Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Silvara
Szyszunia, zrób jak pisze Mamusiaszczesciara. Krecha jest, więc już super :D teraz krew i po dwoch dniach znowu. Orientacyjnie będziesz wiedziała który to tydzień:)

Mamusiaszczesciara, trzymamy kciuki, wszystko będzie dobrze:) a to czekanie to nas wszystkie wykończy;))

Dziekuje Silvara no ja sie wykoncze bo to ostatnia szansa na bobo

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny wszystko będzie dobrze:-) oby te pierwsze i te kolejne dzidziusie urodziły się zdrowo i szczęśliwie. Ja powtarzam mężowi że jak już 5 tygodni za nami to jeszcze 35 też damy radę a że rodzilam około 11 dni wcześniej obydwoje to i może trzecie też tak wyjdzie ☺ ja też już odliczam dni do piątku choć wydawało by się że z trzecim to już się jest bardziej obytym ☺ale i tak się doczekać nie mogę

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

robiłam już sprawdzanie przyrostu bety i wyszło mi że mało przyrasta, 8 stycznia 7 i 11 stycznia 15,2 ale wtedy nie miałam jeszcze pozytywnych testów i w piątek na usg 12 stycznia nic nie było widać. teraz jest poniedziałek 15 stycznia, od pierwszej bety minął już tydzień. hymn może faktycznie pójdę na tą betę a potem za dwa dni sprawdzić czy teraz już zaczęła normalnie przyrastać.

Odnośnik do komentarza

Cześć :)
Mniej więcej przeczytałam Wasze posty. Wczoraj zrobiłam test. Mam dwie wyraźne kreski. Okres spóźnia się dwa dni, więc wychodzi na to, że jestem w ciąży. Zgodnie z kalkulatorem termin wypada na 23 września.
Mam 34 lata i jeśli wszystko będzie dobrze, to będzie to moje pierwsze dziecko. Dwa razy już poroniłam, raz w 8 tygodniu, raz w 4. Dlatego jestem pełna obaw, ale też nadziei, że do trzech razy sztuka. Nie byłam jeszcze u lekarza, nie robiłam badań. Szczerze mówiąc, jestem trochę zagubiona. W każdym razie witam Was. :)

http://fajnamama.pl/suwaczki/cp0ocpn.png

Odnośnik do komentarza

Szyszunia, bo zawzs jest taka kolejność- najpierw pozytywny test a potem krew, żeby się niepotrzebnie nie denerwować:)

Mamusiaszczesciara, będzie dobrze i już! :)))

Beti, u Ciebie to na prawdę szaleństwo . Niesamowite, że masz tak małą różnicę wieku i to trójki , bo dwojka to jeszcze się trafia;) ale za to potem wszystkie na raz zaczną pięknie spać:)))

Odnośnik do komentarza

Witam sie po kilku dniach nieobecności, A tu juz tyle stron do nadrobienia super ze wątek sie rozwija i nas przybywa. Z tego co sie doczytałam to juz powoli pierwsze wizyty sie zaczynają ja też idę 25.01 wtedy będzie 7tydz i 5 dzień tak ze mysle ze juz serduszko będzie ladnie widać. A póki co to nie mam siły na nic. Widziałam że byl poruszony temat rozstępów-ja w pierwszej ciąży stosowalam pampers i rozstępów nie miałam do 8 miesiąca a pozniej masakra z dnia na dzień sie pojawiły po ciąży stosowalam bio oil i również nie zrobił na mnie jakies super wrażenia musze tak więc w tej ciąży musze szukać czegoś innego. Miłego dnia wam zycze

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

mi się pierwsze rozstępy pojawiły w 36tc były na boczkach z dnia na dzien coraz większe i więcej a na brzuchu zaczęly się robic w 40tc. Nawet mi wsumie nie przeszkadzają, przynajmniej widać że w ciąży byłam. Teraz pewnie się jeszcze więcej zrobi choć nie wiem czy one mają się gdzie robić

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

mi się pierwsze rozstępy pojawiły w 36tc były na boczkach z dnia na dzien coraz większe i więcej a na brzuchu zaczęly się robic w 40tc. Nawet mi wsumie nie przeszkadzają, przynajmniej widać że w ciąży byłam. Teraz pewnie się jeszcze więcej zrobi choć nie wiem czy one mają się gdzie robić

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Raczej chodzi mi o krem na swędzenie, zawsze mnie swedzialy co jakiś czas ale teraz to jeszcze bardziej. Byłam na becie, krew pobrali, nawet wszystko szybko sprawnie poszło. Aż dziwne że tak mało ludzi było. I czekam na wyniki

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Kasiames Poki co chyba za 2 dni powtórzę betę żeby mieć jasność jej przyrostu. 11 była 15,2 A żaden kalkulator mi tego nie liczy bo wszystkie mają opcję że albo 33% albo 66%. więc wychodzi że jest nieprawidłowo. Jakbym ją wczoraj robiła to wychodziło by że wszystko ok i że przyrost duży o 876.9%. nie dokonca rozumiem co to oznacza. Beta wzrasta co te 48h wiec wczoraj moglo być nie wiele mniej i też bylo prawidłowo bo minimum powinno być wczoraj cos koło 37 czyli 66%. więc myślę że wszystko ok. Do gin się umowie za 2 tygodnie chyba dopiero o ile beta będzie ok. jak nie to na za tydzień żeby już było widać chociaż pecherzyk gdzie jest

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...