Skocz do zawartości
Forum

Wrześniowe 2018


Silvara

Rekomendowane odpowiedzi

Hey dziewczyny widze ze i was również dopadła nie moc ja też ruszam sie z prędkością żółwia nie mam siły nic mi sie nie chce. Mika trzymam kciuki będzie dobrze. Ja byłam wczoraj u lekarza póki co wszystko książkowo 7 tydzień z usg tak jak z om. Termin na 10.09 Serduszko bije crl 0.86cm następna wizyta 13 luty i wtedy karta ciąży. Noi musze do tego czasu zrobic komplet badań

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49mg7ypvhiz37s.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Nie no ja w ciągu dnia latam.w nocy na sile śpię albo dlatego ze padam jak mucha ale dzisiaj to przegięcie jest ehh . Poza faktem ze bede chodzić ubrana jakbum mieszkala w igloo jest m i cholernie zimno sweter koc szlafrok.niewiem zaraz czapke ubiore nie jestem chora ale moja termoregulacja padla :(

Moje aniołki (*)
Corus 17 t.c 2008 synuś 9 t.c 2015 corus 13 t.c 2017. 8 t.c 2018 moje cuda.

Odnośnik do komentarza

Mamusiaszczesciara skad ja to znam :) moje sloneczko rowniez posiadlo umiejetnosc ćwiczenia mojej cierpliwości. Ja tez muszę wstawać w nocy na siku. Ogolnie bardzo czesto chodze na siku.
Barbara83 witaj
Kasiames super wiesci
Wczoraj nie moglam zasnac tak mocno bolaly mnie jajniki, musze zwolnic tempo. Rano wstalam zmeczona z katarem.
Nie mam sily isc do pracy :(
Milego dnia dziewczyny

Odnośnik do komentarza

Barbra, nie używaj emotikonów to powinno się udać :)

Mamusiaszczesciara, ja to muszę delikatnie zęby myć, bo mnie naciąga hahaha nawet pastę kupiłam ziołową zamiast miętowej i jakby lepiej :P

Mika, wspaniała wiadomość! Po prostu za wcześnie było. Twoja doktorka miała rację:D Teraz już
Się nie stresuj i o wszystkim opowiedz na wizycie :)*

Odnośnik do komentarza

Mika cudowne wieści! Dbaj o siebie w domku żeby już brzuch nie bolał!
Witaj Barbara to przez emotikony pewnie zjada ci post.
A u mnie dziś pobudka koło 6 i Marysia ma gorączkę. Jak zmierzylam to bylo 38.6 rozebralam ja to spadlo do 38 a teraz spi na cycu muszę jej znów zmierzyć i pewnie czopka dam. Moze to zęby a może i choroba ech szkoda mi tego mojego maluszka.

Madzia ur.06.09.2018, 3280g, 51cm szczęscia :)
Marysia ur.25.04.2016, 2960g, 50cm szczęścia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...