tygodniami ciazy 🥰 Sporo badań w tym 1 trymestrze do zrobienia także przygotujcie się i swoje portfele 😛 

Powodzenia! ❤️

 

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość Zuduarinka napisał:

Dziewczyny dzisiaj test popołudniowy. Czy wy też widzicie drugą kreskę?

https://zapodaj.net/7b0fdf8902862.jpg.html

https://zapodaj.net/184196955a419.jpg.html

Ja przecieram oczy i nie dowierzam. Dzisiaj 29dc. Test zrobiłam po południu.

 

Jest jak nic 😁 ale numer! Gratulacje!!! 😊😊😊

Malina - Dzieki, rośnijcie zdrowo! Kiedy masz pierwsze prenatalne? 🙂

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Paulina 1992 napisał:

Witam dziewczyny. Powiedzcie mi czy lek clo przepisuje Wam normalny ginekolog czy byłyście w klinice leczenia niepłodności? Mam problemy z owulacja, pęcherzyk jest ale nie pęka i robi się torbiel typu LUF. Staramy się pół roku i ginekolog do którego chodzę kazał mi się zgłosić do kliniki ponieważ powiedział że on się nie podejmie leczenia. Narzeczony robił badanie nasienia i wszystko jest ok. Moje wyniki też ok tylko brak tej owulacji. Proszę o odpowiedź i życzę nam wszystkim powodzenia!!!🙂 

Hej, mi przepisał zwykły ginekolog. Oczywiście muszę chodzić na kontrolę. W czwartek mam pierwszą i zobaczymy czy CLO działa. 🙂 

Odnośnik do komentarza

Gdzie można kupić ten żel conceive plus? Z tego co widziałam to w necie jest niedostępny, a na stronie sklepu conceive wychodzi jakiś błąd przy finalizacji kupna. W sumie pierwszy raz słyszałam o tym żelu na tym forum, czyli dziś ;). Dziękuje 😘

 

Odnośnik do komentarza

Też chciałam go kupić, ale nie próbowałam jeszcze na ich stornie. W jednej aptece internetowej jest napisane " Preparaty Fertilsafe Plus (wcześniej występujące pod nazwą Conceive Plus) to lubrykanty opracowane przez ekspertów, by wspomagać zajście w ciążę w naturalny sposób..." Czy ktoś potwierdzi, że te produkty zmieniły nazwę?

Odnośnik do komentarza

Dopiero dziś poszłam na betę, bo wczoraj robiąc test widzialam coraz bardziej bladą kreskę i bardzo sie bałam. Jednak dzisiaj od razu wyszła bardzo widoczna. Proszę Was trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze, bo kolejnej straty nie zniosę. 😢

Gratuluję wszystkim kobietom które zobaczyły dwie kreseczki 💞 mam nadzieję ze to nasz rok, a reszta kobiet dołączy do nas w marcu 💓

Cieszę się że znalazłam to forum, bo tutaj każda siebie rozumie i wesprze 😊

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Gość MagdaX napisał:

Dopiero dziś poszłam na betę, bo wczoraj robiąc test widzialam coraz bardziej bladą kreskę i bardzo sie bałam. Jednak dzisiaj od razu wyszła bardzo widoczna. Proszę Was trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze, bo kolejnej straty nie zniosę. 😢

Gratuluję wszystkim kobietom które zobaczyły dwie kreseczki 💞 mam nadzieję ze to nasz rok, a reszta kobiet dołączy do nas w marcu 💓

Cieszę się że znalazłam to forum, bo tutaj każda siebie rozumie i wesprze 😊

Trzymam kciuki 🙂 

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Gość Olgik napisał:

Też chciałam go kupić, ale nie próbowałam jeszcze na ich stornie. W jednej aptece internetowej jest napisane " Preparaty Fertilsafe Plus (wcześniej występujące pod nazwą Conceive Plus) to lubrykanty opracowane przez ekspertów, by wspomagać zajście w ciążę w naturalny sposób..." Czy ktoś potwierdzi, że te produkty zmieniły nazwę?

Dziękuje za informację. W sumie dość prawdopodobne, że zmienili nazwę bo ten Preparaty Fertilsafe Plus jest dostępny. Zakupiłam i zobaczymy czy to coś pomoże. 🙂 

Odnośnik do komentarza
Gość Magdalena

Czytam o tym że ten żel i ten drugi to to samo. Zakupiłam dziś pewnie przyjdzie w przyszłym tygodniu. 

Jutro w końcu idę do pracy po l4. Siedzenie w domu mnie męczy bardzo. 

Czekamy na kolejne pozytywne wiadomości 😀

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...