Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny
U mnie wszystko Ok widzę pare mam nowych gratulacje

Z zachcianek mam tylko bardzo dużo ochote na owoce i warzywa wczoraj np zamiast obiadu musiałam zrobić sałatkę owocowa na śniadanie tak samo .

Mdłości brak pewnie jeszcze przyjdą .
Wizytę mam w piątek :)

Mój 3 latek niestety tez ma problemu z jedziemy. Albo powiem powoli chyba przechodzi najgorzej było około rok temu żadnego owoce nie jadł żadnego warzywa tylko mięso na obiad i suchy makaron .
On paru msc zje rosół chce owoce z tubki z hipp banana i jabłko wiec sukces wczoraj polizał truskawkę

U nas bunty były krótko i łagodne .

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

hej dziewczyny wczoraj jakoś nie miałam czasu napisać. Nie mam ani złych wieści ani dobrych bo doktor nic nie widziała na usg. Nie wiadomo gdzie jest ciąża. Mówi że to znaczy że jest jeszcze za wcześnie. Ale za 3 dni powinno być już widać pęcherzyk. Wychodzi na to że jest zbyt mały by go było widać. Wiecie nawet nie wiedziałam że tak może być że nic nie widać. Wiem że np zarodek mógłby nie być tylko pecherzyk sam. Ale że nawet pęcherzyka nie widać. Gin mówi że to normalne na bardzo wczesnym etapie ciazy kiedy beta jest bardzo niska.

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

dziewczyny, pragnę was poinformować głównie te które nie posiadają Facebook że mamaginekolog na swojej stronie organizuje w ten weekend zbiórkę na WOŚP. polega to na tym że od każdego zakupionego przedmiotu przekazuje 10zł. moim zdaniem super inicjatywa a jej segregatory są naprawdę przydatne.

Odnośnik do komentarza
Gość wrześniowa mama

Mamaginekolog, to nie jest dobry autorytet i radzę uważać niż ślepo kupować jej produkty i wierzyć w to, co pisze. Serio, ostrzegam. Myślałam że to będzie fajny wątek o ciąży a tu widzę głównie problemy wychowawcze. Cóż, zdrowia życzę i idę szukać ciekawszego i bardziej merytorycznego forum.

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

ja tam jeśli chodzi o rady mamaginekolog mam mieszane odczucia. zależy w jakich sprawach. napisałam o tym poniewaz uważam iż to fajna akcja na szczytny cel, a segregatory fajne. ja sama nie kupilam segregatora bo potrafię sobie sama porządkować dokumenty ale już kupilam np czapkę dla mamy, nie droga przyda się a też 10zl przekazane

Odnośnik do komentarza

Hej wszystkim, jestem tu nowa. Od kilku dni wiem o ciąży, bardzo się cieszę ale i jestem pewna obaw bo pierwszą ciążę straciłam (żeby było ciekawiej, w tą zaszłam mniej więcej w termin porodu poprzedniej;). Z objawów odczuwam tylko póki co duże zmęczenie i senność. Kiedy idziecie/byłyście na pierwszej wizycie u lekarza? Ja myślę poczekać do 6 tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Gość Mamusiaszczesciara

Hej kobietki ja jeszcze z dwa tyg wstrzymam sie z lekarzem jest stres i bedzie rowno rok temu usuwano mi pekniety jajowod z ciążą . Tym sposobem mam tylko jeden dzis powtorzylismy test i krecha mocna czerwona . Cycki niemiłosiernie bola ogorki kiszone pod reka musza byc

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Mika234 myślę że to nie ma nic wspólnego z prysznicem. nas wszystkie bolą brzuchy. Raz mniej raz więcej a nie raz wogole. Mnie wczoraj wieczorem bolały pachwiny przy chodzeniu. Macica się w ciąży intensywnie rozciąga i to ma prawo boleć. Nic się nie martw weź paracetamol i odpoczywaj. Jeśli nie masz krwawienia to nie ma powodu do zmartwień. Nie wiem jak ciepła to woda była ale ja np myłam się tylko w ciepłej i myje teraz też. Przy synu w jakuzzi potrafiłam siedzieć. Ogólnie woda w ciąży ponoć powinna mieć temperaturę 37-38 czyli ciepła. A nawet jeśli Ma 41 to dzidzi w brzuszku jest chronione i nie odczuwa tej temp. ból brzucha wynika prędzej ze stresu.

Odnośnik do komentarza

Mamusia szczesciara ja ogórki kiszone na spółkę z córką wcinam. Ale najbardziej mi idą takie z chili a z dwa lata już nie jadlam ;)
Czesc carmelku Ja usg mialam dokładnie na skończony 6tydzien. A teraz mam iść w poniedziałek po skierowanie na badania i ocenę czy gynalgin na infekcje zadziałał. Też jestem po stracie ale we wrześniu. Teraz musi być dobrze.
Mika mam nadzieję że już lepiej. Tak naprawdę to trzeba unikać gorących kąpieli takich w wannie pod prysznicem nie powinno ci sie nic dziać. Ale moze cie zabolalo dlatego że to już koniec dnia a pod prysznicem też się troche napewno pogimnastykowalas. Odpocznij sobie najlepiej na lewym boczku.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mamusiaszczesciara

Zawiszka7
Mamusia szczesciara ja ogórki kiszone na spółkę z córką wcinam. Ale najbardziej mi idą takie z chili a z dwa lata już nie jadlam ;)
Czesc carmelku Ja usg mialam dokładnie na skończony 6tydzien. A teraz mam iść w poniedziałek po skierowanie na badania i ocenę czy gynalgin na infekcje zadziałał. Też jestem po stracie ale we wrześniu. Teraz musi być dobrze.
Mika mam nadzieję że już lepiej. Tak naprawdę to trzeba unikać gorących kąpieli takich w wannie pod prysznicem nie powinno ci sie nic dziać. Ale moze cie zabolalo dlatego że to już koniec dnia a pod prysznicem też się troche napewno pogimnastykowalas. Odpocznij sobie najlepiej na lewym boczku.

Moja 2 lata skonczy w maju o g orki ma gdzies ale kocha jablka ;) za to mnie ogorki ro z praszaja strasznie :))))) musze zrec i koniec :D

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki:)))
No jestem pełna podziwu nie nadążam za wami;) super cieszę się że wątek wrześniówek tak fajnie się rozkręca:)))
Witajcie nowe mamusie:)))
Ja chwilowo byłam zajęta ale już wracam:)
Jak samopoczucie kochane?
Ja ostatnie dwa dni miałam straszne bóle głowy jak nigdy jajniki od czasu do czasu też dokuczają A tak to w porządku:) Oby było tylko w porządku...
Coś spać nie mogę natomiast w dzień chodzę i się przewracam ze zmęczenia;)
Ahhh te nasze dzieciaki słodziaki i ich bunty;)
Dobrej nocy:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...