Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie sie zgadza praktycznie tydzień z om i z usg. Bo na usg pokazało tylko jeden dzień do przodu. Takze u mnie w miarę prosty rachunek i termin będzie 6wrzesnia no oczywiście jeśli dzidzia zechce;)
Męczy mnie ten okropny posmak w ustach. Najlepiej jakbym ciągle coś jadla ale tak się nie da.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Szyszunia, wspaniałe wieści:))) to pewnie za okolo 2 tygodnie usg? Czy chcesz iść wcześniej?

Alinda, dla mnie lekarstwa to też ostateczność. Życzę, żeby przeszło.

Zawiszka, mam podobnie. Też najchętniej caly czas bym jadła... ale lepiej nie hihihi

Ostatnio codziennie Ktoś lub coś budzu mnie chwilę przed 5 rano i jest mi za każdym razem tak niedobrze, że aż mi ciarki przechodzą i robię wszystko, żeby nie zwymiotować :|

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

myślę że tak właśnie za 2 tygodnie, według norm w labo jest to 5tydzień, zabawne bo 2dni temu był 4tydzień, może po prostu jestem w (4t2d???), dziwi mnie troszkę to że od czwartku 11 stycznia gdzie wychodził mi dopiero 3 tydzień, do środy 17 stycznia beta aż tak urosła, ale może tak ma być. pierwsza beta była w poniedziałek 8 stycznia, więc minęło 10dni więc wsumie tydzień i 3 dni czyli 4t3d?, może ma to jakiś sens. tak czy inaczej usg na pewno najwcześniej za 2 tygodnie wtedy się już na pewno dowiem jaki termin, choć korci żeby iść wcześniej, a przy jakiej becie widać już pęcherzyk żeby dało się określić wiek ciąży? w piątek mi mówiła że jak nie ma pęcherzyka to się nie da. myślicie że w 5dni powinien już być pęchrzyk a wsumie to 6 bo poszłabym jutro ?

Odnośnik do komentarza
Gość Mamcia0000

Kurcze ucielo mi post. A tyle sie napisalam. Testowalam 2 stycznia bo @ mam bardzo regularnie a tuuu zaskoczenie. Wg kalkulatora to 6t3d termin na 10 wrzesnia. W piatek wizyta. W domku 7 letnia cora. Mdlosci i jadlowstret na porzadku dziennym. A ogorki kiszone pochlaniam tonami. Milo, ze jest forum na ktorym mozna podzielic sie swoimi rozterkami itd. Czytam posty od poczatku. Wszystkie mamy o czym rozmawiac.

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

A może i po zarodku dopiero określi mi wiek ciąży. Coś mi się obiło o uszy że też po wielkości pęcherzyka. Ale może nie precyzyjne wtedy. Nie wiem co wsumie miała na myśli że zobaczymy jak będzie pęcherzyk. Chodziło chyba o to gdzie ciąża jest. I że zarodek widać dopiero jak beta powyżej 1000. Więc pozostaje czekać.

Odnośnik do komentarza

Szyszunia, nie wiem czy w ogóle wartość bety ma jakikolwiek zwazek z widocznoscią zarodka czy pęcherzyka. Rozpiętość jest ogromna. W kazdym razie zarodek widać około 7tc tak średnio.
Są jakieś wzory na obliczenie wieku ciąży z pęcherzyka. Ale niestety nie wiem jak to działa i czy się to stosuje. Może u Ciebie pani doktor tego używa. Koniec języka za przwodnika:) dzwoń i pytaj. Bo naświetlanie co dwa tygodnie też nie jest dobre. A u Ciebie było raz, teraz kolejny i pewnie znów za 2 tygodnie.

Mamcia, witaj :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny już chyba mogę się tu rozgościć pytałam ostatnio o betę dziś powtarzałam po 48h więc w poniedziałek było 1051 a dziś 1992 więc wzrosła pieknie. Trochę się bałam bo jestem po paru poronieniach zabieg łyżeczkowania miałam w listopadzie@ pierwszą i ostatnią po zabiegu dostałam w grudniu to pierwsza ciąża kiedy jestem obstawiona lekami i pomimo obaw i leków wierzę że będzie dobrze choć na prawdę bardzo się boję.
Ktoś pytał o przeziębienie ja się męczę już 5 dzień próbowałam czosnku imbiru herbaty z miodem malinami cytryną i takie właśnie inne rzeczy niestety nic z tego było coraz gorzej pomogły mi dopiero inhalacje z soli i mucosolvanu oczywiście najpierw zadzwonilam do ginekologa i on kazał ten mucosolvan i dzięki temu dziś przespałam noc;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Odnośnik do komentarza

U mnie w badaniach wyszła nadkrzepliwosc lekarz dał clexane acard i z uwagi na skoki ciśnienia dopegyt i do tego aspargin czyli w sumie magnez z potasem i pregna plus. Amizka czyli zabieg w sumie miałyśmy w podobnym czasie i ostatnią@ również trzymam kciuki że zostaniemy w tym wątku do końca;-)
Alinda usg mam teraz 25.01 i bardzo liczę na serduszko . A przeziębienia na prawdę współczuję jeszcze po czym mi było lepiej to po chlebie z masłem i czosnkiem na kromkę kroilam chyba z trzy ząbki i w sumie nie wiem czy zadziałały inhalacje czy ten czosnek;-) zdrówka życzę

https://www.suwaczki.com/tickers/bhywmg7yyrmgc0fv.png

21.02.2017- Aniołek (*)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...