Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kokardkaaa
1 godzinę temu, Gość Hania napisał:

Ja 5 dni po inseminacji robiłam wynik progesteronu,  jeśli by był poniżej 10 to miałam brać dupka . 

W piątek miałam monitoring ale pomimo że w każdym  z jajników było po 15 pęcherzyków 🙄 to żaden dominujący,  kazał dalej brać lamette i dzisiaj o 17 znowu mam monitoring I może jutro inseminacja.  

Wow oby chociaż jeden urósł :)) !! Daj znać wieczorkiem czy udało się umówić na inseminacje trzymam kciuki !!

Odnośnik do komentarza
W dniu 14/2/2021 o 11:22 AM, Gość Hopeful napisał:

Elph - dodzwonilas sie do lekarza? Pytałaś o progesteron?

Drop - jak u Ciebie? Dodzwonilas sie do lekarki? Wiesz juz cos wiecej?

CLO - zaglądasz tutaj? 

Katarina - myślę o Tobie często... jak kiedyś zajrzysz tutaj daj znać co u Ciebie.

Ewa0 - co u Was? 🙂

U mnie Beta z 64 urosła do 179 więc niby ok ale nadal bez ekscytacji bo pewnie i tak jest za niska. Jeszcze jutro zrobię i może w środę.

Hej, przede wszystkim wielkie gratulacje i życzę żeby wszystko było ok ❤️ musi być już tylko dobrze! 🙂 Gratulacje również dla reszty dziewczyn 🙂 podczytuje was co jakiś czas i bardzo się cieszę ,że się wam udaje. Trzymam za was kciuki 🙂 u nas dobrze. Półmetek za nami bo zaczął się już 21 tydzień. Jasiu kopie coraz mocniej i coraz częściej. Brzuch rośnie i robi mi się coraz ciężej, takie uroki 🙂 czekam tylko już na wiosnę bo już mam dosyć ubierania tylu warstw na siebie, najgorzej jest z zimowymi butami kiedy trzeba się schylić 😅 pozdrawiam i czekam na kolejne dobre wiadomości!!!😘

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Gość Iza napisał:

A powiedzcie mi Kochane, te które z Was mają już 1 dziecko i udało Wam się zajść w 2 czy 3 ciążę długo się staralyscie? Dużą różnicę między dziećmi będzie?

Mi się udało w drugą ciążę zajść po 7 miesiącach starań i po pierwszej próbie z clo. Jak tylko z badań wyszło że mam bezowulacyjne okresy, lekarz przepisał clo. Urósł jeden, ale szczęśliwy pęcherzyk 🙂 miedzy dziećmi będzie 5 lat różnicy. Trochę długo zwlekaliśmy z decyzją o drugiej ciąży...

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Gość Kawa napisał:

U mnie chyba walentynkowe love będzie bez pozytywnego wyniku.. 

Byłam właśnie u doktorka i mówił, że pęcherzyki nie porosły. Zmienił mi nawet tabletki

Mam odstawić clo.

Daj znać co ci przepisał. Ja idę dziś na 18 do ginekologa zobaczyć czy pękły. Na dużo też nie liczę. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość Karska napisał:

Jednak Luty nie dla mnie szczęśliwy- przyszła @ . Jutro mam doktorka 😭😭😭😭Chociaż dzisiaj jeden test pozytywny ale z księgowości zdany 

Jeszcze przyjdzie ten piękny dzień bez @. Z każdym miesiącem jesteśmy coraz bliżej i tego się trzymajmy. Tulę mocno. Gratuluje zdanego testu. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Gość Ola0 napisał:

Dziewczyny bo ja już zaczynam się martwić... jak długo krwawiłyście po hsg? Miałam je w czwartek i cały czas żywa krew. 

U mnie nie było nic . Jedynie to tylko płyn wyleciał 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Kawa napisał:

No i mówił żeby ulotki nie czytać... 😧

Powiem Wam, że kupiłam na walentynki nakładkę wibracyjną i dziwię się, że dopiero teraz bo to bardzo fajna rzecz 😅 tzn przyjemna dla dwojga 😎miałyście to? 

Nie, ale jak polecasz to może przetestuję 😄

Odnośnik do komentarza

Haniu, trzymam kciuki za pomyślny wzrost pęcherzyków!

Zaczarowana - Twoja historia mnie bardzo pociesza 🙂 cieszę się że jest wszystko ok! 🙂 

Ewa - jestem w takim szoku... to naprawdę już półmetek?! Jak?! Kiedy?! 🙂 nawet nie wiesz jak sie cieszę sie u Was wszystko ok ❤️ 
Kawa - przykro mi... a moze zapisał Ci gonadotropiny?

Karska- główka do góry! Tulę Cię wirtualnie 😘 i również gratuluję zdanego testu. Edi bardzo mądrze napisała, każdego dnia jestesmy coraz bliżej 🙂 

Teraz piszecie o tej nakładce?! 😁 cholerka przegapiłam 🤣 

Dziś robiłam betę i przyrost jest ok 🙂 

11.02 (28dc) Beta 64

13.02 (30dc) Beta 179

15.02 (32dc) Beta 445

Więc trochę aię uspokoiłam bo gdyby to była pozamaciczna to chyba nie przyrastałoby tak, co myślicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...