Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:)

Kala czekamy dzisiaj na wieści :D

Podłączam się do Dziewczyn, którym starsze dzieci dają popalić i nie mają dla nich (i do nich;) )siły.

Beti, no to pięknie samo wyszło :D

Eleonora, no masz tę moc! I pewność, że nie jesteś wampirem :)) Siostra faktycznie prorocze sny ma, ciekawe czy z płcią też jej się sprawdzi :D a rodzice na pewno wiedzieli jeszcze przed Tobą:)

Bellona, z tym usg to nie ma potrzeby robić go we wczesnej ciąży typu 5 tydz, bo nic nie widać:) jest tylko pęcherzyk a to w sumie niewiele wnosi ;)

Odnośnik do komentarza

No hej w poniedzialek :)

Próbowałam kawy sie napic nic x tego hahahaha takiej podlizny w życiu nie pilam i jesz cz e smakowała mi kiedyś:D

Co do ciaz nie mam punktu odniesienia 2014 wymiotowqlam na zapach wody i stracilam ciaze . Ta w jajowodzie przeszla bokiem bo nic mi nie dolegalo doslownie nic .

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Silvara
A ja zawszs chciałam córkę, Małż chciał bliźniaczki a wyszedł jeden chłopak. To pewnie teraz też będzie męski potomek.
Mamusiaszczesciara to może się zamienimy? Hahaha:D

Haha dobra ale zwrotow nie przyjmuje moje dzieci sa niczym tsunsmi i cyborg w jednym. Ratuje je tylko to ze smieja sie od rana do nocy

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Tak w temacie preferencji...to ja chłopaka już mam, to chętna bym była na dziewczynkę. Ale coś czuje, że drugi chłopak się szykuje... może to i lepiej, bo mi łatwiej porozumieć się z płcią przeciwną ..
A co do samopoczucia, to mdli mnie nadal...o tyle dobrze, że nie wymiotuje (a w poprzedniej ciąży bardzo). Ą w drugiej połowie dnia jestem tak wykończona, że tylko bym leżała... Plus moja twarz wygląda jak...no dramat po prostu...obsypalo mnie jak nastolatke jakas za czasów dojrzewania...cera tragedia!

Odnośnik do komentarza

Hej hej kobietki:)))
Ja po weekendzie wypoczęta jestem chociaż nie ukrywam że od tego leżenia to aż wszystko boli ( myślę że już czas żeby zacząć zbierać na nowe wyrko;) )

Kala czekamy na wieści:)))

Taaa... A ja bym chciała no nie wiem... może dziewczynkę A może chłopca hmmm... A najlepiej parkę na raz!:)))
A jeśli chodzi o samopoczucie to zawsze w ciąży czułam się doskonale no tym razem to doprowadza mnie do szału brak siły i lenistwo ale to chyba ze starości;)

Odnośnik do komentarza

Mój mąż czeka na syna bo się śmieje że jak nie będzie syn to i tak mu muszę czwarte urodzić hahahahaha. Mnie jest w sumie obojętne bo mam to i to. Przeczucie mam na córkę a smaki sama nie wiem ☺ starodawny test z obrączka czy zabobon to nie wiem ale mniejsza z tym pokazuje na córkę ☺ w poprzednich ciazach test się sprawdził haha ale to chyba tylko taka zabawa

Odnośnik do komentarza

Mamusiaszczesciara, ostrzegam, że reklamacje nie będą nawet rozpatrzone hahah. Moje przez pierwszy rok swojego życia to się przede wszystkim darło. Jak następne tez takie będzie to się wyprowadzę na balkon... ;)))

Mam taką ochotę na racuszki , że nic mnie nie powstrzyma! Zobaczyłam, że nie mam jajek, ale zapakowaliśmy się z Młodym w ciepłe ubrania, wcisnęłam go do wózka u poszlam do sklepu. A dodam, że mam kilometr w jedną stronę i pełno śniegu leży. Desperacja! Ale zaraz smażę :D

Odnośnik do komentarza

Silvara
Mamusiaszczesciara, ostrzegam, że reklamacje nie będą nawet rozpatrzone hahah. Moje przez pierwszy rok swojego życia to się przede wszystkim darło. Jak następne tez takie będzie to się wyprowadzę na balkon... ;)))

Mam taką ochotę na racuszki , że nic mnie nie powstrzyma! Zobaczyłam, że nie mam jajek, ale zapakowaliśmy się z Młodym w ciepłe ubrania, wcisnęłam go do wózka u poszlam do sklepu. A dodam, że mam kilometr w jedną stronę i pełno śniegu leży. Desperacja! Ale zaraz smażę :D

Ja o jedzeniu tylko marze narazie ha ha czuje sie dzisiaj tak jakby czolg mnie rozjechal a potem cofna i mnie przemuelil :€

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Hej! Ja dzisiaj zrobiłam test i wyszly dwie kreski. Wg kalkulatora wychodzi mi końcówka września na poród :)
Niestety do lekarza najwcześniej pójdę dopiero za 2,5 tygodnia, bo wyjechaliśmy na południe Europy, uciekając przed zimą.

To nasze pierwsze dziecko. Strasznie sie cieszymy, ale mamy tez mnostwo watpliwosci! Mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku...

Odnośnik do komentarza

M88
O tak u mnie tez jesCze w piątek weszły młode ziemniaki z koperkiem i masłem dzisiaj tez już mi ślinka cienkie na nie i oczywiście chleb z masłem
Hehe

U nas dziewczyny chłopczyk w domu i ja liczę na dziewczynkę założyłam się z mężem ze jak wyjdzie to mogę wybrać sobie nowa torebkę z MK a jak chłopiec robię mu masaż przez miesiąc po 20 min Haha trochę trzeba rozweselić sobie to czekanie . Oczywiście chłopiec był by tańszy z zabawkami bo cały pokój aut stoi ale mimo to chce parke :)

Amanalka
Super gdzie odpoczywacie ?

http://fajnamama.pl/suwaczki/yuv2v0z.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/zhsqqws.png

Odnośnik do komentarza

Ja od tygodnia mam mdlości, ale na szczęscie bez wymiotow (poki co). Jadłabym najchętniej mięso (ryby i owoce morza są w top 2) ale póki co zjadłam sporo truskawek i dwie kromki z pasztetem przywiezionym przwz teściową. Nie pytajcie jak moglo mi to smakować :D przynajmniej głodna nie jestem a i całkiem zadowolona :D

Siedzimy w Portugalii. I wg kalendarza poczęcie wydarzylo sie juz tutaj ;) bardzo liczę na dziewuszkę, ale i z chlopczyka będziemy się cieszyć :) zreszta... wczesnie jeszcze!

Odnośnik do komentarza

Amanalka, prześlij troszkę ciepełka:D
W tej ciąży mi cały czas zimno... a nigdy zmarzluchem nie byłam:P

Widzę, że jednak zawsze są większe chęci na dziewczynkę:) oczywiście jeśli już ktoś nie ma ;)

Jestem w szoku, bo mogę jeść prawie wszystko i jestem co chwilę głodna. I jak cos jem to nie jesy mi niedobrze hahaha ale tak z godzinę po posiłku już mnie mdli. Zeszłym razem żyłam jak niektóre z Was - o chlebie z masłem, ziemniakach ze śmietaną itp. Mięsa nie tknęłam przez kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza

Silvara to już raczej nie możliwe...ufff:)
Z córką nie miałam problemów dziecko anioł za to teraz bunt nastolatki się zaczął ( szczerze to i tak się cieszę że ma inne priorytety niż ja:) )
Za to młody jest tak pobudzony i energiczny że ja wymiękam;)
A propo jedzenia to wciągam wszystko co pojawi się w zasięgu mojego wzroku:) oprócz słodkości co akurat mi odpowiada hehe:)))
Amanalka witaj:) oj ja też bym chciała chociaż na chwilę...tam gdzie ciepło:)

Odnośnik do komentarza

Ja dzis bylam u lekarza, badania nie miałam, założył mi kartę ciąży i kazał zapisac sie na usg genetyczne na 15lutego i na wizyte 19 lutego. To mi teraz mozna powiedziec ze przyspieszył tą ciążę;) mi dzis bylo maskarycznie zimno i zasnelam popoludniu, teraz robie jakies jedzenie bo w sumie dzis to prawie sam chleb jadlam. Moje dziecko tez zasnelo, co jej sie juz dawno nie zdazylo, mam nadzieje ze nie bedzie chora, bo maz chory i wziął wolne do konca tygodnia takze i ja przy okazji odzyje troche bo drzemke bede mogla sobie uciąć, bo jak sama z malą caly dzien to niestety nie bylo jak. Witam nowe mamy, kurcze ale dziwnie ze wrzesniowki sie zaraz zamkną i pazdziernik wejdzie na tapete, szybko leci! A i brzuch mam juz calkiem spory, jakos mi tak wczoraj wyskoczyl, juz nawet maz mowi ze widac.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...