Skocz do zawartości
Forum

Clostilbegyt? Opinie


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Gość Gosia napisał:

Witam. Czy jak mam cykle 30 dniowe i zrobiłam dziś test ciążowy (pre-test) 55 dni po stosunku? Mam żyły na piersiach, niedawno byłam na becie i wyszła ujemna. 

I też martwi mnie ze robiłam ostatnio inny test ciążowy i wyszła blada kreska lecz po czasie, następnego dnia zrobiłam ten sam test i wyszedł ujemny więc nie wiem co sądzić🙈 dziewczyny poradźcie 

Odnośnik do komentarza

Kawa mnie już zaczyna wkurzać ta "dziewczyna o różnym imieniu" od postów z pytaniami o ciążę. Nie wiem czy to jakiś troll czy jakaś prawdziwa dziewczyna z problemami... jeśli to podstawione coś to trzeba olać, jeśli nie to 1) idź w końcu do lekarza on na 100% potwierdzi po takim czasie czy jesteś w ciąży 2) przestań współrzyć bez zabezpieczenia skoro nie chcesz być w ciąży 3) nie pisz na takim forum że się boisz być w ciąży gdzie tu każda z nas co miesiąc płacze bo czeka na upragnione dzieciątko często latami starań... 

Musiałam się wypowiedzieć, wybaczcie dosadność mojego posta 😉

U mnie spkojnie, dzisiaj 14dc raczej owu nie będzie w tym cyklu, w poniedziałek idę zrobić resztę badań dla anestezjologa - wizyta za tydzień. Trochę zaczynam się stresować tą histerolaparoskopią 19.02 bo nawet nie wiem jak się do samego pobytu w szpitalu przygotować, a nawet nie mam w domu koszuli nocnej 😄 i proszę mój organizm żeby nie zrobił mi psikusa i żeby @ nie przyszła za wcześnie, wtedy zabieg się nie odbędzie... a takie pytanie dla osób które miały zabiegi, czy przed zabiegiem powinnam lewatywę sobie zrobić? Ehh.. będę musiała zadzwonic do szpitala po instrukcje 😉

Odnośnik do komentarza

Olgik mnie do szału doprowadzają te same wpisy przez "trolla"... I bardzo dobrze napisałaś. Ja za 6 dni mam testować, ale tak bardzo nie chcę bo boje się kolejnego rozczarowania, mimo że ginekolog tak pozytywnie mnie nastawiała 😢

Odnośnik do komentarza

Elph!!!!!!! Jezuuuu 😊😊😊😊 moje gratulacje!!!! ❤️ Tak bardzo się cieszę!!! Pomyslałam ze wejdę na forum bo mam przeczucie, że komuś się udało i proszę! Muszę przyznać, że z tym, co powiedział Twój mąż niesamowita sprawa 😍🥰 gratulacje! Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok 🙂 

Olgik - wspaniale że już masz za sobą rozmowę! Myślę, że to, że jesteś solidnym pracownikiem sprawiło, że szef tak podszedł do sytuacji. Jedna sprawa z głowy 🙂 bardzo dzielnie i wytrwale zmierzasz do celu. Podziwiam to w Tobie 🙂 

Słuchajcie, ja mam pytanie do osob ktore miały pozamaciczna. Kiedy pojawiły sie u Was jakieś objawy i jakie one były? Co Was zaniepokoiło?

Odnośnik do komentarza

Kokardkaaaa chyba Hania pisała, że ma monitoring 12.02 a dzień później prawdopodobnie kolejna inseminacja. 

Hopefull tak staram sie krok za krokiem jakoś cieszyć się z małych postępów, każde badanie czy jakaś nowa informacja mam nadzieję, że przybliża mnie do celu 😉

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa
Godzinę temu, Gość Hopeful napisał:

Elph!!!!!!! Jezuuuu 😊😊😊😊 moje gratulacje!!!! ❤️ Tak bardzo się cieszę!!! Pomyslałam ze wejdę na forum bo mam przeczucie, że komuś się udało i proszę! Muszę przyznać, że z tym, co powiedział Twój mąż niesamowita sprawa 😍🥰 gratulacje! Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok 🙂 

Olgik - wspaniale że już masz za sobą rozmowę! Myślę, że to, że jesteś solidnym pracownikiem sprawiło, że szef tak podszedł do sytuacji. Jedna sprawa z głowy 🙂 bardzo dzielnie i wytrwale zmierzasz do celu. Podziwiam to w Tobie 🙂 

Słuchajcie, ja mam pytanie do osob ktore miały pozamaciczna. Kiedy pojawiły sie u Was jakieś objawy i jakie one były? Co Was zaniepokoiło?

Hope ja miałam podejrzenie pozamacicznej na podstawie szybkiego pulsu i bólu w podbrzuszu, okazało się nieprawda

Odnośnik do komentarza

Hope, ja niestety miałam dwie ciąże pozamaciczne.. w zasadzie to czułam się jak na okres.. trochę bol kręgosłupa.. i za drugim razem uczucie jak zapalenie pęcherza.. było mi tez słabo.. ale czułam to wewnętrznie, ze coś jest nie tak.. obserwowałam betę, która nie spadała.. a dlaczego pytasz? 

Odnośnik do komentarza

Kokardka, Drop - dziękuję za odpowiedź.
Drop, pamiętam że miałaś dwie... 😢

To nic wielkiego, zaniepokoiłam się bo wczoraj miałam takie ciągniecie jakby od jajnika i to takie dość wyraźne i coraz częstsze. I po tylu przejściach pierwsze co przyszło mi do głowy to ciąża pozamaciczna. Ale pomyslałam że za wcześnie by było objawy, jednak przed chwilą policzyłam że mam dzisiaj 24dc. Swoją drogą naprawdę nie wiem kiedy to minęło! 🙂 no ale dzisiaj czuję się już dobrze, nic mi poza tym nie jest więc uspokajam się, że to nie to 🙂 

Hmm... po poronieniu jakoś coś mi się w głowie poprzestawiało i normalnie bym już kontrolowała każdy dzień, chciała robić test itp a ja myślę o kolejnych przytulankach 🤣 ja nie wiem, może przy tym zabiegu spadłam im ze stołu i pacnęłam się w głowę? 😁

Odnośnik do komentarza

Hopefull to w tym cyklu byłaś stymulowana gonadotropinami? Miałaś potwierdzoną jakąś owulację? Dobrze że w głowie przytulanki to czas szybciej leci jak nie myślisz o robieniu testu. Ja dzisiaj 16dc a od środy zaczynam 7sni duphaston i oby @ nie przyszła przed zabiegiem 😉 jak już zacznę cykle staraniowe po zabiegu to pewnie będziemy się coś stymulować, ciekawe od czego zacznie lekarz... no chyba że zabieg mi te policystyczne jajniki jakoś pobudzi 😉

Odnośnik do komentarza
Gość Kokardkaaa

Ok Hania trzymam kciuki mocno !

Ewa, szkoda robić przerwę, jeśli po inseminacji następny krok to in invitro, chyba, ze inseminacja to twój ostatni krok i jak się niw uda to odpuszczasz. dlaczego myślisz o przerwie? Wydaje mi się, ze stracisz miesiąc, chyba ze potrzebujesz odpocząć psychicznie to jak najbardziej wskazane!

Ja planuje 3 inseminacje i jak to nie da efektu  i jak doktor się po 3 zgodzi to będę planować in vitro  

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Olgik napisał:

Hopefull to w tym cyklu byłaś stymulowana gonadotropinami? Miałaś potwierdzoną jakąś owulację? Dobrze że w głowie przytulanki to czas szybciej leci jak nie myślisz o robieniu testu. Ja dzisiaj 16dc a od środy zaczynam 7sni duphaston i oby @ nie przyszła przed zabiegiem 😉 jak już zacznę cykle staraniowe po zabiegu to pewnie będziemy się coś stymulować, ciekawe od czego zacznie lekarz... no chyba że zabieg mi te policystyczne jajniki jakoś pobudzi 😉

Byłam stymulowana gonadotropinami ale po stymulacji nie byłam na żadnym monitoringu więc nie wiem czy miałam owulację 🙂 

W tym cyklu nie zastanawiam się nad tym. Okres powinnam dostać „na dniach” myślę, że w środę, najdalej w czwartek. Choć nie wiem jak to po poronieniu będzie. Dostanę to dostanę, nie dostanę, to zrobię test 🙂 w sobotę pewnie zrobię bo wieczorem mam imprezkę i muszę wiedzieć czy lampka wina nie zaszkodzi 🙂 

A przypomnij kiedy masz zabieg? No w moim przypadku laparo okazała się zbawienna... 🙂 zakończyło się jak się zakończyło ale to zupełnie osobna kwestia. 

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny! 😮 mialam zrobić test za 4 dni, którego tak sie balam zeby sie nie rozczarować. Dziś jest mój 26dc, 12dc mialam monitoring i ginekolg kazała mi od razu zrobic zastrzyk Ovitrelle, dzisiaj zrobiłam test (ale nie z porannego moczu) i jest blada kreska! Czy możliwe że test jest sfałszowany po Ovitrelle, że jeszcze coś się tam utrzymało z zastrzyku 14 dni po jego podaniu? Bo oczywiście moja chora glowa juz sie nakręciła, że to po zastrzyku sfałszowany wynik.. 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość Hopeful napisał:

Kokardka, Drop - dziękuję za odpowiedź.
Drop, pamiętam że miałaś dwie... 😢

To nic wielkiego, zaniepokoiłam się bo wczoraj miałam takie ciągniecie jakby od jajnika i to takie dość wyraźne i coraz częstsze. I po tylu przejściach pierwsze co przyszło mi do głowy to ciąża pozamaciczna. Ale pomyslałam że za wcześnie by było objawy, jednak przed chwilą policzyłam że mam dzisiaj 24dc. Swoją drogą naprawdę nie wiem kiedy to minęło! 🙂 no ale dzisiaj czuję się już dobrze, nic mi poza tym nie jest więc uspokajam się, że to nie to 🙂 

Hmm... po poronieniu jakoś coś mi się w głowie poprzestawiało i normalnie bym już kontrolowała każdy dzień, chciała robić test itp a ja myślę o kolejnych przytulankach 🤣 ja nie wiem, może przy tym zabiegu spadłam im ze stołu i pacnęłam się w głowę? 😁

Oo mnie też ciągnęło w jajniku w tym cyklu, może nie tak jak w ostatnim ale jednak. W każdym razie może to zwiastować dobre wiadomości 🙂 a z przytulankami to od tygodnia mam takie napady i od razu mi zaświtało, że to może przez ciążę bo normalnie tak nie miałam, no i faktycznie! Więc tym bardziej jak przytulanki Ci w głowie to może coś tam się wykluwa 🙂

3 godziny temu, Gość MagdaX napisał:

Chociaż ta kreska nie jest wcale taka blada 😮 jutro pędze na betę, mam nadzieję ze to nie przez Ovitrelle 😭

O rany, trzymam kciuki! Nie wiem jak to jest po zastrzyku ale 14 dni to całkiem sporo, myślę że to nie przez zastrzyk 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...