Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Eleonora, siedzę w poczekalni ;)))

Alinda , spokojnie, w pierwszej ciąży w okolicy 5tc miałam tylko pęcherzyk (i to ppdobni za duży wg Internetów, żeby w nim jeszcze mógł Ktoś zamieszkać) 10 dni później już byl zarodek i serduszko :-)

Anialogo, witamy:)

CichoSza, Ty to jednak obowiązkowa babeczka jesteś. Tyle badań już gotowe! Super :D

Ja mam tylko betę i TSH i z dzisiaj ft4 . Bieda ;P

Jest 19:42, miałam wejść o 19:45 a są jesscze

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Wam :)*

Dzień jutrzejszy ogłaszam dniem dobrych wiadomości:D jutro chyba kilka wizyt?

Beti, ja jestem Krakowianką a od kilku lat mieszkamy po za Krk. Moja mama i dwie babcie (przez co i większość rodziny) jest z Limanowej :) a Ty z samej Limamowej jesteś?

Eleonora, tak wyszło na usg :) w sumie mały poślizg, bo suwaczek pokazuje 6t6d a on z OM to liczy. Jakoś tak się trafiło. To pewnie chłopak znowu ;))

Matko jedyna, ale wieje...

Odnośnik do komentarza

Hej. U mnie w sumie nie wiem czy dobrze. Niby serduszko się pokazało ale dr powiedziała że ciąża 2 tygodnie młodsza niż z okresu wiec kazała się na razie nie chwalić ciąża. Sama nie wiem co mam myśleć skoro serduszko jest to jednak nie powinien być już ten 6-7 tydzień? A z drugiej strony ten zarodek jest maleńki ma 0.3cm jeśli dobrze pamiętam. Sprawdzę jak będę w domu.

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Może będzie poprostu malutkie dziecko. Popatrz jedne się w 38tyg rodza po 56cm i z waga ponad 4kg. A inne dzieci rodza się po terminie i mają po 50cm i 3kg. Mój syn się tak urodził tydzień po terminie mial co prawda 3690 ale już 49cm. Taki malutki pulchny. Jeszcze mnie przed samym porodem nastraszyli że głowę ma za mała w proporcji do reszty bo coś tam z obwodu brzucha na usg wyliczyli że o iles procent głowa za mała. Nie przejmuj się tym że mniejsze bo każde dziecko jest inne i w innym tempie się rozwija.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...